bugün

her alana el atan, el attığı her işi yarım yamalak yapan ve "ne istediğini bilmeyen depresif lolita" imajı çizen sunucu.
rahatsız edici bir sese sahip kadın.
kanal 1'de yaptığı canlı yayında ne diyeceğini şaşıran sunucu.

moldovyalı bir kadın, kocası ile ece erken'in yaptığı röportaj sırasında şu diyaloglar oluşmuştur;

ece erken: moldovyalı mısınız ?
kadın: evet
e.e: nasıl tanıştınız?
kadın: (eşini göstererek anlatsın der)
e.e: (kadının kocasına dönerek) anlat diyor
kocası: "annesi satıyordu ben aldım"
e.e: hahaha iyi oldu bu laf dıhıhı canlı yayında güzel oldu ıhhıhı
kocası: 5 dolar verdim 1 dolar geri verdi
e.e: ucuza gitmişsin kız
kocası: aslında pahalı orda kriz vardı
e.e: ıhıhıhıh
kocası: iyi günler
e.e: hahaha peki efendim çok teşekkür ediyorum ben ece memnun oldum
kocası: ergün
sözlüğün değerini bilemediği kelimenin tam anlamıyla spektaküler yazar(dı). uludağ sözlük te yaprak dökümünün en önemli yapppppppprağı.

edit: (bkz: ece erken moderatör hayat bayram olsun kampanyası)
(bkz: ece yerken)
(bkz: ece yersen)
ah be ececim nerdesin yazarı. sen gittin burası çekilmez oldu be ece.
(bkz: ece erken i geri getirelim kampanyası)
(bkz: ece erken yeniden yazar olsun hayat bayram olsun)
(bkz: ece varken)
(bkz: rüzgar gibin geçti)
samsunlu, gözünün içi güzel hanım kızımız. klip 98 programıyla piyasaya giriş yapmıştır.
küçücük bir kızdır. çok rüküş giyinir. ayrıca burnu da her an düşebilir.. *
ustteki yazarin en cok nesini begendik başlığıyla, bir an için sözlükte değil forumda olduğumu hissettirmiş, ara beni boya beni tadında entry'leri olan silik kişi.
(bkz: kedidir kedi)
malum başlıkta yazarların resimlerini de istemiş süper forumcu.
kendisine off bu hatun süper dostum emeğe saygı +1 demek istiyorum.
(bkz: ece erken boşalma)
(bkz: erken boşalma)
malum başlıkta aslında "kim" olduğu ortaya çıkmış yazar. kendisine yol gösterilmiş iyi edilmiştir.
Programın izlemeye çalışırken yerlere yattığım,her daim aynı yüz ifadesine sahip sunucu: x :En çok hangi yazarı seviyorsunuz?
Ece Erken :Yaşar Kemal.
x :En çok hangi kitabını beğendiniz?
Ece Erken :Hiç okumadım,ama severim.
Mesleğinin ne olduğunu anlayamadığım ve hangi sıfatla tv'de göründüğünü çözemediğim kişi.
samsunun terme ilçesine bağlı geçmiş köyündendir.
kütüğü samsun, doğumu çorlu olan, bik bik bik kafa şişiren sarışın.
(bkz: üstteki yazarın en çok nesini beğendik) adlı başlığın sahibi 1. nesil silik. modlardan birinin torpillisi olsa gerek. *
sanırım ufakken elektirikle yakından haşır neşir olduğunu tahmin ettiğim ve şimdilerde ise o bastırılmış duygularını yarışma adı altında insanlar üstünde dışa vuran sadist bir kişinin sempatik ismi.
paylaşamadığımız samsun doğumlu ve guzel mi guzel olan sunucu hanımkızımız. *
daha sağlam kaynak olarak; http://tr.wikipedia.org/wiki/Ece_Erken *
yaşı 30'u geçtiği halde * hala çocuk gibi hareketler yapabilen. ki zaten ilk bakışta çocuk denilebilecek fizyolojik özelliğe de sahip yapmacık hareketler kraliçesi.
(bkz: şımarık)
okan bayülgen'nin medya arkasında kendisini ve programını aşağılamasına karşılık "sen önce kendi programına bak" gibi zeka seviyesinin ne kadar düşük olduğunu gösteren bir cevap veren, cem yılmaz tabiriyle dj beyinli sözde sunucu...
sözlük düşmanı bir gereksizlik.