bugün

hoş gelmiş onuncu nesil. hadi yine iyisin benim elim uğurludur keranacı seni.
yazar. olmuyor mu böyle tek sözcükle tanım, sayılmıyor mu.
kelimelerin arasına bir de alt tire koyulursa, eski popüler msn adreslerinden gecelerin_yargici@... vs. vs. ile yarışabilecek bir nicktir. hoş gelmiş onuncu nesil.
(bkz: melek yüzlü şeytan)
benim gibi o da hoşgelmiştir.
Akıllara masters of horror daki jenıfer i getirmiştir. Masum yüzlü değildi pek ama neyse. *
Onun da tek suçu vatanına tek taş alacak kadar bağlı olmasıdır.
16 yaşında yeni yazar. akla cidden masum yüzlü bir kız çocuğu geliyor. aah ah...
(bkz: #19375250)
ahaha ehehe ühühü ohoho... dün tanıştığım ve birden çok ısındığım yazar arkadaşım. entrylerindeki tutumuna göre anladığım kadarıyla ateizme yakın bir insan. yeni fark ettim. daha da ısındım.
Bir konu hakkinda entry girerken daha once girilen entrylerden ilham alan yazar. En kisa zamanda kendi ilham perileriyle iletisime gecmesini dilerim. Hosgelmis.
annesini babasını tanısam, onları reşit olmayan kızlarını sözlükten çıkartmaları için uyarırdım. bu kızcağıza asılan kurnazlar var, farkında da değil garibim.
Kendine kimsenin asılmadığını bilen yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=SIwXMPhM0FU armağan ettiğim yazar.
bugün beni hayretler içinde bırakan yazar.
(#19538195) entrysi ile kahkaha attırmıştır.
bugün tanışma fırsatı bulduğum tatlı mı tatlı yazar. pek sevimli *
"sevgiliyle iyi giden şeyler" başlıklı entry sinde saydığı herşeye katılmakla beraber. sevgiliyle pes atmak ayrı bir haz verir insana. bayanlar pek sıkı rakip değildir fakat asıl galibiyeti dişi kişiyi deliye döndürerek alırsınız. fazla dalga geçmemekte fayda var, yoksa tüm vücudunuzun çimdiklenmesi yanınıza kar kalacaktır.
(bkz: jennifer aniston)
masum yuzlu kezbandır kendisi ne jenniferı ayol.
bekarete önem vermeyen yazarımsı.
sohbeti tatlı, kendisi daha da tatlı olan yazar.
tanışmadığım yazar, sözlüğe yaralı entry girmesi ümidiyle.
-hoşgelmiş yazardır.
Minik sevgilim.
öncelikle, hoşgelmiş yazardır. iyi ki buradadır.