bugün

demokrasi kurallarını yeni yeni kavradığımız için, dokunanyanar modun da algılanıyor yapılanlar.
oysa ki hiçbirşeye dokunmayanların dahi, yandığını görmüş bir milletiz.
espri yaptıktan sonra kullanılan deli saçması gülme ifadesidir. özentiliktir. iticidir. ama bulaşıcıdır lol. (bkz: trololololol)
lisa alezeus' un yönetmenliğini yaptığı fransız komedi filmi.

imdb şeysi
ks1. laughing out loud.
ing. sesli güldüm.

ks2. league of legends.
genelde britanya ve birleşik devletler teens'lerinin ''texting'' dilinde kullandığı (bkz: laughing out loudly) sesli güldüm manasına gelen gülme karakteridir.
xDé'nin ecnebi karşılığı.
Allahin belasini esirgememesi gerektigi, lanet olasi igrenc amerikali lise modasi "lots of laugh" veya "laughing out loudly" anlamina gelen igrenc 3 harfli.

Edit: bende liseli kiz gibi kulandim bugun. tiksiniyorum kendimden.
internette sohbet programlarında kullanılan gülme efekti.
ecnebi ergenlerin ve hilal cebeci'nin * gülme efektidir.
Yüksek sesli gülme anlamına gelen kısaltma.
(bkz: sesli güldüm piç)
bazı insanların gülüyorum,kahkaha atiyorum,kopuyorum suan vs vs vs demek varken chat ortamında kullandığı kısaltma.
kısaca (bkz: league of legends)
görüntü itibariyle "yaşasın!" anlamını veren hareket. çeşitli sanal mekanlarda sevincini paylaşan insanların "oleyyy, sınavı kazandım lol" vs. ruh hallerini tanımlamaya yardımcı kılan, yabancıların gülücüğü, türklerin tepki durumu olmuş çıkmıştır.
facebook'taki çoğu kişinin kullandığı fakat anlamını bilmediğini troll sayfalarından çalıntı kelime
görsel
riot gamesin piyasaya sürdüğü dota tarzındaki online oyunun kısaltması.
(bkz: league of legends)
yönetmenliğini Lisa Azuelos ın yaptığı fransız yapımı aile içi yaşamı anlatan film.amerikan aile kültürünü, yaşantısı çok iyi anlatan bir film.orada ki insanlar yaptıklarının doğru olmadığını bildikleri halde aşırı hoş görü nedeniyle bu kadar cıvıtmış.tamam insana saygı ve özgürlük her yaşta gerekir ama insan bu kadar özgür de olamalı diye beni düşündüren bir filmdi.tutucu bir aileniz var ise * birlikte izlememeniz gerekir.yoksa yurt dışı seyahat planlarınız yok olur.eğer yurt dışında ailelerin yaşantısını merak ediyorsanız tek başınıza izlemeniz gereken ortalamanın üstünde bir film.
Helaya benziyordur efendim.
lots of laugh diyen var, loud of laugh diyen var, laughing out loudly diyen var..
kısaca; türkçe anlamı çok güldüm, sesli güldüm'dür.
(bkz: laughing out loudly)
başrolünde miley cyrus un oynadığı, lisa azuelos tarafından yazılıp yönetilmiş 2012 yapımı film. Ayrıca bende miley cyrus a şunları söyleme isteği yaratmış filmdir: dostum, siz şarkı yapın... hep şarkı yapın... sadece şarkı yapın...
görsel
hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır. (bkz: laughing out loud)
kız değildir.* ama şanssız bir yazardır. başlığı kısaltılmıştır. iyi bişey olmasa gerek bu durum.