bugün

an itibariyle Kolbastı eşliğinde "don" oyunu oynanan programdır. kolbastı çalarken dans ediliyor kolbastı durunca donuluyor falan.. aynı zamanda programın mail adresine o gün doğum günü olan birinin fotoğrafını, adını yolarsanız doğum gününü kutluyorlar.
yaklaşık 3 saat önce izlemeye koyulduğum ece erke'nin sunduğu ve bana insanların parayla nasıl maymuna çevrilebileceği konusunda ciddi dersler veren programdır. Ya ayıptır be koskoca adamı salak yerine koyup maymun gibi oynatıyorsunuz.
her gelen konuğa kolbastı oynatan, oraya buraya zıplamalarını isteyen ve bu şekilde reyting toplayacağını sanan ayrıca magazin haberlerinden yaptığı derlemelerden konuklara sorduğu cinsel içerikli sorularla onları zor durumda bırakan ece erken'in, sunuculuğunu yaptığı sabah programıdır. * * * *
Ece Erken'in sunduğu saçma ve gereksiz proğram.
ellen denen bağyanın şovundan çalıntı suya düşürme bölümü olan program.
ece erken e yakışmayan program. çocuksu programlardan kaçınılmalı. *
ece erken'e çok yakışan programdır. kendisinden daha iyisini beklemek gariptir.
ece erken'le takışan program.
ece erken'e karışan program.
ece erken'e yakışmayan hologram.
vaktimi daha nasıl mahvedebilirim diye düşündüğünüz an açıp izleyebileceğiniz, sunuculuğunu Ece Erken'in yaptığı, hayatınızda görmediğiniz ve göremeyeceğiniz bütün manken,sanatçı vs konuk olarak çıkaran, izlerken tansiyonunuzun garanti çıkacağı bir programdır. 'Türkiye'yi kırıp geçiren DONBASTI az sonra' gibi programı yüceltmeye çalışan türlü söylem ve gereksiz yarışmalarla noktalanan bir programdır. Türk televizyonunun bittiğinin açık göstergesidir.
ece erken in saman alevlerinden biri. yakında söner diye tahmin ediyorum.

kolbastı ve ece erken sözlük cemaatinin sevmediği; hatta nefret ettiği iki olgu. ece erken de bunu biliyor olacak ki "ohh patla da çatlayın" dercesine sürekli kolbastı falan oynatıyor programında. hatta kolbastının bokunu çıkarıp don-bastı diye bir oyun oynatıyor ki...

(bkz: hepinizin amına koyim)

koptum burda bak sinirden.
sunucusunun * ve kgs'cilerinin embesil olduğuna inandığım program.
ece erkenin sunduğu saçmasalak bir programdır.
ece erken'in artık bittiği anlaşılan programdır. bu kadar mı yapmacık olur bir insan.
zaman kaybı, saçma sapan konuklarıyla saçma sapan bir yapım. izleyene acıyorum.
emilmekten bitap düşmüş bir şeker.
türkiye'yi gülmekten kırıp geçiren don bastı oyununun oynandığı tv programı.
(bkz: lan ben var ya neyse bir şey demiyorum)
ece erkenin hangi cesaret ve azimle sunduğunu şiddetle merak ettiğim program. ayrıca o kadar sahteki insanımızın ona olan bu "sevimli ev kızı" rolünü büyük bir ustalıkla oynuyor. her zaman taş atan içten içe kıskanç ve başarıyı hazmedemeyen biri olduğunu düşünüyorum. şahsım adına söyleyebilirmki kendisi bir numaralı oyuncudur.
(bkz: bitse de gitsek)
tutti frutti şeker.
berbat ve fazlasıyla basit olan bir sabah programıdır.
+13 yaş sınırlandırması getirilmesi gereken program. zira maruz kalan çocuklar üzerinde telafisi olmayan hasar, maraz ve hezeyanlara sebebiyet vermesi işten bile değil.
"mavi şeker"den kasıt ece erken'in kendisiyse, ki sanırım öyle, berbat bir program ismidir. megalomanlığın doruk noktasıdır.
rtuk un sacma gerekcesiyle yayindan kaldirmasi gereken programlardan biri.
hayatımda gördüğüm en basit gündüz kuşağı programlarından sadece 1 i.