bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
ruh ikizim desem yeridir.. kendimize unutamayacağımız bir anı yaratmışızdır.. hayatımın en dedektif günlerinden birinde diğer dedektif rolünü üstlenmiş arkadaşımdır..
bana küçük bir kız çocuğu tek başına ne yapar adlı küçük ibo şarkısını hatırlatan nick.
musukiyle alakalı entrylerini zevkle okuğum, sinema-edebiyat-müzik konularında pek de bilgili olduğu aşikar olan yazar. *
kaliteli müziği bilen, seçen ve dinleyen bir yazar. sözlükteki entryleri de eğlenceli ve okunası.*
(bkz: you are lost little girl)
üç nokta yerine birçok entry'si ardına iki nokta koyan.. yazar kişi.
modest mouse sevdiğini okuduğum nesildaş. ayrıca (bkz: you are lost little girl)
müzikal entrylerini takip etmenin keyif verici olduğu, kültürlü yazar. lakin biraz feminen bi hava sezdim bazı yazılarında. an itibarı ile tırsıyorum. * *
bir kısım çevreler * tarafından yazarken, çaylak statüsüne düşürülen bu nedenle ulu sözlüğe kızıp tüm entrylerini silen gururlu bir yazardır.
sözlükte gördüğüm en gururlu yazar.
yeni yazarmış kendisi hoşgelmiş.
nickinden ve sözlük yazarlarının göstermiş olduğu ilgiden dolayı maksimum 15-16 yaşlarında emo-gotik karışımı bir tarza sahip olduğunu düşündüğüm yazar. ayrıca kendisinin cep telefonu ile çekilmiş ve alt dudağını sarkıtmış bir fotosunun olduğuna da eminim.

(bkz: nickten karakter tahlili yapmak)

edit büdüt: the doors ile alakalıymış ismi, açıklama gereği duymuş, sanki bu onun hakkında düşüncelerimi değiştirecekmiş gibi.. çok da fifi
tanımam etmem ama çok sevdiğim bende ayrı bir yeri olan bir şarkıyı hiç beklemediğim bir anda durduk yere bana gönderen yazar. * *
gönderdiği özel mesaj ile dikkatimi çeken yazar. çok aşk acısı çekmiş, güzin abla mertebesine yükselmiş olması muhtemeldir. gözlem yaptım boşa konuşmuyorum.
benim olmasi gereken nick. tam lost little girl'üm şu siralar yine.
güncel Önemli Başlıklar