bugün

mobilin keyfini ve kolaylığını bilmeyen mal beyanı.
tüm telefonları kendi telefonu gibi gören sığırın beyanı.
Mobil gibisi yoktur.Hizli kolay zevklidir.
Tamamen tercih meselesidir. Mobilden girmek üşengeçlik belirtisidir.
Tuvalette sıçarken entry girme kolaylığını sağlayan bir teknolojiye hakarettir.

(bkz: tuvaletten girilen entyler)
Mobil sitenin ne kadar hızlı ve zevkli olduğunu bilmeyen yazar beyanı. Laptop'u da yatağa sokarsın zaten denilesidir.
metrobüste laptop kullanan tipten daha ezik değildir.
mobilden girdigi cihazin muhtemelen bunu diyen kisinin laptopundan daha pahali oldugunu bilmemesi isten bile degildir. (bkz: swh)
Mobilin mekan zaman farketmeksizin yaşattığı pratikliği anlayamamış mal beyanı.
(bkz: Mobilden girenlere laptop bağışlama kampanyası)
hayatinda mobilden sözlüğe girememiş, hep içinde ukte kalmış avanak beyanı. taş atıyor güya. önce dene sonra konuş aslanım.
Dogrudur. Dev gibi klavyeden yazmak varken kus cuku kadar harflere basmakla ugrasiyoruz.
mobilden giren yazarları nerden gördüğü merak konusudur.
zavallı görünüyorlarmış ya!
bilgisayar başında vakit geçirenlerin çoğunun çocuk olduğunu bilmeyen kişinin iddiasıdır. 9 yaşında çocuklar bile uzun uzun vakit geçirmektedirler.
bilgisayarda program yazıyorsakta o arada çözüm üretmek için başka şeylerle uğraşıyorsak demek ki ..
zavallılık değildir. Zira 800 tl'lik bilgisayara sahip olup entry giren de var, 2500 - 3000 tl'lik cep telefonuna sahip olup entry giren de.

Ekleme: işbu entry nokia n79 ile girilmiştir.
sözlügün mobil versiyonu çok temiz ve kullanışlı. Facebook bile bukadar degil zall çalışıyor.
hayati evde degil disarda gecirmeyi seven insanlarin bos zamanlarinda arada bir girip yaptiklari seydir. hic degilse ben boyle yapiyorum.
ne yazık ki doğrudur. ama pc den daha zevkli mobilden girmek.
(bkz: kaç para ulan bi laptop)
note3 ile girildigi icin sike takilmayacak onermedir.
herkesi kendi gibi 24 saat pc başında zanneden mal beyanı. ben de gündüz mobilden giriyorum, hem de galaxy s4, hatta yakında s5'e çıkartcam. oldu mu. (bkz: övünmek gibi olmasın) .
evde iki laptop ve bir masaüstü bilgisayarı olduğu halde mobil ile giren elemanın zavallılığıdır. bilgisayarı kucağa almak ya da karşısında oturmak varken bizim loser yatağına uzanıp mobilden girmektedir. rahatlığın battığını bilmiyodur. keşke ölsedir.
Bilgisayarı 1 saatliğine açıp 'ne yazsam la ben' diye entry kasmaktansa canın istediğinde üç beş birşey yazıp kapatmak zavallılıksa Evet zavallıyım. Mobil daha samimi a dostlar.
' masaüstü bilgisayarını tuvalete sokmaya gönlün eriyorsa buyrunuz efenim biz zavallı kalmayı da biliriz' dedirte zırvadır efenim.