bugün

brad pitt den ayarı almış bahtsız hatun. şimdiki sevgilisi kim olursa olsun attan inip eşşeğe binmiş gibi olacaktır.
kendisi aslen yunan dır ..
hatta asıl soyadı anastasakis tir .. ama sherman oaks ,california da doğup orda büyümüştür .. o açıdan amerikan sayılır ..
amerikada bilinenin aksine inanılmaz popüler olan adına dergi basılan ve her hareketi olay olan hatun
duru bir güzelliği vardır,brad'ten bosandıktan sonra psikoljik tedavi gördugu soylenmektedir *.
çok güzel bir hatundur ama angelina jolie'den demi güzeldir tabii ki hayır.
saçları çok güsel olan sinema oyuncusu.dizilerde de oynamıslıgı yok deildir tabi.. (bkz: friends)
cok sevimli bir oyuncu. brad pitt ten ayrıldıktan sonra bir haller olmuştur kendisine, sürekli yeni film projelerinde adını görmekteyiz, çok da iyi olmuş. ayrıca şu sıralar yine cok sevimli bir oyuncu olan vince vaughn ile çıkıyorlarmış hatta başrolü paylaştıkları bir filmleri de yakında vizyona girecekmiş. *
brad pitten ayrıldıktan sonra ruhi bunalıma girip,,çektiği filmlerle kendini kurtarmaya çalişan kadersiz kadın..artık çok geç..angelina jolie yokluğunu aratmıyor.
Gerçek adı Jennifer Linn Anastassakis.fakat soyadını yunanistandan abd taşınınca aniston olarak değiştirmiştir. 01.02.1969'da ABD'nin Kaliforniya eyeletinde bulunan Los Angeles şehrinde dünyaya geldi. Çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. En bilinen rolü NBC'nin Friends (1994-2005) dizisi ile ünlendi dizisindeki Rachel green'dir. Bir dönem yine Amerikalı oyuncu Brad Pitt ile beş yıl süren bir evliliği olmuştur.
göbeğine hasta olmaktan kendimi alamadığım, sırf bu yüzden düşük bel modası hiç geçmesin diye dua ettiğim cinsi latiftir kendileri.
aynı zamanda iyi oyuncu olmakla birlikte son dönemlerde birbirinin tekrarı fimlerde oynadığı da dikkatten kaçmamaktadır. O güzel göbeğinin hatrına kendisine burdan (bkz: meg ryan) demek istiyor, beni anlayacağını umuyorum.
''Dünyadaki en güzel koku sevdiğiniz erkeğin kokusudur''diyerek ne kadar sexy oldugunu ispatlamış hatun.
tartışmasız dünyanın en güzel kadını. kafana sıçiim brad bu karı bırakılıp o karı alınır mı? (bkz: falcı lerzan)
saçlarının rengi, boya da olsa doğal da olsa; süper olan oyuncudur.
Romantik komedilerde esas kız rolünde görmeye alışık olduğumuz, ve her daim ''brad pitt`in eski karısı'' diye anılan holywood yıldızı.
kova burcudur kendileri. aşırı kıskançlığı ve o sıralar çocuk yapmayı düşünmemesi brad pitt'le aralarındaki bağı yavaş yavaş kopma noktasına getirmiş ve angelina'ya zemin hazırlamıştır.
ama suç brad'in. gwyneth paltrow'dan ayrılmasının sebebi gwyneth'a duyduğu aşktı.jennifer'la ise sadece güzel, akıllı ve iyi bir kadın olduğu için evlenmişti.ama çocuk meselesi dolayısıyla başka bir kadına yöneldi.sanki angelina'yı seviyormuş gibi. aslında sadece onun anneliği, farklılığı ve çekiciliği çekti onu.aslında aşık olmadı angelina'ya, sadece bağlandı.
ayakları yıkanıp,suyu içilesi bir bayandır kendileri.Sade ama alımlıdır.Allah ın onu yaratırken özel emek sarfettiği de bir gerçektir.* (bkz: tanrıça)
kesinlikle sıradan bir kadındır. ortalama bir güzelliğe sahiptir, pek sempatik değildir ve ışık saçmamaktadır. oyunculuğu da sıradan ve gösterişten uzaktır. sokağa çıktığınız zaman bu hatun kişioğlundan on kat daha güzel ve yetenekli kızlar bulabilirsiniz. torpili yüksek yerden sanırım.
canımız, ciğerimiz, her şeyimiz brad pitt abimiz şutladığına göre bir halta benzemeyen gudubet karıdır.
friends'in ilk sezonlarında gördüğümüz kadarıyla güzelliğiyle angelina jolie'yi 2'ye katlayabilecek güzel aktris. şimdilerde de ayrı bir klastır. özellikle saç stili dünyada en çok taklit edilen isimdir herhalde.
Enteresan bir şekilde bugün saat 5'te Konya ya teşrif ederek selçuk üniversitesi'nde konferans verecek olan güzel..neden geldi amaç nedir hala anlayabilmi değilim. ama olsundur güzeldir gözler bu güzeli canlı kanlı görmelidir...

büdüt: her tarafta afişi,posteri vs olmasına karşın hala asparagas olduğunu düşünmekteyim... eğer eşek şakasıysa hiç komik değil...

büdüt2: beni ziyadesiyle salak durumuna düşürmüştür kendisi hem de taa oralardan..meğer o poster rocstar filminin afişiymiş..ev arkadaşım olucak kör insanın bunu bana bir hevesle anlatması ve ardındanda gördüğüm afişleri dikkatle incelemeden film gösterimini konferans sanmam kadar abzürd bi olay ancak benim başıma gelebilirdi..allahım kendim için azcık dikkat ve akıl istiyorum. * *
cool havasını kendimle özdeşleştirdiğim tatlı hemcinsim.
an itibarı ile meram bağları nda kara hilal ile birlikte nargile keyfi yapmakta olan hatun.
hala brad pitt'i etkilemeye çalışıp, ben angelina'dan daha iyiyim ısrarında olan ve her röportajında "hayatıma devam ediyorum" imajını göstermek için kasan bayan.
soyunması için playboy dergisinin teklif ettiği 10 milyon doları elinin tersiyle itip, kabul etmeyen brad pitt'in eskisi.
çirkin olmasına rağmen güzelmiş gibi lanse edilen hollywood bombası. lan benim eski sevgilim bundan kat kat güzeldi. o benle çıkıyordu jennifer brad ile aradaki fark bu!
güncel Önemli Başlıklar