bugün

gerçekten muhteşem mizahtır.
süper.
harika.
gül gül ölces amk.
hayatimdan 1-2 saat daha cope gitsin istemiyorum. asla izlemiyecegim film.
Efsane ilk filmin devamı niteliğinde olacakmış. Sıkı durun Türk sinemasından yine bir başyapıt geliyor.
ben sinemada para verip bu filmi izlemeye karşıyım hadi bakalım.
önlerden alalım yerimizi vasat bir türk filimi.
şu sıralar televizyonlarda fragmanı dönen film. baş rol oyuncusu her şeye karşıyım deyip duran kilolu abi galiba. hiç eğlenceli görünmüyor, bakalım nasıl tepki alacak.
ben de böyle dandik filmlerin çıkmasına karşıyım ama çıkıyor işte.
Mesaj kaygısı olan bir film. Miş. Oyuncuları öyle diyor.Üzerinde en az 200 liralik lacoste olan adam.
ben film izlemeye karşı olduğum için, bu filmi de izleyemeyeceğim.
ilki çok sıkıcı olan filmin devamı. her şeye karşıyım deyince felsefe yaptığını sanan tecavüzcü tipli bir adamın hikayesi.
efsanenin devam filmiymiş. ilk fırsatta gidip sinemada izleyeceğim. türk sineması şahlanıyor aq.

Edit: arkadaşlar bu entry bile eksileniyor. Ya sözlükte ironiden anlamayan insanlar var ya da ciddi ciddi mandıra filozofu fanı. inşallah birincisidir, Yoksa boku yedik. Zall kapat sözlüğü.
Tv'den izledigim ilk filminde bolca yaz tatilini özleten güzel manzaralar sunan bir filmin devam filmidir. Insani her seyden uzaga kacip gidip ege'de bir zeytinlikte yasamaya ikna ediyor. Evvelden beri de istiyorsam demek ki.
ilk filmi izlemedim. ikinci filmi de dandini dandini dastanada konuk olan oyuncuları ile fark ettim ama izlemeye yönelik bir motivasyonum oluşmadı.
ilk filmi gibi realist düşünceden uzak olacak sözümona felsefe filmi. hasiktir ordan.
rasim ozan a yakışmayan film. ayrıca kendini filozof sanan dilenci kılıklı adamın seside itici.
"film yapmak için film yapıyorlar" sözüne uyan bir film daha.
Mint yapımı olan her şey niye kötü olmak zorunda dedirten film.
gitmeyin sakın gitmeyin gala gecesine gidenler bile filmin yarısında terketti salonları o derece sıkıcı.
ilk film gibi bu da çok güzel olmuş, bir çok recep ivedik ve türevi* filme bin basar. komediyse komedi, dramsa dram her telden duyguyu barındırmış gene müfit can saçıntı. mübarek adam vesselam. ayrıca gezi ve soma'ya güzel göndermeler de vardı. bu işe para yatırıp ne kadar doğru bir iş yaptığını göstermiş birol güven.
Biri kadar guzel degil ama yine de guzel su an tv8de.
Edit:tv8 yi benimseyemeyip fox sanmak.
birincisi kadar güzel mi izlemedim ama şu an fox ta değil tv8 de.
Birincisi kadar güzel olmayan çünkü birincisi de güzel olmayan film.

Ota boka karşı olan bir adam üstünden nasıl film yapıldı insan anlam veremiyor.

O zaman yapsanıza ismail abi gemi beklerken diye bir film. izleyelim.
iki filmini de seyrettim, kendini komedi filmi sanan bir çok yerli yapımdan ötede gördüm. en azından güldürürken düşündürmüşler de... bence birol güven ve müfit can saçıntı yıllarca hatırlanacak bir karakter yaratmışlar mandıra filozofunda. o karakteri bir cem yılmaz filminde görmek isterim mesela...