bugün

entry'ler (343)

sözlük erkeklerine teker teker ağda yapmak

benim killarim belli olmuyor diyecek erkekler cikacaktir. hepinize tum vucut tiras yapip kolanya dokerim seklinde cevap verilebilir.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

nah diyip cikarip gostermek. hanim hanimcik oturun la iste!

hayatın aşkının sözlükte bulunma ihtimali

ask tesadufleri sever. olabilir. sasirmam.

survivor ünlüler gönüllüler 2013

unlulerdeki bennu'ya fazla bakarsam ruyama girer korkusndan gonulluleri tuttugum yarisma. cirkin kadin yoktur, az makyaj vardir lafini da kanitlar ayrica.

sözlük yazarlarının acil istekleri

psikolog.

esmer erkek iticiliği

bizzat sarışın olarak, bir kız arkadaşımın söylediği bir lafı hatırlarım hala:

"çirkin erkek yoktur, az para vardır."

nokta.

sipariş alan yeri arayıp ellerinize sağlık demek

evde acıkılıp hemen yemek yemek üzere dışarıdan sipariş edilen yemeği çok beğenip, ustaya ellerinize sağlık demektir. ilerde indirimlere sebep olabilir.

reçeteyi okunur yazan doktor

bilgisayar çıktısı ile reçete yazan doktordur.

aids hastasını ısıran vampir

sıçar gider bir şey olmaz vampire. besin sonuçta.

sevgiliye yıldızlara uzanmayı teklif etmek

"yıldızın başı g.tüne girsin" diyecek bir sevgili varsa teklif edilmemesi gerekir.

banyo yaptıktan sonra uyumak

güzel hissettirir. hele bir de sabah erken kalkma psikolojisi olmasa...

boyum 1 50 güneşe çıkınca 1 70 oluyor

"kışın da 110 santimim, benim vücut çekiyor" iddialarında bulunulabilir. ne denirdi, genleşme katsayısı yüksek. he evet. derhal liseyi unutuyorum.

misafir gidilen evde şınav çekmek

-buyrun geçin geçin hoş geldiniz.
+yok ben şınav çekcem. o şekilde daha rahat oluyor. otururken çok yoruluyorum ben. maksat rahat etmek. çekelim sehpayı..

sözlük yazarlarının itirafları

her gece "allah'ım bana akıl fikir ver" diye dua ederek uyuyorum.

koşarken gidilecek yeri unutmak

yakılan kaloriye yazık durumu yaratabilir.

kalkılan andan beri uykulu olup uyumamak

sabah kalktığın andan beri uykulu olup bir türlü uyumamaktır. sabah zor kalkılır, "eve gelince yatayım" denilir, eve gelinir "birazdan yatayım yemekten sonra" denilir, yemekten sonra gelir, "neyse erken yatayım" denilir, saat gece 01:00 olur, yine yatılmaz. ertesi gün periyot aynen devam eder.

zall ın dişisine verilen ad

zallça.

götoş

(bkz: bu benim lafım lan)

ağza dolanan kibarcık küfürcüktür. sevimlidir.

yaşlanınca yapılacak şeyler

büyük ihtimalle şu anki gibi gelecekte ne olacağım düşünülmeyeceğinden, evde tv başında oturup muhabbet kuşu beslenebilir.

atatürk vs hz muhammed

karşılaştırılması saçma ve komik olan durumdur. birisi dinimizin lideri peygamberimizdir, birisi yurdumuzun lideri atamızdır. ikisi de dünyaya örnek, önünde saygıyla eğilecek kişilerdir. karşılaştırılmaları alakasızdır.