bugün

entry'ler (1638)

akil tutulması

özel mesaj atamadığım yazar. sürekli yeni kişilere mesaj atıyormuşum diye uyarıyor sözlük. yirmi ay sonra ilk kez girdim ne yenisi ne mesajı arkadaş.

kanada

Göç etmek istenilen yerlerin başında yer alıyor sanıyorum.

Benim de başvurum hazır. Yaşamış olan veya yaşamakta olan varsa mesaj atmasını rica edeceğim. Nitekim sırf bu başlık için girdim sözlüğe yılllarrr sonra.

quebec

Göç etmek istenilen yerlerin başında yer alıyor sanıyorum.

Benim de başvurum hazır. Yaşamış olan veya yaşamakta olan varsa mesaj atmasını rica edeceğim. Nitekim sırf bu başlık için girdim sözlüğe yılllarrr sonra.

yunanistan ın türkiye ye katılması

onların bize katılmasına " evet huzur gelecek zaten beraber yasamadik mi yıllarca " diyen arkadaş, biz katılalim o zaman onlara. huzur gelir egeye sonuçta. hem zaten yıllarca beraber yaşadık.

antalya kl08 otobüsünün eskisi gibi dolu olmaması

işte bunlar hep oruç.

ablasının çıplak fotolarını yayınlayan kardeş

vay terbiyesiz. allah bildiği gibi yapsın böyle insanları.

neyse kardeş sen link versene kimmis bu mazlum abla bir de ben goreyim, kardeşini lanetlemek için yani.

erkek kardeşi 31 çekerken yakalamak

(bkz: odaya girdiğimde göğüslerini sıvazlıyordu)

tarzı bir şeydir.

arka sokakların bittiği gün

öldüğüm gündür gülüm.

laik dinozorlar

(bkz: dinozor)

okumadim bilgim yok. başlık neden bahsediyor onu bile bilmiyorum. amacim dinozorları kurtarmak.

çocukken aşık olunan sanatçılar

(bkz: avril lavigne)

şarkılar bile yazmıştım onun için.

en seksi saç rengi

kimsenin kizil dememesi..

carl sagan

hatirlamiyorum belki bir çok entry girmisimdir bu başlığa. hayatımın akışını değiştiren insan, amerikalı astronom, orijinal kozmosun her şeyi, Einstein gibi dünyayı değiştirdiğinden degil, Einstein olma kapasitesi olan insanlara bilimi sevdirdigi için büyük bir insandır. bu dünyada ölümden geriye getirilecek iki kişi varsa biri Tolkien ikincisi Sagandir.

sözlük yazarlarının konuşabildiği yabancı diller

tr, ing, fr, biraz jp, biraz Rusça.

pes oynarken mesaj atan salak sevgili

yenilen hatalı bir golün üzerine arıyorsa ona da küfür edilmesi şart olan sevgilidir.

amerika filmlerdeki gibi değil goygoyu

goygoydur.

sahura kalkan ateist ergen

ailesine ateist olduğunu aciklayamamis ergendir. korkuyordur. anlayışla karşılanıp, saygı duymayacaklarini bildiği içindir.

antalya

iki gün sonra yollara düşüp varacağım güzel şehrim. insan bir şehri özler mi ya? hani içindekilerden dolayı seversin de özlersin ya bir şehri.. işte bu öyle değil, direkt şehrin kendisini özlemektir.

sevgiliye takılabilecek şeyler

(bkz: yarrak affedersiniz)

eee biri yapacakti.

cem uzanın bu ülkenin başına geçtiğinde olacaklar

(bkz: mazot bir lira olacak)

orasi kesin.

doğuda bulunan 4 element

kükürttür.