bugün

Yatağımın kenarında, ayakabılığın üstünde, yastığımın kenarında vs gibi laflarla facebook üzerinden kadınların aralarında paylaştığı erkeklerin bu ne lan diyerek anlamadığı yeni bir facebook çılgınlığı...
detayı öğrenmesem korku filmindeyiz sanmak üzereydim o dikkat çekmeli iletilerle. yatağımın üstünde, dolabımın kenarında, sandalyemin yanında... birbirini tanımayan insanlar benzer iletiler girince noluyo dedirterek dikkati fazla çekti çekmesine de kanser gelmiyor akla bu iletileri görünce. korkuyor insan ilk olarak.
facebook hesabını 6 ay dondurarak dikkat çek deseler, kaç kişi meme kanserine dikkat çeker, merak edilen şov.
mesela yakın bi kız arkadaşım yaptı bu olayı. meme kanserini engellemek için evcil köpeğinin memelerini kesip ondan omlet yapmış. takdir ettim. beğen butonuna bastım.
insanların dikkati başka bir yerde olmadığı için yapılmış olabilir.
mahalle baskısına freudbox'ta dikkat çekmek gibi bir şeydir.
prostat kanserine de dona düşen damla sayısı ile ilgi çekmeyi akla getirmiştir.
yalnızca bir kadının akıl edebilecegi ilginç bir fikir. Hemcinslerimi kutluyorum buradan.
gerizekalı kızların uydurması bir durumdur. neyinizle dikkat çekiyorsunuz buna? sütyen renginizle mi çekiyorsunuz dikkati? ne kadar bilinçlisiniz ki dikkat çekiyorsunuz lan?
her yıl ekim ayında uygulanan kadınlar birliği politikasıdır. geçen yıl sütyen rengini belirten kadınlar bu yıl işi çanta/cüzdana dökmüştür***. seneye ne olacağı merak konusudur.
çok akıllıca(!) bir davranıştır.
bunu başlatan ve katılan tüm kadınları tebrik ediyorum(!)

kadınların ortak sorunu olan meme kanserine böyle mi dikkat çekiliyor?
facebookta ileti kısmına sütyen rengi yazarak!..

facebook üzerinden gönderilen mesajlarda iletinize sadece sütyen renginizi yazın, meme kanseri ya da sütyen kelimelerini kullanmayın yazıyor.
bu mudur şimdi dikkat çekmek?
aklı başında bir sürü kadın da buna alet olarak sütyen renklerini yazıp eğleniyorlar.
üstelik gönderilen mesajda da aynen bu yazıyor.
"biraz eğlenelim bakalım."

tebrikler duyarlı(!) türk kadını.
duyarlılığı nerenizden anladınız bilmiyorum ama böyle olmuyor duyarlılık denen şey.
bu kadınlardan kaçı gidip de yılda hiç değilse bir kez mamografi çektiriyor çok merak ediyorum.

bence don renklerinizi de yazın böylece rahim kanserine de dikkat çekmiş olursunuz!
tuvalete düştü, şimdi kanalizasyonda.
pekte başarılı olamayan dikkat çekmedir. şahsen benim dikkatimi çekmedi daha doğrusu anlamadım.

lan bende diyorum bunlar ne ayak.
biri yatak yazıyor biri vestiyer. vay çakallar vay. keşke daha düzgün bi yol bulsalarmış da adam akıllı dikkatimizi çekselermiş.
lakin yine de memeye dikkat çekmekten evladır.
tüm sosyalliği facebook'tan ibaret olan bünye davranışıdır. facebook ile gülen, facebook ile ağlayan, facebook ile yatıp, facebook ile kalkan zihniyetlere göre olağanüstü güzel, "ayy bu çok yaratıcı bişey!" etkisi yaratan komik durumdur.

gülmekteyiz!
burad hakkında başlık açılması, konusunun geçmesi dikkatin biraz olsun çekildiğini gösteren eylemdir.
erkeklerin olayı anlayamamış olmalarından dolayı büyük öfke duydukları hadisedir.

(bkz: birşeyden eksik kalsaınız bir yeriniz eksilmez)
erkeklerde de prostat kanserine karşı kampanya düzenlemeye başladılar. tam olarak anlamamakla beraber sanırım ilk ne zaman milli olduklarını yazıyorlar. *
dün itibari ile beni deli eden durumdur. demekki dünyadan bihaber kalmışım. iyiki sözlük var. şükürler olsun Allahım...
tepkilerini sadece facebook üzerinden gösteren insancıkların son numarası.
artık bokunu çıkarmaya başlamışlardır.
saçma ya da değil dikkat çektiği kesindir. çünkü herkes en azından bir kere 'bu ne lan' olmuştur. ben komik buluyorum.
maalesef aynı zamanda şöyle bi şekilde de dikkat çekmektir.

(bkz: meme var dediler geldik)**
bırakın bu işleri. zamanında ota boka 1 milyon kişi de toplanmaya çalışıldı facebook'ta. netice?
çantanın nerde olduğunu yazmaktansa memelerinin fotoğraflarını paylaşsalar daha bi dikkat çekerler kanımca.