bugün

ne montajcıymış be demekten kendimi alamadığım yazardır. elimizdekinin kıymetini biz bilememişizdir vatan bilsindir. * *
askere gitmesinden mütevelli kendisine''sağ salim git,sağ salim dön'' diyeceğim başarılı yazardır.Arap şükrü zirvesine gelemesem de kendisiyle daha önceki zirvede tanışmaktan onur duydum efenim... **
allah var, güzel insan. hatta moderatörler de seviyormuş. ahahahaha
entrylerini severek takip ettigim...ederdim...aaargh etmeyi pek bir ozledigim yazar. edelim o zaman. show must go on. gelsin o yemek ismarliycam para biriktirip. saygilar. *
kendisine kendimin yazdigi bir ikilikle bu platformdan seslenmek istemekteyim.

sen giderken sahilden sessizce
gemiler kalkar yuregimden gizlice * * *
(bkz: en büyük yazar bizim yazar)
yapmış olduğu sözlük klibi, ayakta alkışlanası sözlük yazarı. youtube aracılığıyla da tebriklerimizi yollamış bulunmaktayız.
askere gidiyormuş bir de youtube videosu hazırlamış ondan dimi bu yalakalıklar yazarı.işin şakası güzel işlere imza atmış. ayrıca tahminimce dayanamaz askerdeyken bile sözlüğe girer. gitmişken reklamımızı yapmayı unutma. bir de gittiğin yerde ne meşhursa onu getir. **
montaj elemanı olduğunu izmir'in dağlarında çiçekler açar zirvesi'nde yerinde gördüğüm zirve montajcısı yazar. uludagsözlük gezici moral ekibinin baş üyesi olmasından şüpheliyim. bu sebeplerden nickiyle kendisi arasında bir bağlantı kurabildiğim bir yazar, başarılar dilerim.*
(#914221)
tanımıyorum kendisini ve sadece bir entrysini okudum şu ana kadar fakat hürriyet gazetesi benim olsaydı (#285733) no'lu tanımı sebebiyle ben bu adama köşe yazarlığı teklif ederdim.
en hızlı asker bizim asker! sağol sağol sağol!
sağ sağlim gidip gelsin yazardır efem.

(bkz: yemin töreni zirvesi)*
izmir in daglarında cicekler acar zirvesinde canlı kanlı* olarak tanıdıgım ve sevdigim yakın zamanda askere gidecek olan sözlük yazarı tofas alt yapısında pişmiş iyi basketçi***
beşiktaşlı yazarlar arasında kendini belli eden, diğer beşiktaşlı yazarlarında işte beşiktaşlı dediği, altın gibi bir kalbi olan, tertmiz kalbinde BEŞiKTAŞ aşkını yaşatan mukaddes yazar. *
(bkz: sor bakayım sol frame, ankaraya gelirken bursa tekilası getirecekmiymiş.)
artık o devlet malı(!)... arakasından atıp tutmayın kişisi...*
hayırlısıyla gidip hayırlısıyla dönmesini temenni ettiğim sağlam yazar ehehe. mektup yazıcam süper olcak. kenarını da yaksam mı acep ehe.
ankaralara kadar gelip bizi mutlu etmiş yazardır. gerçi bugün zirve sonlarına doğru, önce " odtüyü bırak sen " sonrada " hem odtüyü hem felsefeyi bırak " diyerek uyuzluk yapmış olsa da, yinede sevilendir. ayrıca vedalaşırken el sallama komitesiyle yaptığı çekimlerde bizi yarmıştır. merakla youtube a konmasını beklemekteyiz efendim.
izmirde ki zirve de tanıştığım muhabbeti hoş olan arkadaşım.yazdığı güzel entryler önemle takip edilmektedir(futbol hariç,çünkü beşiktaşlı *)gezici moral ekibi ile birlikte izmir e gelmiş ve bizleri mutlu etmiş yazardır. çektiği video görüntülerinden güzel bi çalışma yapacak,bekliyoruz. ayrıca askere gidecekti hayırlı teskereler diliyoruz kendisine.
ankara duvarlar sarhoş zirvesinde tanıştığım yazar iyiki gelmiş hojgelmiş. bu arada askere gidecekmiş hayırlı teskereler dilediğim yazar.
zirveye geç gelmelerinden dolayı anca tanışma fırsatı bulup kaçtığım dolayısıyla çok muhabbet edemediğim yazardır. beni yaran onca entry inin sahibini canlı canlı görmek güzel bi duyguymuş, bunu saymaz yine bekleriz efenim..ayrıca;
(bkz: en büyük asker bizim asker)
zirvelerin demirbaşı, olmazsa olmazı... marsta zirve yapılsa ona bile gidecek olan evliya çelebi kılıklı bünye...
iki gündür "devletelemanı" olan yazar. iyiki de gelmiş, tanışmışızdır. hem delikanlı, hem espirili, hem de yakışıklı elemandır. gece boyunca kendisini atıp tutmuşuzdur. çektiği videoları bir an önce montajlasa da izlesektir.*
organizatörlüğümüze bok atmayan tek bursalı yazar*** olmakla birlikte mekana girer girmez tophane'nin havasını bestekar'a taşımıştır.

acayip sevimli ve sicakkanlıdır. ayrıca yatağımı hazırlamış, üstümü bile örtmüştür* **.kamerası elinde 75 dk. kayıt yapmış, "ben montaj elemanıyııımm...hepsini montajlıycaaam" naraları eşliğinde etlik sokaklarında jip peşinde * koşmuştur.

ha bir de;

montaj : bıdı da bıdı da bıdı...
evil : hebele hübele ...
montaj : ....ya o değil de....neden götik ivıl ??
evil : ya...ama bu soruyu şu mal**dan beklerdim de senden beklemezdim montaj abi.
montaj : haklısın...ben de anlamadım nasıl böyle bir mallık yaptığımı...*sen sorsana bi
biz : hehehehehhe
zirvenin neşe kaynağı, asker adaycığımız, bir an önce gidip dönmesi dileğiyle..