bugün

tercihini Frank Rijkaard in calistirdigi galatasaray dan yana kullanan slovak futbolcu

http://yfrog.com/12stochj *
dünya kupasında diego lugano ile birlikte fenerbahçe'yi temsil edecek iki futbolcudan biridir aynı zamanda.
2.5 milyon pound karşılığında fenerbahçe'ye transfer olmuştur.

6.5 Milyon Avro'ya alınmış oyuncu, kalitesini ve takımını göz önünde bulundurduğumuzda her açıdan başarılı bir transfer.
--spoiler--
in haldun we... lan?
--spoiler-- *

edit: galatasaray'a gelmediği için kötü futbolcudur. kısa boyludur. defans yapamaz. ağzıyla kuş tutamaz. puhahah.
bakışlarından bu oyuncu iş yapar dediğim, 19 ekim * doğum tarihini görünce de sempatimi kazanmış oyuncu.
fenerbahçe için hayırlı olsun diyeceğim transferdir. inşallah uyum sorunu yaşamaz. galatasaray'a gelsede aynı tepkiyi verecektim. uyum sorunu yaşamazsa iyi bir futbolcu lakin sorun yaşayacağını düşünüyorum o yüzden galatasaray'a gelmesine sıcak bakmıyordum.
yinede iyi transfer fenerbahçe'yi tebrik ederiz hayırlı olsun.
not: galatasaraylıyım herkes bilir.
fenerbahçe'ye transferinin gerçekleşmesini şampiyonlar ligine bağladığım genç futbolcu. haydi hayırlısı olsun. *
3.5 milyona almaya çalışan haldun üstünel in elinden 6.5 milyon verilerek alınmış oyuncudur. suç haldun da mı oldu şimdi? 6.5 milyona emre ben doğuştan galatasaraylıyım der lan.**
Sırf Galatasaray kulübüne çalım atmak için alınan oyuncu. Galatasaray kulübünün ekonomik sıkıntı da olması Fenerbahçe adına olumluydu. Bu saatten sonra hayırlı olsun demek düşer bize.
fenerbahçe aldığı , galatasaray alamadığı için yeteneksiz , kapasitesiz bir futbolcudur.
(bkz: holosko nun bonusu)
fenerbahçeli taraftarları hayata ve sözlüğe geri döndürmüş futbolcu. oysa ne güzel haftalardır timsah yürüyüşü yapıyorduk.
bazı aklı evvel gündemden kopuk galatasaraylıların lafını ağzına tıkamış transferin nesnesidir.
önce "biz ilgilenmiyorduk ki.." diye at tut sonra da fenerbahçe'nin antranörü belli değil diye kıvırmaya çalış. bunu da dünyanın en vasat kelime esprisiyle süsle.

komik değil, gülünçsünüz ya!.. yazık, acıyorum!..
galatasaray'ın geçen yılki transfer politikasına göre galatasaray kendisiyle ilgilenmedi diye düşünüyorum. öyle olsa duyulmazdı bile. galatasaray'a laf atmak için pusuda bekliyor bazıları sanırım.

ciddi anlamda adını ilk kez duydum adamın, cimbom sayesinde...
aklıma bir sene öncesini getiren transfer. mehmet topuz beşiktaş formasını bile giymişken fenerbahçe oyuncunun aklını çeler ve fenerbahçe li yapar. sonuç? mehmet topuz un bu seneki performansı vasattır.
fenerbahçe spor kulübü'nün son yıllardaki en iyi transferlerinden biridir zannımca. tanıyor muyum? hayır. maçını seyrettim mi? uefa maçlarında twente'ye karşı oynadığımız maçlarda. onun haricinde ne adını duydum ne sanını. ama bakıyorum uefa sitesinde övgüler, chelsea fanlarının kızgınlığı, tarihinde ilk kez şampiyon olmuş twente'nin en önemli oyuncularından ve her şeyden önemlisi genç! 21 yaşında. dalından koparılmış, kütür kütür!

her daim var olan fenerbahçe'nin sol açık sorununa çözüm olabilecek bir futbolcu gibi görünüyor. sol açık olmasının ötesinde, fenerbahçe'nin artık böyle genç ve avrupa futbolundan futbolcuları transfer ettiğini görmek gözlerimi yaşartıyor. bu transfer politikasını izleyip, eskileri getir yenileri götür kampanyası misali bi revizyonla tutamaz kimse. bir de daum out kaliteli hoca in yapılırsa tadından yenmez.

bir fenerbahçeli...

edit: typo
arkasında dos santos oynarsa fenerbahçe adına defansif anlamda sıkıntı yaşanabilir.
parayı biz verdik derdini başkaları çekiyor. slovak topçuların tekniğini oldum olası beğenirim. bir el atıp beşiktaştan da holoskoyu alırsak cillop gibi bir ikili olurlar. vittek de forvet için isabetli olur. ankaragücünün opsiyon hakkı var mı bilmiyorum. adamı yalnız bırakmamak lazım.
bursaspor faciasından beri futbol entrylerine küsmüş olan fenerbahçeli yazarlara hayat öpücüğü etkisi yapmıştır.
galatasaray'ın hevesini kursağında bırakan transferdir.
sözde "galatasaray'a inat transfer yapmayan" aziz yıldırım'ın iki günde aldığı oyuncuymuş. ha?

Aziz yıldırım'ın inat için transfer etmediği başka bir futbolcu için : (bkz: mehmet topuz)
rıdvan dilmen'in de belirttiği gibi, ceza sahası içinde çok hareketli ve etkili bir futbolcu olduğu için Fenerbahçe'nin uzun süredir yaşadığı penaltı kıtlığına da çare olacağını düşündüğüm müthiş transferimiz. bu tarz adamlar genellikle faul yaparak durdurulabilir.
fenerbahçeli taraftarları ininden çıkarıp, 3 dakikalık şampiyonluk kutlaması kıvamında coşkuya boğan transfer.
galatasaraylı taraftarların hala ininde olduğunu gösteren transferimizdir. yahu aklınca taşak geçtiğin, şampiyon olamamasını bu kadar olay yaptığın ve en önemlisi 10 puan fark yediğin ezeli rakibin, haldun ağabeyinin yol parasına yazık etti diye biz transferimiz hakkında yorum yapmayacak mıyız? sindiremiyorsanız gidin, elinizde bursa bayraklarıyla 3 dakika değil, 3 hafta bizim yerimize timsah yürüyüşü yapın.