bugün

karışık pizza filminin soundtracklerindendir. insanı gaza getiren eğlenceli bir şarkı olup, şarkıyı özkan uğur seslendirmektedir. sözlerini yazayım eksik kalmasın derim ve sözlerine geçerim:

maksat muhabbet olsun
gel meclisimize
oturup mesk edelim
varalim keyfimize

maksat muhabbet olsun
acilar soyle dursun
dunya seninle guzel
ask koynunda uyusun

al karsina dengini
cal cilginca cengini
gul eglen hayat kisa
hadi bul ahengini

maksat muhabbet olsun
acilar soyle dursun
dunya seninle guzel
ac koynunu nolursun....
insanda rakı içme hissi uyandıran müziği de sözü de ayrı güzel olan şarkı.
(bkz: maksat muhabbet)
ekürisi bazen ortaya karışık, bazen de bu ne biçim hikaye böyle'dir.
kadir çöpdemirin atvde cumartesi geceleri yayınlanan yeni talkshow u.
maksat muhabbet olsun, acılar şöyle dursun, dünya seninle güzel, aşk koynunda uyusun.
sevgiliye serzenişte bulabilinecek güzel bir cümledir.
7.nesil yeni yazar olup hoşgeldin kişisidir.
saçmalamanın en güzel, en makul açıklamasıdır.
öncelikle bir tanım yapalım : saçmalık. tanımı yaptıktan sonra bir türk takımını desteklemek için kardeş takım olmak gerekliliğini öne sürerek ayar verdiğini sanıp ahaha tonlamasıyla gülen bir pokemona acımamak elde değil. koymaktan anladığın nedir ey minik bıldırcın. tam olarak bilmiyorsan entryi baştan okumalı ve anlamı çözmelisin. başarılar.
(#8860898) bu entry sebebiyle ne ceza alacağını merak ettiğim yazardır.
belli bir yaşa kadar ciddi niyetler, amaçlar olmadan gönlüm hoş olsun, yaşım daha genç ciddi niyetim yok anlamındaki sözdür. normali ortalama 27- 28 yaşa kadardır. 27- 28 yaşından sonra da hala maksat muhabbet olsun deniliyorsa ve o görüş hakimse birşeyler yolunda değil demektir.
an itibariyle çaylaklık süresini bitiren yazar.
(bkz: maksat muhabbet)
karışık pizza'dan kalan tek güzel tattır.

türk sineması'nda müziğin önemi anlaşıldıktan sonra hemen her filme bunun gibi bir-iki güzel şarkı sıkıştırılır oldu. gelin görün ki bu kez de senaryolar boka döndü.
http://www.youtube.com/watch?v=J29gFTEe8Bw

not: slayt gösterisinin kusuruna bakmayın, ben yüklemedim.
Birisi akıl etmiş uğraşmış posteri ile yüklemiş şarkıyı

emeğine sağlık diyoruz hep bir ağızdan:

http://www.youtube.com/watch?v=B-01-T_Swo8
maksadın hiçbir zaman muhabbet olmadığı ortamlarda söylenen sözlerdir.
(bkz: dünya çıkar dünyası)
insanda direk bir rakı istemini tetikleyen ve sanırsam bu akşam aynanın karşısına kuracağım sofrada kendimle içtiğım rakıyı her dikişten sonra ağlayarak söyleyeceğim şarkı olacaktır.
Dünya seninle güzel, aç koynunu n`olursun...
bir ortamda harala gürele konuşulurken, ters giden bir noktada ortamı yok yere yumuşatma çabalarından biridir.

bırakınız ... (bkz: maksat muhabbet olsun)

sözlükte yazmak, bir muhabbetse bırakınız yazsınlar, bırakınız eleştirsinler, gerçi eğitim sistemimiz

daha çok eğilmeyi öğretiyor, e onun da muhabbetini yapmak lazım biraz.

maksat muhabbet olsun: hiç birinizi tanımam, belki hastasınız ölümcül, belki borca batmışsınız, belki sabah

sevişmesi yapıyorsunuz şuan, belki de kahve içiyorsunuz sigaranızı tüttürerek, belki partnerini aldatıyorsun

belki kendinizi...

belki solcusun bir ahmet kaya dinledin diye, belki de koyu muhafakar, namaz kıldın, necip fazıl şiiri

okudun diye,

belki de hiç birşeysin... sırf geyik olsun,

her ne olursa olsun maksat muhabbet olsun diye yazıyoruz.

hedef yaşamak biraz daha güzelinden dünyada...

şerefe...
bana sevdiğim insanı hatırlatan özel bir şarkı.

maksat muhabbet olsun, aşkın bana müebbet olsun.

dünya seninle güzel be...

http://www.youtube.com/watch?v=B-01-T_Swo8

(bkz: içmeden çarpan şarkılar)
karışık pizza filminin dinlendikçe dinlenesi, en rocker kişiliğe bile değişik bir kafa yaşatan ızdırap şarkısı.