bugün

50 soruyu osurarak, 15 soruyu şöyle bir bakarak yaptığım sınavdır. götümün kalkması sonucunda uzun metinli olanları okumadım bile. *
Bugün girdiğim sınavdır kendisi, beklenenin altında kolaydı sınav.
ilk 20 soruda bana sıkıntı olan son 60'da ise çok kolay olan sınav. ayrıca kitapcık felan çok şıktı çok beğendim.
bugün girdiğim sınav. kolaylıktan başım döndü. şaşırdım. garip oldum.
şahsımla dalga geçen sınav.

edit: bak dayanamadım editledim bile. istanbul üniversitesinde girdiğim için çıkışta bi iki kamera görürüm de çok kalaydı eheehe geyiği yaparım umutlarıyla, reyis benim edasıyla çıkmıştım o sınavdan. * * bildiğin dalga geçti. neyse bakalım.

edit2: amfiye giren kediye selamlar.
5 yanlış yaptığım ve genel olarak türkiye genelinde iyi geçmiş sınavdır.
kimini sevindiren kimini üzen, benimse sayısalcı olmama rağmen sadece 1 yanlışla 78,75 net yaparak amına koyduğum sınav. bekle beni mütercim-tercümanlık.
keyifli sorular içeren bir testti.

şahsım adına konuşmak gerekirse de tarih testi 15 dakikada yaptıktan sonra, öss zamanlarından kalma bir fosil olmanın etkisiyle gözetmeni çağırıp "hacı hemen geçemiyo muyuz diğer testlere" diye sordum. herkes uzaylıya bakar gibi baktı tabi bu adam konudan bu kadar mı bihaber diye.
2012 sınavı 2011'dekinden daha kolay olmuş üniversitelere giriş yabancı dil sınavı.
geçen sene 70,72 yapıp bu sene 75 üzeri yapanlar çok, 2011 sınavındaki zorluk ygs'den ziyade lys puanını önemli kılmıştı ama bu sefer netler şişirilmiş olacağından iş ygs'ye daha çok bakacak gibi görünüyor. iyi ki bu sene girmemişim sınava diyor tercih döneminde girenlere başarılar diliyorum.
bu sene girdiğim ve sonucunu çok iyi beklediğim sınav. Gelince editlerim bakalım açıklansında bi hayırlısıyla.
Bu yilki rekor katilimla beraber siralamalarda hata oldugu idda edilen sinavin dil ayagi.
kolay otesi sinavdir. stresi sikertir, sinav esnasinda o stresi atarsaniz da yardirirsiniz. ustelik bu yil gercekten cok kolaydi bu da demektir ki bu yil zor olacak.

isin uzmani olarak tavsiye ve sorularinizi alabilirim gencler.

imza;
(bkz: ingilizce öğretmeni)
2012 yılında kolay olduğu söylenilen 2013te zor olması beklenen ve 2014'te tekrar kolay olmasını umduğum sınavdır.
2011 de geçirmişti ben bunu bilirim bunu söylerim.
bu sene zor olsa da şöyle hakkını vere vere 80 net çıkarsam diye beklediğim sınav. geçen yıl boşluğuma denk geldin be lys 5.
çalışmadan tekrar gireceğim sınavdır. herkese başarılar diliyorum.*
medyada en az ilgiyi gören sinavdir, bakalim bu seneki sorular nasil olacaktir.
toplam 53 bin 308 adayın başvurduğu yabancı dil sınavıdır. 640'ar küsür bin kişinin başvurduğu matematik ve edebiyat sınavlarının yanında oldukça sönük kalmış sınav.
seneye gireceğim sınavdır.sorularının yayınlanmasını heyecanla beklediğimdir.
mılletın nasıl yetıstıremedıgını anlamadığım sınav.yarım saat once cıktıgımdır.
görsel
15.06.2014 tarihinde yapılacak kendisinden full çekeceğim sınavdır.
yabancı dil bölümü öğrencisinin çektiği çile olan sınavın adıdır. Hele ki düz liseden mezunsanız, bu çile ikiye katlanır. on netle başlayıp kendinizden bir halt olamayacağını düşünür hatta sınavdan sonra bile nasıl geçtiğini çözemeyip çelişkiye düşer ve sonra hem şansınız hem emeğiniz varsa en azından bir dil bilim kazanırsınız. Eğitim fakültesi kazanırsanız da sizden iyisi yoktur.
2014'te yapılacak olan için 177 gün 20 saat 55 dakika kalan sınav.
burdan kaç gün kaldığını öğrenebilirsiniz ;
https://saymat.com/lys-5
şu ana kadar hiçbir şekilde özel olarak çalışmadan, müzik dinleyerek 65 net çıkardığım sınavdır.