entry'ler (663)

gelmiş geçmiş en piç dizi karakteri

bender rodrigues.

mats hummels

madrid hücum hattına bernabeu da 80 dakika nefes aldırmamış benzer performansı finalde de göstermiştir. ancak son dakikalarda ciddi hatalar yapmıştır.

akp nin halkı salak sanması

zateb biliyor ki ne zaman önemli bir olay cereyan etse osuruktan mesele çıkartıp dikkat dağıtıyor. yoksa 3. iktidar döneminin bitmesine bir sene kalmışken içki yasağı yapacak gücü yeni mi buldu sanki.

gökhan gönül

çok iyi sağ bektir ancak bir insan 6 kez sezon sonunda omuz tedavisi için futbola ara verir mi anlamış değilim. aşırı fedakarlık yapıp hem kendine hem de milli takıma yazık ediyor. yazın milli maçlarda hiç yok.

turkcell

tmsf nin el koyup milyonların ahını kanırtarak almasını istediğim gsm operatörü. -8 liradayken 12 lira yükledim 1 kere derbi anketi için jizmet bedeli 1 tl olan ankete katıldım bir de 0.01 tutarında internete bağlandım. sonuçta elimde kalan miktar -2.99 hadi bir kısmını vergilendirdiler desek yarı yarıya vergi mi olur. iyi ki bi işim düşer diye kullanıyorum şu mereti bi yatırıp tecavüz etmedikleri kaldı.

gece 10 ile sabah 6 arası alkol satışı yasağı

bu işin sonu cümeyt arkın filmlerinden " hancı şarap getir" bölümlerinin çıkarılmasına kadar gider. tamam ben de alkol kullanmayan kullanmaya niyeti olmayan insanım ama tatil beldelerinde bile yasaklanması saçmalıktır. bu işin bir de ekonomik boyutu var milli içkimiz ayran mı rakı mı çok satar dünyada düşünmek gerek.

7 oynan maçın alt bitmesi

fotomaçtaki bricci nin yaşattığı örnektir. tanıdığum herkes 7+ oynarken garanti olsun bari diye üdt oynanan maçta tek gol olunca çok koyuyor. bunun yerini bir tek altıda kalan maç alır.

11 nisan 2013 fc basel tottenham hotspur maçı

tottenhamı seven insanların da tottenham çıksın dediği maç. yarı finale bale de yetişirse işin sonu kupa.

fenerbahçe nin yedek lazio yu yenip sevinmesi

bu ne hazımsızlık arkadaş sanki 10 tane cl kupamız var ülkecek uefaya burun kıvırıyoruz. Her ne kadar ilk fırsatta selçuk şahine sarılmasından ve fırsatı yakaladığı an ystmasından dolayı kocamanı sevmesem bile adam turnuva garanti oyunla turnuva antrenörlüğünü iyi yapıyor. azıcık sevineceğinize yedek takımı yendi lölölö...

11 nisan 2013 ss lazio fenerbahçe maçı

fenerbahçenin 2010 şampiyonu atletico madrid gibi ihtiyacı olanı alıp yoluna devam ettiği karşılaşma ama o takım yarı finalde liverpoolu daha böyle değilken elemişti ingilizler özellikle chelsea çıkmazsa fenerbahçe ikinci kupayı bile getirebilir. tek çekincem azizin alın bizim de kupamız var hem de tesadüf değil bıdı bıdı laflarla kafa ütülemesi olasılığıdır.

30 cm penisle yapılabilecekler

çevirip götüne sokmak.

breaking bad deki zille çalışan adam

tek zille walterı tuco ya gammazlayıp üstüne gus fring gibi bir adamı öldürmesiyle çok büyük iş çıkarmış mevta karakterdir. kartelde bu kadar iş yapmamıştır herhalde.

fenerbahçe nin ligden çekilmesi

fenerbahçe son dönemlerde gerçek anlamda mağduriyet yaşamaktadır ve böyle bir şey yapmayacak olduğunu bilmemize rağmen hakkını aradığı için aşırı tepki vermemek gerekir buna ancaak bu takımın başında milyonlarca insanın çeşitli nedenlerle nefret ettiği bir insan ve her giden şampiyonlukta neşeli günler filmindeki şener şen gibi bak giderim ha diyerek tsraftarına duygu sömürüsü yapan bir aktör olduğu için fenerbahçeli olmayanların tepkisi doğal olarak hak yiyenin hakkı yenilse nolur şeklinde oluyor. fenerbahçeliler de doğal olarak karşı taarruza geçiyorlar. bu da böyle sürüp gidiyor. ekonomiyi iyi idare ettiği sürece ölmezse aynı rte gibi koltuğunu kimseye kaptırmayacak olduğuna göre fb başkanı türkiye olarak telegol ve aziz yıldırımdan daha çok çekeceğimiz var demektir.

metroda erkeğin karşısında oturan güzel kız

klasik amerikan kesişme klişesi reklamlarda dizilerde filmlerde hep kullanırlar ve gennellikle new york metrosu olur. bizim metrolarda ya herkes akraba olur ya da yer vermen için vicdan azabı gibi tepende bekleyen güncü teyzeler olur

anadolu efes e yapılan gizli kamera sürprizi

senaryo olduğu belli olsa da güzel bir reklamdır.

aykut kocaman

penaltı golünden sonra bu skorun üstüne yatar, ikinci yarıda da salihi çıkarıp selçuğu alır daha da bu takım gol atamaz yorumumu tutturmuş teknik direktör. bir galatasaraylı olarak fenerbahçe adına üzülüyorum yahu bi de zico aynı adamlarla oynuyor diye eleştiriliyordu. En azından kurtarıcı olarak selçuk şahine güvenmiyordu. selçuk şahin bu kadar yerden yere vuruluyorsa sabriden duran top ustası yapmaya çalışan skibbe gibi bir oyuncudan yapamayacağı şeyleri bekleyen teknik direktördür.

hem miyop hem astigmat olmak

bunun üstüne bir de göz numaran büyükse sıçtın demektir. ara bul kendine göre ucuz camı.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

steve harris in 30 küsür yıldır yalnızca iki parmakla gitar çalması.

rasim ozan kütahyalı

insanın galatasaraylı ve kütahyalı olmaktan utandıran desibel canavarı. rivayete göre babası yasak ettiği için son zamanlarda soyadını kullanamıyor çok şükür.

how i met your mother

diziyi pek izlemem ama barney nin getirdiği kaset ve geddy lee nin bu olay grunge ın doğuşu olarak bilinir demesi üzerine marshall ın tepkisi biraz tebesdüm ettiren şeylerdi gerçi herkes 8. sezon monoton dediğine göre zaman geçirmek için izlemekten öteye gitmemem boşuna değilmiş.