bugün

kötü bir durum. zamanında anne babamla yaşadığımda merve adında çok iyi anlaştığım bir arkadaşım vardı. bu gece mervelerde kalacağımı söylediğim zaman, suratları düşerdi. mervelere mi giderdik? tabii ki hayır. merveyi de alır gider gezerdik. gençlik işte. ama kız hep zor durumda kalırdı. böyle durumda olanlar anlar.
(bkz: mervelerdevermeler)
30dan fazla merve taniyorum. kimi siniflarda 7 tane merve oldugu bilinmekedir.
merve adında bir çok arkadaşa sahip olma kadar olası bir durumdur . zaten bu merveler o kadar çoktur ki telefon rehberinde lakap takmaktan içiniz çıkabilir . ee tabii ki şöyle bir durumda var ki ;
anne ben çıkıyorum
-nereye kızım?
mervelere ..* *
merve tepesinin adında bir arkadaşa sahip olmaktır.

hayır, şimdi merve olmasa ben napardım bilmiyorum. açık konuşayım, hani sevdiğim kızı seviyorum ama merve sevdiğim kızın 15 katı fazla değer ediyor. aşığım desem, hani yanlış anlaşılacak bir sevgi olabilir ama daha iyi tanımlayacak bir kelime yok Merve'yi. çünkü merve hayatımda gördüğüm açık ara en iyi kız. lan merve o tombul suratını yerim lan. mavi en sevdiği renk keratanın. ben de ona şimdi teoman - mavi mavi'yi gönderdim. lan ama öyle böyle sevmiyom lan. leon'da mathilda'nın leon'a aşık olması gibi bi aşk lan bu. yav merve, bi gün internette keyword olarak kendi adını ve maviyi arayıp da bu entryi bulursan seni çok sevdiğimi bil tamam mı?
"Mimarların her şeyi de bu renk yemin ediyorum." diyerek oluklu mukavva renginde odamdan herhangi bir şeyi gösteren merve'yi buradan öpüyorum.
(bkz: mer ve ötesi arkadasa sahip olmak)
böyle boncuk gibi bir şey. mini arkadaş. çok merhametli, gönlü kocamandır. adını görünce bile sevinerek başlığa entry girmeme sebep olan arkadaştır.
daha kötüsü için (bkz: sevgilinin merve adında bir arkadaşa sahip olması)
Hiç yaşamadığım bir duygudur. Merve adı çok yabancı geliyo o yüzden.
Şüphesiz herkesin bir merve arkadaşı olmuştur.bununla birlikte kübra da. 90 ların revaçta olan isimlerindendir.

Kötü düşünmeyin hemen ayrica bizim mervelerimiz sizin mervelerinize benzemez.