bugün

clint mansell'in harika ötesi şarkısı. requiem for a dream filminin şarkısıdır. aşmış bir şey. dinleseniz kesin tanıdık gelcek haber programlarında filan bile kullanılıyordu bazen. ama özellikle paul oakenfeld remixini bir dinleyin derim ben yine de. aeternal
bunun full orchestral remix versiyonu aşmış ötesidir, dinlerken uçurur götürür.
requiem for a dream in soundtrack i olarak da kullanilmistir, asmis sarkidir.
haber bültenlerinde hep soundtrack olarak kullanılan; sık sık duyduğunuz bir şarkıdır aslında.
bildiğim kadarı ile doğrusu summer overture dur. farklı şarkılar olabilir. emin değilim çünkü bunu hiç dinlemedim
(bkz: hatalıysam ara)
tanrinin her zaman i$ik sacmayan adaletidir. iyinin yanina bir parca kotu, kotunun yanina bir parca iyi. dengeler kavramina uygun nitelikte bir adalet.
requiem for a dream in insani baska dunyalara goturen asmis soundtrack idir.ayrica haber bültenlerinin araklamasi yuzunden filmi izlerken etkisini biraz azaltirmistir.
türkçe meali "ebedi ışık" olan latince sıfat tamlaması.
requiem for a dream filmini tamamlayan, bütünleyen, eksik parçaları toparlayan $arkıdır.
lotr un enfes the two towers trailerşarkısını da yapmışlardır
lux = ışık (nûr daha hoş)
aeterna = (eternal) yani ebedi, sonsuz.
bazı filmler şarkılarıyla hatırlanır. yani film zaten güzeldir de o şarkı o filmi bambaşka bir hale sokar sizin beyninizde. bu da öyle işte. requiem for a dream beni mahvederken başrolde bu şarkı vardı.
insanı parça parça eden adeta yerden yere vuran requiem for a dream'in aşmış soundtrack'i olan parçadır. filminden bile daha öne çıkmıştır neredeyse.
http://www.deezer.com/track/1267 adresinden 7/24 dinlenmesi farz olan soundtrack.
"ah bir de zırt pırt haber bültenlerinde duymayaydık seni" şeklinde hayıflandığım, requiem for a dream filminin müthiş soundtrack'i.
requiem for a dream filminin en bilinen sağundtrekidir. atv haber çok ekmeğini yemiştir. şimdi show tv ana haber yemektedir.
ömer çelakıl ve onun ibretliklerinin fon müziğidir.
bir rüya için ağıt filminin soundtrackidir mozartın olduğunu sanıyorum bunu son zamanlarda client marshal düzenlemiş ve bu müziği bu hale getirmiştir.
hastalık gibi sanki, gitgide insanın içinde büyüyor. kapatamıyorsun ama iyi de etkilenmiyorsun.
kanser büyüyor sanki dinlerken içimde. öyle sinir bozucu, öyle harika.
mozart' ın requiem eserinin on dördüncü ve son bölümüdür. ağıt sonunda huzura kavuşan bir ruh gibi uyuşturur insan beynini.
mükemmel şarkıların mükemmel coverları olur. filme koy bunu sırıtmaz yemin ederim. http://www.youtube.com/watch?v=YFQm6xnVRD0
Requiem for a Dream filminin requiem kısmına bal kaymak süren soundtracktir.eğer clint mansell'ın bu harika soundtrack'i olmasaydı requiem for a dream eminim daha az etkileyici olurdu.
bir şarkı insanı durduk yerde nasıl eleme gark eder sorusunun cevabıdır.
Youtube da coco cola nın sırrı, illuminati, deccal, 3.dünya savaşı vs. Gibi konular hakkındaki videolara aslında gizemli, hayret verici olmayıp da sanki çok dehşetül vahşet bir bok varmış havası katılmak için çokça kullanılmış requiem for a dream soundtracki.
komplo teori videolarının aranan müziğidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar