bugün

yalan bir haberdir. premier lig'de ceza sahasına girmeye ihtiyacı da yok zaten, şampiyonlar ligi'nde yeterince birilerine giriyor!
Macin 90 dakikasinin 45 dakikasini yerde geciriyor bi ise yaramaz zaten yorumudur.
liverpool'un burak yılmaz üzerinden dikkatleri çekme çabası.
--spoiler--
bu adam premier ligde ceza sahasına giremez çünkü kendini yere atar.
--spoiler--

adamlar iyi takip etmiş. *
sadece facebook'taki fenerbahçe sayfalarında dolana kulaktan dolma yorumdur.

çamur atalım izi kalsın mantığı...
liverpool' lu yetkilerden alınan açıklamalara göre:

-Bu adam bir harika dostum.
-Bi abdest alsın öle gelsin
-Bu adam primer ligde ceza sahasında sikertme çıkarır

Ve sonra sabrinin oyuna girdiğini gören yetkililerin koşarak ingiltereye gittikleri göze çarpan sahnelerdendir.
şampiyonlar liginde best 11 de oylanan burak ın liverpool ekibi tarafından incelenmesi ve yorumu. liverpool a müstehak zira adamlar olayı anlamamış.
nası giremez lan. düşe düşe yine girer amk.
koskoca liverpool kulübü scout ekibi, burak yılmazı izlemek için istanbul a geliyor ve hazırladıkları tek cümlelik rapor basına sızıyor: "bu adam premier ligde ceza sahasına giremez.".

(bkz: götümle güldüm)
doğru olsa bile bir anlam ifade etmeyen açıklama.
-Luiz suarez ile birlikte yerden kalkmaz bu ikili. diyebilirler.

luiz suarez arifin uruguay versiyonudur sonuçta.
tabi liverpool yetkililerin işi yok size açıklama yapacaklar. beğenmeyenlere girdiği yeter, ceza sahasına girmesede olur.
(bkz: burak ofsayt)
" Bundan asla topçu olmaz, boşu boşuna izlemeye gelmişiz. Madem gelmişken Gökhan Gönül'ü seyredelim. "
iyi oynuyor ama soyadı bana mesut u hatırlatıyor.
şampiyonlar ligi bi premier lig değil değilmi pardon.
ezeli rakipleri manchester'a çakmış bir adam hakkında doğru konuşmaları gerek.
yanlıştır. girer ama kendini yere bırakmak için..
Scout Raporu
Yalandan yere atlıyor
Ofsayta düşmüyor ofsayta çünkü ofsaytın ta kendisi.

ibne pis kafa atıyo ha
Bide hacı adam hiç yılmıyor (adı üstünde değil ama soyadı üstünde doğru bir önerme) a'una koyim anadınmı
bide bizim maaş lar noldu hacı

Yalandan yere atlama 20
çirkeflik 17
özentilik 20
ama adam pis kafa atıyo hacı gibi birşey yazsanız daha gerçekçi olurdu diye düşündüğüm saçma sapan bir muhabbet.
Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş.
(bkz: ceza sahasına girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
tanım:hiçbir resmi haber sitesinde görmediğim yorumdur. doğru da olsa bizim işimize çok yaradığı gerçeğini değiştirmeyen yorumdur. ki doğru olabilir.
Ceza sahasına giremiyorsa o kadar penaltıyı ceza sahası dışından mı alıyor diye düşündürür!.
Derbilerde Burak fazla gözükmüyor zaten , anca kek takımlara gol atsın.
"6pastan vursa hilton'a gider" gibilerinden bir tespit beklerdim ben ingilizler'den. "ingiltere'de olsa ceza sahasına giremez" ne amk. türkiye'de iki maç izlediniz, telegolden fırlamış gibi konuşuyorsunuz. yakıştıramadım.
premier leaguein ne kadar kaliteli olduğunu, vücut yapısı ve kondisyona dayalı doksan dakika yorulmadan oynandığını futboldan az biraz anlayan her insan bilir.

burak yılmaz türkiye'de iyi oynuyor olabilir ancak türkiye ile ingiltere'yi bir tutmamak gerekir. premier league'te ki sonuncu takım bile gelir bizim ligimizde birinciliğe oynar.

burak yılmaz ceza sahasına girebilecekte, ofsayta takılmayacakta,birde golü atacak.zor bu işler. öyle yeteneksiz ve ağır stoperler yok o ligte kimse kusura bakmasın. premier league'de burak yılmaz ancak kumdan kale yapar.