bugün

güzel bir dosya paylaşım sitesi. free kullanıclar için özelliklerine bakalım:

unlimited storage
Unlimited upload
Unlimited download
Unlimited bandwidth
Image galleries
No sign up required

http://www.mediafire.com/
rapidshare kadar olmasa da çok kaliteli bir paylaşım sitesidir. hatta rapidshare'a göre avantajı bile vardır. misal rapidshare ile yeni bir dosya indirmek isterken 15 dakika beklemek zorundayken; mediafire ile aynı anda 1'den fazla dosya indirebilirsiniz. indirme hızı da hemen hemen rapidshare ile aynıdır.

edit: 3 sene önce yazdığım entry'ye şimdinin mantığıyla bakıp eksi oy veren kaynatasızlara liseli ergen muamelesi yaptığımı belirtmek isterim.
ayrıca bedava kullanan üyelere yarıda kesilen downloadlara devam imkanı da tanımaktadır. asıl parayı bu tür sitelerin hakettiğine inanıyorum.
Yapılan bunca kıyagın tanıtım amaçlı oldugunu düşünüyor ve uzun süreli olmayacagını tahmin ediyorum. Rapidshare kadar yüklü bir server oldugunda eminim bir çok kısıtlama getirilecektir.
popülerleşmesinden korktuğumdan sayfalarca övemiyorum ama dikkat edin diye söylüyorum: şimdiye kadar gördüğüm tek gıcık yanı belli bir zaman girilmeyen (birkaç ay diye tahmin ediyorum) hesaplardaki dosyaları uçuruyorlar. bir de yeni bir site değildir onu da söyleyeyim, en az 3-4 yıldır faaliyettedir.
hintliler tarafından oldukça fazla kullanılan barındırıcı.
torrentten bile bulamadığım çoğu grubun albümlerini gayet kaliteli bir şekilde bu siteden buldum. ayrıca free kullanıcıya niye bu kadar allahsal şekilde kullandırtmaktalar sitelerini bilmiyorum ama çok güzel bir şey yapıyorlar.

(bkz: rapid e kafam girsin)
film indirmek için süper bir barındırıcı. ver jdownloader'a linkleri son sürat indirsin filmleri.
insanın onlar istemese bile para verip ücretli abonelik alası gelen paylaşım şeysidir.
bu kadar cömertliğie alışan değiliz lan.
her türlü indirme yapacaklar için veli nimettir. internet download manager ile birlikte kullanıldığı zaman tadından yenmez.
kullandıktan sonra insanın kendisini minnettar hissettiği paylaşım sitesi. aynı anda birden fazla dosyayı gayet yüksek bir hızla indirirken onay kodu bile istememektedir kendisi. emeği geçenlere saygılar.
Uploader açısından en iyi dosya paylaşım sitelerinden biridir; mesela 3 yıl önce yüklediğim dosyalar bile hala durmakta.
torrent'te bir dosyaya bir türlü seed yapmayan binlerce bencil orospu evladı sebebiyle indiremediğim bir dosya yüzünden bozulan moralimi düzeltmiş hızır gibi site.
indirirken beklemek yok, hız limiti yok, sınırsız paralel indirmeye izin var, doğrulama kodunu girmek yok, indirdikten sonra 15 dk falan beklemek yok. üye olmayanlara bile diğer sitelerin premium zımbırtısıyla anca yaptırdıklarını yapabiliyorsunuz
kendini yenilemiş site jdownloader ile mediafirea'dan indirme yaparken artık sürekli eski takma birimli gibi uyarılar alıyoruz. hiç hoş olmamış, hiç :(
yalan olmuş barındırıcıdır artık takma birim eski tarihli hatası almaktan gına geldi, alternatiflerini bulmak lazım.
görsel

resimdekiler kimlerdir diyorsanız :
http://www.mediafire.com/about/mediafire_team.php
google da herhangi bir dosya arandığında(özellikle mp3 ve basit araçlar) ve aranılana medifire da rastlandığında doğrulama kodu girme derdi olmayan ve 20-30 sn gibi gereksiz bekleme süresi olmadan direkt olarak download yapılmasına imkan vererek indirici bünyeyi gülümseten dosya paylaşım platformudur.
sıklıkla yararlandığım ve özellikle e kitap indirmek için kullandığım paylaşım platformu.
memnunuz yani.
en kral dosya upload/download sitesidir Free kullanıcılara bile bir çok avantajı vardır. Max. hızda indir, paralel indirme vs.
freeuploads.fr ile kapışan site.
kaliteli güzel bir paylaşım sitesidir. bekleme ve onun gibi zahmet gerektiren şeyler bu sitede yoktur. upload sınırı ve dosya boyut sınırı yoktur.
bunun yeni bulduğum bir başka alternatifi uploady.com'dur. ikisi de güzeldir.
asla bir zippyshare olmayacak site.
premium için insanların karşısısına binbir türlü reklam ve zorluk çıkarmak yerine tıklayınca maksimum hızla dosya indirilen yerdir.