bugün

siz hazırsanız partneriniz de hazırdır.
partneriniz sizi asla terketmez.

(bkz: benim sadık dostum elizabeth)
hız kontrolü tamamen size aittir.hadi hadi hepsi bu kadar mı diye sizi delirten bir partner yoktur.**
ne hikmetse sizin istediğiniz olur.
(bkz: sözlükteki otuzbirciler)
naz yapmaz.
bütün kontrol sizin elinizdedir.
itiraz etmez.
(bkz: mastder)
yoktur. hepsi kendini avutmak için uydurulan şeylerdir bunların. mükemmel dediğiniz doruk noktası hiç bir zaman bir masturbasyonda sağlanamaz, eşik gerilimi sadece elde bulunan imkanlar ve bu işlemi gerçekleştirirken konseptinizin zenginliğine bakar. bırakın bu işleri abazalar, kendinize şişme de olsa bi' partner bulun. ya da az sıkın dişinizi, 5 yil icinde robotlarla seks yapilabilecek olmasi da hayal değil. fosfor tüketimine bir dur deyin artık. belli ki saçınızda gözünüzde kalmamış, beyninizden yiyorsunuz şu aralar...
sen istediginde olmaz bugun adet gunum demez.
tümleyeni evren olan yanlardır.
(bkz: boş küme)

ayrıca biz buna kısaca ;
(bkz: züğürt tesellisi) diyoruz.
"ne düşünüyorsun hayatım?" şeklinde bir soru yoktur.
(bkz: mastürbatif insan modeli)
hamilelik korkusu yoktur.
elinizin başı yoktur, ağrımaz.
sekste sadece bir kadınla sınırlı pozisyonda sevişirken mastürbasyonda sayısız kadınla her pozisyonda sevişebilirsiniz.
seksten sonra , pembe pancurlu ev fantezileri eşliğinde evlilik hayalleri kurup başınızı ağrıtan bir partnere katlanırsınız. lakin, masturbasyondan sonra bu şekilde kafa ütüleyen bir meni yoktur.
sonrasında kimse ağzının içine bakarak seni rahatsız etmiyor, konuşmana gerek kalmıyor.
günahsız, zinasız, tam verim garantili.*
kimsenin ırzına geçmiş olmazsınız. eliniz folloş olur orası ayrı. sadıktır eliniz ayrıca, aldatmaz. hee başkalarına handjob yapıyorsanız bilemem.
deşarj olmakla beraber hayal dünyasının gelişimine katkıda bulunmasıdır.
kimseye muhtaç olmama durumu.
temiz ve steril olması. seks pis iş aga. kanı var irini var suyu var boku var püsürüğü var. oysa mastürbasyon öyle mi, kadife gibi ellerle günlerce çek. hem seksten daha az kalori harcarsınız.
(bkz: eller günahkar)