Röveşata denince akla gelen ilk futbolcu.
iyice ayağa düşen golcü.
görsel
2010-2020 arası Fener yabancı oyuncu sıralamasında benim için 2.dir.
"Ben Her Zaman Fenerbahçe'nin Başarısı için Dua Ediyorum. Ben Bir Fenerbahçe'liyim ve Bununla Gurur Duyuyorum."
iyi rövaşata kullanan futbolcuydu.
oyuncular 2 ye ayrılır karakterli olanlar, karaktersiz olanlar.

Karakterli oyuncudur. Kendisi adamdır.
Her Trabzon maçı öncesi akıllara gelen mükemmel futbolcu. Evet.
daha 33 yaşında fener de iş yapabilirdi. bu adama her türlü kefil olurum. iyi golcü. yazık olmuş. süper ligte rahat oynardı.
Gazişehire hayırlı olsun. Karakteri yeter. Başarılar Musa. Evet.
Kafası çalışan tek fenerbahçeli

görsel
Bu adam Bursaspor a geldiğinde gördük ki bırak süper lig de oynamayı halı sahada bile oynayamaz.
hakkında yazılanları gülerek okuduğum futbolcu.

adam varı ile yoğu ile oynadı. Talihsiz bir gol attı kendi kalesine diye hemen şikeci yaftası yapıştırmak ne kadar acı.
hemen sonraki pozisyonda ise 50 metre kontra koşu yaptı, karşı karşıya kalıp harika da vuruş yaptı. Volkan yerine başka kaleci olsa gol de olurdu muhtemelen.
hadi gol kacırırsında kendi kalene atmak nedir.

sow, santrafor şikesinde tarih yazmıştır.
Fırat Aydunus'un kurbanı olmuştur.
Gollük pas almasın diye sürekli ofsaytta bekleyen tip. Fbye diyetini ödedi maç boyunca!
kendi kalesine gol atarak fenerbahçemizi ipten alan futbolcu.Allah günahlarını affetsin,yaptığı ibadetleri kabul buyursun inşallah.
Kendi kalesine 10 tane gol atamadığı için ağlayan futbolcu. Amacı galatasarayın averajına fb'yi yetiştirmekti olmadı sağlık olsun.
Yaptıklarının ardından bir suçu olmadığı adına numaradan, palavradan ağlayan oyuncu.

Ağladı ya, kesin şike yapmamıştır şimdi. Taam taam inandık.
bursa'ya dönmemeli. istanbul'da kalmalı.
şike yapmak da islamın şartlarından mı mübarek diye sormak istediğim.

takım arkadaşlarının yüzüne nasıl bakacaksın acaba?

aslında tam akp sporcusu. ne 1 eksik ne 1 fazla.
Kendi kalesine attığı golle üzmüş futbolcu. Diğer kaleye gol beklerdik kendisinden.
Kaleyi bile görmeden topa dokunmuş ve top kaleye gitmiş. Bazı mallar bilerek yaptı diyor. Az önce de topu köşeye bırakıyordu, volkan parmaklarının ucuyla çıkardı. Onu da mı bilerek yaptı?
An itibariyle şikenin kralını yapan Fenerli futbolcu.
izleyin izleyin, gol atınca secdeye kapanan ultra müslüman futbolcuyu izleyin.

tüh senin suratına rezil herif!