bugün

bir de üstüne şımarık bir lolita ise, tabiri caizse güzel türkçe'mizin anuna kor bu kız.
e harfini uzatmalar, oha falan olmalar gibi tuhaf tanımlar, ''''döğğnceeğğm bben sana kankiş'' gibi tercümansız anlaşılamayan cümleler ile görüldüğü yerde türkçe'ye yaptığı işkenceden ötürü hapise tıkmak gereken canlı.
(bkz: şaka gibi)
(bkz: inanmıyorum)
(bkz: oha falan oldum)
"yhaaa üf tanımlıorm ama nese saol ynede" gibidir. tercüme gerektirir.
Sayelerinde yeni bir dil ortaya çıkmış, pek çok gencimiz bu dilde konuşur olmuştur. Bu dili anlamaya çalışırken helak olmuş 10'larca vatandaşımız için herkesi 1 dakika saygı duruşuna davet ediyorum.

(bkz: öküz türkçesi)
ashkoom,phepem,...ulan bi vurucaksın ağzına ömür boyu felç !
liseli kız Türkçesi değil o liseli kız dilidir Türkçe ile alakası ses benzerliğidir fok balığı gibi konuşan kızımızın ses benzerliği. hakikatten vuracaksın ağzının üstüne bir tane konuşmayı sökecek.
kendini sempatik hissetmesini sağlıyor bu türkçe.istemeden de olsaçevresindeki arkadaşlarını kendisine özendirip yeni bir jargon oluşturuyor bu kızımız. tehlikeli bir eylem biçimi olmakla beraber ergenlerin bu tür türkçe ye eğilimini hepiniz bilmektesiniz. yaygınlaşıyor ve tıpkı bir zehir gibi damarlarımıza yayılıyor.

dudağını büküp ezim ezim ezilen, aynı tonda iki kelime daha etmek için kasım kasım kasılan bir kız çocuğu görürseniz çekinmeyin efendim vebali günahı boynuma;ağzının üstüne boklu çarpanayla vurunuz.
séni séfiorm bébéqm, ashkımm.
Ufak bir not ben lisede böyle değildim canım.
bu olay liseli gençler arasında yeni bir akım olmalı ki bizim lise dönemlerimizde liseliler böyle değildi.
he bir de facebookta bhonhibon shekeri sheker kız agrassif sheytan vb. gibi aptalca takma isimler kullanarak cool göründüklerini düşünmeleri yeterince sinir bozucu zaten.