bugün

bazen itici gelen kızlardır.

(bkz: yaw ne lan)
müzik konusunda sonsuza kadar kimseyle anlaşamasam yinede tercih tercih etmeyeceğim kız tipdir. istisnalar çıkabilir aslında onun için asla dememek gerekiyor ama genel olarak baktığımızda, özgüven eksikliği yaşayan ya da asi takılmayı yaşam biçimi haline getirmiş kızlarda görülür. müzik elbette ruh haline etki eden önemli bir unsurdur fakat yaşam şekli ile müzik kültürünü belli bir miktar ayır etmek en doğrusu diye düşünüyorum, metal dinleyen birisi illede kendisini tarz bakımından metalci diye nitelendiriyorsa müziğin ikinci plana atıldığını düşünürüm. ayrıca en önemli nokta ise metalci erkeklerin populasyonu kızlara göre daha yüksek olduğundan sanırım, metalci erkeklerde sosyopatlık %40 iken kızlarda bu %90lara varıyor. sosyopatlık dediğim herkesle ters düşmek anlamına gelmiyor elbette, kendi çevreleri oluyor ve o çevrenin dışına çıkamıyorlar, dialogları doğru düzgün oluyor ama uzun soluklu olmuyor. lütfen yanlış anlaşılmasın yalnızca gözlem sonucunda oluşturduğum bir yorumdur ve dikkat edildiyse oranlarla ifade etmeye çalıştım tüm metalci kızlara yönelik bir durum söz konusu değil yani.
haklarında "hacı bunlar veriyormuş" muhabbetleri yapılan yurdumun metal müzik dinleyen genç kızlarıdır.
normun palyboy adlı rapinde "bakire kalamaz bu rockçı kızlar" diye tanımladığı topluluk
onunla bununla sikişiyor sanılan kızlar. ben de diyorum ki, metalci kızlar hakkında abuk subuk yorum yapan kişilerin alayı mal. bakın isim vermedim, hakarete girmiyor yani.
Genel düsenceyle tahrik edici hatun kisi modeli olarak gözükmektedir
nothing else metters'ı çok beğenip, kill em all albümüne ''ıyy'' diyen tiplerdir çoğu.
(bkz: metalci ne lan)
çoğu kolpa ve biraz da fahişe olmakla birlikte sağlam dinleyici olanı ve moron olmayanı bulunduğunda tadından yenmeyendir..

(bkz: menhus)
(bkz: artık olmasa bile)
metal müzik türü ile ilgili, pipisi olmayan insan çeşitidir. yaftalama, bok atma veya sistem sünepesi bireylere yüz vermediklerinden midir yoksa kapıldığı akımın sayko hallerinden mi bilinmez mundar hallere bürünürler...

(bkz: başlıktan karakter analizi)
en iyi anlaştıgım kızlardır. Bik bik ötmezler, olur olmadık triplere girmezler. özgüven tavandadır. Herşey hakkında, ayıp, günah, küfür farketmeksizin rahat rahat konuşabilirsiniz. Çogu kötü gün dostu, mütevazi insanlardır. Sevdicekler.
ne kadar uğraşsalar didinseler kezbanlıkları çoktur. bu arada çok eğlenceli değildirler bir zaman sonra fena sıkılırsınız.
iyi sevişirler.
Kusursuz kızlardır. En az benim kadar deli bir tanesi ile tanışıp ömrümü ömrüne feda etmek istiyorum.
tek gecelik ilişki için ideal olup, genelde bakımsız tiplerden oluşur. aralarında aşık olunası tipler yok mudur? vardır. ama onlara ulaşmak gerçekten çok zordur. diğerleri için para, araba, yakışıklılık vb özellikler yeterliyken, bunların kriterleri çok farklıdır. zeka ve müzik kültürü bunlardan başlıcalarıdır.
hep orospu denilir arkalarin ve hatta oyle sanilir aksine zor kizlardir.
metallica dinleyerek metalci olduğunu sanan aptallardır. Sorsan cliff burton kimdir onu da bilmezler o ayrı konu.
bir çok erkek gibi benimde hayalim olan müthiş kızlardır.
Gitgide azalmaktadır hele ki blues dinleyen kızlar piyasadan kaybolmuşlardır.
kompleks felan boş iş taş gibi kızlardır efendim.
Adam gibi kızlardır.
Varsa eklesin demiyorum artık . Aştım böyle şeyleri.
Zaten bilinen şeyler zira.
(bkz: metalci ve ayak fetişi olan adam)
hepsinin sorunu vardir. anasi babasi ayridir. metalci oldugunu belli etmek icin siyah pantalon ve bot giyer.
kısa boyluları batman'daki penguen'e, uzun boylulara mankene benzer.
sevdiğim kızlardır.
tatlı ve tarz kızlardır, muhabbetleri güzeldir.