bugün

ankara-kızılay'da haftanın hemen hemen hergünü canlı müzik yapmak isteyen fakat beceremeyen; bet sesli şarkıcı. gerçek isminin ne olduğu bilinmiyor fakat takma ad olarak melih gökçek'i kullanıyor.
Kamer gencin kayıp kardesi olması muhtemel sahıs.
Öldüğü taktirde partiler düzenleneceğine, 40 gün 40 gece kutlamalar yapılacağına dair söylentiler dolaşmakda.
Boş zamanlarında belediye başkanlığı yapan insan.
insan ziyanı.
provokatörün en önde gidenidir.

https://twitter.com/06mel...status/430101606953410560
mansur yavaş cnn türk'te haldır haldır yardırınca apar topar kendi televizyonunda canlı yayına çıkıp cehape diye bağırmaya başlayan kişi.
2014 yerel seçimlerinde ankaraya tekrar başkan olacak akpmizin gözdelerinden, hizmetleri çok, geleceğe yönelik projeleri hayli ilgi çekici ve faydalı, değerli insan.
ankara koca bir duvar melih gökçek de o duvardaki ufak leke...
bir başkan, bu kadar kendi şehrinden kopuk olabilir mi? bakın, 2009'daki vaatleri: http://youtu.be/dJuYcjPHxMM

ne oldu peki bunca senede? insanlar halen hizmeti değil, partiyi seçiyorlar. yazık...
kendisine i. melih diyenleri şaşırtmamış büyük başgan.

görsel
an itibariyle cnn türk'teki tarafsız bölge programında konuktur.
an itibariyle cnn türk'teki tarafsız bölge programında bombalamaktadır.
borç karayalçın ın!

yıllardır aynı terane, saatlerle kapıları da o yaptı zaten.
"amma yaşlanmış" dediğim belediye başkanı şeysi. yıllar olmuş canlı görmeyeli. ee bırak da git gari köprülü
yıllardır, ama murat karayalçın borç taktııı repliğini tekrar eden kişi. ne karayalçınmış sanki banka falan batırdı borç taktı... kötü yöneticiyim demiyor da !
şu an mansur başkana nerden çamur atacağını bilmedeğinden bi sürü sayılar rakamlar vermiş bi bok anlatamamıştır.

vallahi bi şey anlamadım. ney kaç trilyon kaç bin kaç katrilyon la ?
adamın en iyi bildiği şey saldırmaktır.
kuğulu alt geçidindeki kırık fayanslarla mesaj veren başkandır. hata bizde anlayamadık... yazık !
odtü direnişi olduğu sıralarda ankaradan eskişehire gidiyordum gecenin bir vakti gözüme bir afiş takıldı afişte yanlış hatırlamıyorsaam gökçek ve tayyip erdoğanın resimleri yanında yeşil ankara yazıyodu veya buna benzer bişeydi. bu da benim meli gökçekle olan bir anımdır.
çelik kafesi 71 milyona mal etmiş, arsasını 203 milyona satmış ve zarar değil kar ettim demiştir az önce.

ulan arsa 203 kafes değil sırıtık kedi.
belediye çalışanlarına twitter eğitimi aldırmaktaymış. (herkes bunu öğrensin diyor) çalışanlarımı beni destekler nitelikte tweet atmaya zorlamıyorum diyor. aga ne kadar kompleksli bi adam bu ya. gezi olayları sırasında başbakanı karşılamak için çağırdığı belediye çalışanlarına attıkları (mecburiyet) sms ini gözümle gördüm arkadaş.

şu kadar takipçim var diyo övünüyor bir de ya. tweetimin başganı.
hala da kışkırtıcılık yapıyor esteban. "seçildikten sonra sergi açacağım, gezicilerin tahrip ettiği otobüsleri sergileyeceğim" diyor. vaade bak amk.

ulan sen gerizekalı mısın? bunu yapınca senin ne işine yarayacak lan bu? amacı nedir bunun. ayrıca o otobüsleri gezicilerin tahrip ettiğini nasıl kanıtlayacaksın. hayır, millet gelip oranın amına koysun, sen de onun üzerinden gezicileri karala. onu mu istiyorsun.

teallam. kimler belediye başkanı oluyor şu ülkede.

ayrıca ahmet hakan'ı tebrik ediyorum. zaman zaman saçmalasa da o teleferik olayında yüzyılın dumuruna uğrattı. dünyanın en gereksiz işlerini proje diye millete yutturmaya çalışıyor. kendi ağzıyla da yapılan projelerin ihalelerini birinin alamayacağını da söylüyor. koskoca alanı tahrip ettikten sonra biri alsa ne olur, almasa ne olur.

allah sabır versin ankara halkına.
"Ben erbakan'dan çok şey öğrendim. Hem siyaset öğrendim, hem edep öğrendim, hem tevazu öğrendim."

sözleriyle güldürürken düşündürmüştür.
"hangi ilçe ak parti'ye daha çok oy verirse, projelerimize ilk oradan başlayacağız." cümlesini sarf eden seviyesiz ankara büyükşehir belediye başkanı.