bugün

Doğru. fake hesabımdan 2006 dan geldiğimdir.
#17534595 işte böyle esaslı kızlar da gördü bu gözler. Zall a koydu postayı gitti. Şimdikiler bıkbıklasın hala.
Yalan olan yazarlardan sadece bir tanesidir.

Oysa kendisi anadolu takımlarından büyük takımlara transfer edilen genç oyuncular gibi gelecek vaat ediyordu.
en sevdiğimdir.
uludağ sözlük'ün en çıtır ve en güzel yazarlarından biridir.
şu saat itibariyle son günlerini yaşadığımız msn'i neden boş bıraktıgını anlayamadıgım ve fakirlikten başka türlü ulaşamadıgım yazar. *
çakalların, en mis kokulu dişisi.
sırf o üzülmesin diye en yakın arkadaşımı bile karşıma aldığım kanka yazar. almanya yenilince biz de yenildik hesabı o üzülünce benim de çok üzüldüğüm yazar.
acilen içkiyi bırakması gereken yazar! doğum günün kutlu olsun dediğim yazar * öyle bir yazar işte.
uzun zamandır twitter da olmayan renktaşım.
uyumak dışında nerdeyse tüm günü beraber geçiriğimiz, aynı binada ders aldığımız, yurtlarımızın yanyana olduğu,kampüs içindeki a101'den alışveriş yaptığımız, çanakkale'de güzel günler geçirdiğimiz dünyalar tatlısı yazar. en sevdiğim özelliği her yöne bedava konuşması olan, bu sayede tüm ailemi telefonundan aradığım yazar böyle bi yazar işte.
aynı okulda okuduğumuz yazar. yardımlaşıyoruz filan ama aynı sınıfta olaydık iyidi. not filan da alırdım ondan neyse.
nickaltında troll görmek istemeyen yazar.

dipnot: kızlar asılırsa yüz vermemeniz durumunda özel mesajla küfredip nickaltında zırlıyor. annesi çocukken ilgisiz bırakmış.
her insan gibi bir çift güzel memeye sahip bi' yazar arkadaşımız kendisi. hoş gelmiş.
formatgilin damından hoplayamadım, şukularım döküldü toplayamadım. diyen dillerini yerin.
9 şubat 2012 19:23'ten bu yana arkasına kaç defa baktığını, geçmişinin onu kaç defa daha yakaladığını merak ettiğim yazar.
umarım sözünde durabilmişsindir.

edit: Kapsua linna khu sat?
galatasaray lı yazar. iyidir iyi.
görsel

silinmiş entrysi olan yazar.
eski sevgilisinin ilişkisiyle ilgilenmek yerine kendi aşk hayatıyla ilgilenmesi gereken yazar.
sana ilk ve son kez yazıyorum bir daha asla olmayacak bir şey bu. seni kaale alıyorum sanıp bi tarafların da kalkmasın. inan umrumda değilsin. hiç olmadın. normalde bunu dahi yazmazdım ama ikidir bizim hakkımızda yazıyorsun buna dur demenin zamanı gelmişti.
bak güzelim nasıl bir kuyruk acın var bilmiyorum ama bir daha bizim hakkımızda tek kelime edersen senin o cici, iyi kız imajını yerle bir edecek şeyleri kanıtlar halinde burada ifşa ederim kalırsın ortada. millet de anlar senin ne olduğunu. benim damarıma basma o yüzden. senin o liseli tavırların bana işlemiyor pek biliyon mu?

öpt kib sçs. efendi ol. *
çok sevdiğim, saydığım bir arkadaşımdır. çok değerli bir insandır. bir çuval pirincin içindeki inci tanesidir.
şu aralar süper mario.*
kendisini özleten sevilesi yazar.
haxball da evire çevire yendiğim yazar. * *
bana "tıs"layan yazar. tıs tıs yapıyo lan asfhsdıfsdf. hani olur ya şehirlerarası otobüsler "tıssss tısss" frenler falan onun gibi. sevdim lan.
program yazıyorsa şayet hangi dilleri bildiğini merak ettiğim yazar.
manyak gibi program yazan format atan pes atan geyik yapan arıza bi yazar. manyaksın kabul eyle.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar