bugün

an itibariyle ligtv nin son dakida haberiyle fenerbahçe ile anlaşmaya vardığı haberini verdiği oyuncu.

edit: aga niye eksiliyorsun ki? ben mi kaçırdım elimden menejeri ben miyimde karar verdim. yörü git işine bak. o kadar yalan haber içinden doğrusunu verdik saygı duy en azından!
http://img683.imageshack....g683/328/senaristezik.jpg
galatasaraylıyım amk!

hiç kem küme gerek yok. adamlar almış topçuyu, haldun şaşırttı bu kez. adam da on numara topçu hocam. hayırlı olsun rakibe, yapacak bir şey yok.

bir de şöyle bir ihtimal olmasını diliyorum: haldun bu kadar açık etmezdi alacağı adamı. günlerdir ortada herifin ismi. acaba başka bir elemanın peşinde de bilerek bu adamın ismi atıldı. keşke öyle olsa ama değil amk işte. kaçırdık taş gibi adamı. sinirliyim yazmayın.*
iyi futbolcu. bu akşam yine bir asistle oynamıştır.
galatasaray'a transfer olsaydı:

in haldun we trust. gencecik bir futbolcu, transfer dediğin böyle yapılır.

beşiktaş'a transfer olsaydı:

yeni kartal, bizi uçuracak.

fenerbahçe'ye transfer oldu:

yeaa abi balon bu yaaaa..

sonra bukalemun deyince ağlıyorsunuz.
iyi oyuncudur kötü oyuncudur bilemicem.

bildiğim tek şey bize * gelecek diye bekliyorduk, fener alınca göt olduk. şahsen ben göt gibi kaldım haberi okuyunca.
ödül töreninde ramos ve casillas'ın arkasında, guardiola'nın yanında oturmuş futbolcu. yarım sezondur yedek kulübesinde oturan bir futbolcu için yer kapma yeteneğini çok geliştirmiş anlaşılan. *

tekrar tebrikler kendisine.
Adam penaltı kullansa bile once sağa Çekip sonra şut atar. Netim bu konuda.
2 penaltı kaçırarak son günlerde yavaş yavaş edindiği karizmasını çizdirmiş olan futbolcu.
gs'nin hiçbir resmi ağızdan ilgilendiğini söylemediği oyuncu hakkında dün Adnan polat : "bundan sonra biz de fenerbahçe'nin ilgilendiği futbolcuları gözden geçireceğiz" açıklamasını yaptı. durduk yere mi yaptı sorusu oluşmuştur bu adam sayesinde.

ha aslında fenerbahçe gs'nin ilgilendigi adamı almamıştır, bu adamı herkes fenerbahçe-twente maçında farketti yalan mı? ve aykut o dönemden beri bu adamı istiyor, forumlarda geçtigimiz eylül'den beri konuşuluyor, bu ay gs ilgilendi diye fener mi ahlaksız oldu?
10 numara giyen "köpek" lakaplı oyuncuları ligin sondan 2.takımı samsunspor'a ceza sahasından gol attığında destanlar, methiyeler düzen gaaassaraylılar her hafta ceza sahası dışından çeşit çeşit vuruşlarla örümcek ağlarını alan "hepi topu mersin'e atmış yeeaa" diye çemkirdiği futbolcudur.
şu adamı harcayanlara ne kadar küfür etsen az. 70 metreden gol attı geçen, biz hâlâ nabil dirar.
genç adam.

bu arada havaalanına karşılamaya galatasaylılar da gelecekmiş. böyle kenardan kenardan göz ucuyla bi bakıp iç çekeceklermiş.
-hep aynı golü atıyor
+eee?
-atmasın yhaaa
+tamam tamam gel
-hep ayn.. ya offf... =(
+kıyamam gel
-hep atıyo =(
Aykut kocaman şans verir diyordum vermedi. Yolu açık olsun. Evet.