bugün

entry'ler (31)

2013 sigara zammı ile 10 tl ye sigara alan kişi

ekmeğe zam yapılsa daha az tepki gösterecek kişi.

tavladaki zarların kürtçe olması

başlık sahibine teşekkür ediyorum. bütün cahilleri topladın.

galatasaray ın barzo apaçi ve kezban takımı olması

apo yu bu işe karıştıranlar, apo t.c vatandaşıdır ne olacak. ha söylesene.

efsanevi türk kürt kardeşliği

bu kadar kan akmasına rağmen ülkenin bölünmemesi bunun en güzel örneğidir.

içki içip müslümanım diyen şerefsiz

başlığı açan şerefsizden daha şerefli olduğu kesindir.

galatasaray ın kadıköy de şampiyon olması

kısmetse bu sezonda 33. haftada gerçekleşecek olayın muadili. şaka maka çok pis koyduk ha.

ülkücüler bu vatanın gerçek sahibidir

niye ülkücü hareketi desteklemeyenler bu vatanın evlatları değillermidir. unutmadan bu vatanı sadece ülkücüler kurtarmadı.

1 günlük ömrümüz olsa yapılacaklar

ölümün saatini bile bile bekleyeceğime, o eziyeti çekeceğime, kafama sıkarım en azından stres olmam.

etnik başlık açanlara sesleniyorum

kardeşim yeter yahu. sizin amacınız milleti birbirine kırdırmak mı? lütfen artık yok türkler yok kürtler yok ermeniler diye başlık açmayın.

29 aralık 2011 uludere de köylülerin bombalanması

tutturmuşsunuz bir kaçakçılık. her kaçakçılım suçu işleyeni bombalayacaksak kilisteki adamı niye öldürmüyorsun. hadi onuda geçtim e be kardeşim sirkeci deki doğu bank hepsi kaçakçılık üzerine kurulan bir yer değilmidir. devletin burada yapması gereken , ortada bir suç varsa yakalar adalete teslim edersin, varsa cezaları çekerler. öldürmekte neyin nesi, neyi savunuyorsunuz Allah aşkına.

akp ye oy verme sebepleri

ey gerizekalılar insanların tercihleriyle dalga geçerek, hakaret ederek nereye varmak istiyorsunuz. aptallar.

3 ay sonra memlekete dönmek

tantuni bekle ben geliyorum.

akp ye oy verme sebepleri

sırf muhalefet olmak için oy verenlere hakaret eden denyolara inat oy veriyorum.

26 saat ormanda tek başına kalan zeynep bebek

o fotoğraf aklıma geldikçe gözüm doluyor. bir ana öyle bir duyguya kapıldımki o çocuğu ben büyütmeliyim diye. hayat.

odtü ayakta ve akp ye direniyor

çantada taşınan molotoflarla hak arandığı nerede görülmüş. demokratik hak deyin de gülelim bari.

güldüren siyasetçi sözleri

Anap genel başkanı Turgut Özal ile Halkçı parti genel başkanı Necdet Calp'in Kasım 1983 seçimleri öncesi TRT'de ki açıkoturumda yaptıkları tartışma. (köprünün özelleştirilmesi)
necdet calp=satamassınız turgut özal=satarız efendim necdet calp=kimse almaz efendim turgut özal=alanda olur bal gibide satarım.

polisin odtü müdahalesinde rte mi odtü mü haklıydı

şimdi burada terörizmi demokratik hak olarak görmek de neyin nesi. molotof at, soda at, taş at. neymiş demokratik hakkımızı kullandık.
aynısını pkk sempatizanlarıda yapıyor.

liverpool yetkililerinin burak yılmaz yorumu

tabi liverpool yetkililerin işi yok size açıklama yapacaklar. beğenmeyenlere girdiği yeter, ceza sahasına girmesede olur.

öldüğüne üzülünmeyecek türkler

tayyip erdoğan ve onun ekibine üzülmeyecek herkesin ölmesine üzelmeyeceğimi ifade etmek istiyorum.

asker intiharları

kandırmayın kendinizi, eyvallah ordu bizim için kutsaldır, toz kondurmak istemiyoruz ama üst rütbedeki subayların er ve erbaşlara nasıl davrandıklarını nasıl hakaret ettiklerini bilmeyenimiz yoktur herhalde. asker intihar etmiş , rapordda şöyle boğazından ve anlından giren kurşunlar diye . kandırmayın bizi yeter.