entry'ler (24)

tatlı küçük yalancılar

Entry'lerden anladığım kadarıyla çoğu kişinin beğenmemiş olmasına rağmen gayet güzel olduğunu ve çok tutacağını düşündüğüm dizi. Oyuncuları orjinalinden daha güzel itiraf edin

kadın erkek eşitliği

valla başka ülkeleri bilmem ama Türkiye'de söz konusu bile olmayan eşitliktir.

4 nisan 2015 fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı

Pompalı tüfekle saldırmışlar, tabi gururlarına yediremedi karadenizliler o yüzden saldırdılar.

erkeklerin aldatma nedenleri

Daha güzelini bulmuştur aldatır.
Verenini bulmuştur aldatır.
Aldatır da aldatır...

türkiye

Şu an üzerinde yaşadığımız ve "VATAN" olarak adlandırdığımız ülke.

aşık olduğu erkeği kaçıran kız

Aşkı için her şeyi göze almış, cesaretli, sırılsıklam aşık kızdır. Böyleleri varsa helal olsun. Zaten nadir bulunur böyleleri.

dışarıda tuvalete girememe takıntısı

Kamera var mı korkusudur. Bir sürü mikrop vardır bir de oralarda. En iyisi kendi evindeki tuvalet. Rahat rahat yap tuvaletini.

zenginlik belirten hareketler

Koskoca sofrayla baş başa kalmaktır.
Eleman, işçi değil patron olmaktır.
Her gün başka biriyle birlikte olmaktır.
Hayatına kimsenin karışamamasıdır...

silik

Google görsellere yazdığımda koltuk takımı çıkan kelime. Acaba koltukların silinmeye mi ihtiyacı var?

mutluluk

Herkesin kullandığı yüz ifadesidir. Fakat çoğu kişi bu yüz ifadesini gerçekten mutlu olduğu için değil, mutlu gibi görünmek istediği için kullanmaktadır. Bu bir gerçek.

din ve devlet işlerinin birbiriyle birleşmesi

Atatürk'ün Laiklik ilkesinin kaldırılmaya çalıştıklarını apaçık ortaya seren durumdur. Eminim ki Atatürk görseydi bu duruma izin vermezdi.

minibüste taciz edilmek

(bkz: özgecan aslan) Türkiye'de, hatta Dünya'da bir sürü Özgecan var ve hala bir önlem alınmıyor. Açıkçası nedenini de hala anlamış değilim...

bilgisayar karşısında dizi eşliğinde yemek yemek

Evde tek başına olduğumun kanıtıdır. Eğer evde başkaları varsa o yemeğin boğazımda kalması için namaz bile kılarlar üstelik "elektrik parasını sen mi ödüyorsun? " diye sorarak dövecekmiş gibi bakarlar...

çocukken inanılan saçmalıklar

Ekmeğimi bitirmezsem köpeklerin arkamdan kovalayacağı, hatta ve hatta hızlı koşmazsam köpeklerin beni yiyeceği saçmalığıdır.

barış mançonun ölmüş olmasına sevinmek

Gariptir. O dönemde ülkeyi bile yönetebilecek kapasitede bir insan. Fakat sen kalk o adamın ölmesine sevin. Var mı böyle bir şey? Sen git ezeli rakibinin ölümüne sevin. Bak konu nereden nereye geldi bir anda. Neyse kısacası saçmalıktır.

model grubu rock mı arabesk mi sorunsalı

Vikipedi'de bile Fatma Turgut yazınca Türk rock müzik şarkıcısı diye çıkıyor ben bu işi anlamadım...

model grubu rock mı arabesk mi sorunsalı

Hiç düşünmediğim fakat düşününce mantıklı olduğunu fark ettiğim sorunsal.

ben

Ben benim işte "BEN" başka açıklaması yok.

merve adında bir arkadaşa sahip olmak

Hiç yaşamadığım bir duygudur. Merve adı çok yabancı geliyo o yüzden.

mustafa kemal atatürk ün dini inancı

Sizi ilgilendirmeyen bir konudur Atatürk'ün dini inancı. Siz onu böyle kabul ediyorsanız edin etmiyorsanız boş boş şeyler yazmayın.