bugün

mezar taşına ölünmeden girilmesi gereken entrydir.
hortlak gören klavyenin çarpılmasıyla kelimelerin ağzınının yüzünün dönmesinden dolayı anlaşılamamayla sonuçlanacak eylemdir.
tabutta rövaşatanın daha teknolojik olanıdır.
for example; geldim dünyaya görmedim böyle bir gam sana doyamadan gidiyorum ey gurban olduğum a*m...
insanın artık ne olduğunu, götüne neler girebileceğini anladıktan sonra entry gireceğinden baya zorlu olucaktır. ayrıca bu başlık başka bir sözlüğün olan biteninde yazıyordur.
--spoiler--
durun bi $u kefeni çıkarayım önümü göremiyorum, dolayısıyla yazamıyorum. hıh tamamdır.

oha. burası çok karanlık lan. bi de bakıyorum da kolumda bacağımda bir sürü delik var. la olum inanmıcanız ama göğüs kafesimdeki kemikleri görüyorum. çok ilgniç la, bi o kadar da komik. $u da dalak olsa gerek. bu da delik beyler. dalağını sikim dedikleri bu olsa gerek.

üstümde de neyliği belirsiz bi$eyler yürü$üp duruyo. hafiften de ü$üdüm ha. bu tahtaları kim koydu la üstüme. alın $unları da dı$arıya çıkayım. sıkıldım artık
--spoiler--
@ sırat köprüsü şeklinde özel mesaj atılabilmesi ile sonuçlanabilir. sakattır ama bence,gerek var mı yok.@ ne lan bi sefer.
(bkz: laptop sokulmuş mezarda wireless olması)
başlığı muhtemelen "kabir azabı sorunsalı" şeklinde olacaktır.
görsel
davaro'da olduğu gibi hortum-kıble olayı iyi ayarlanmalı. yoksa entry size girer.