bugün

Fuse tea şeftali alır.
fuse tea limon.

bizde bunun müptezeliyiz.
didinin limonlusu mu var amk? her gittiğimde bergamot şeftali cart curt var. limonlusu hemen bitiyor.
şurada bir buton olacaktı.

görsel
Didi çok şekerli , Lipton çok şekersiz.
Liptonun havada karada alacagi versustur.hem tat acisindan hem de seker acisindan lipton daha iyidir.didi daha cok kalori icerir.
Tabikide tartışmasız lipton ice tea . Çaykur didinin bergamotlusu güzel .
didi nin özellikle limonluda ezip geçeceği versustur. liptonun tadı leş gibi.
tabii ki lipton.
25 oy verilmiştir ve 10 didi 10 lipton ice tea sonucu siz değerli yazarlardan alınan sonuçtur. bundan sonra lipton ile devam ediyorum. sonuç değişirse didi'ye kayabilirim.
teatone.
bim aş. gururla sunar.
git bim'in soğuk çayını al iç, on numara hem de ucuz.
Anketlerle sözlüğün anasını ağlattınızdır.
Soğuk çay sağlıklı bir içecek değil. Sadece şeker ihtiva etmesi ve katkı maddesi ile üretilmesi değil plastik ambalajlama ile satılması da sağlıklı değil.

Cam şişede doğal maden suyu içiyorum size de tavsiye ederim. Sorunun cevabı e hiçbiri.
Başlık nick uyumu olmuş ankettir. Kürt böreğinin yanında türk malı gitmez türk malıyla rekabet eden yabancı ürün lipton gider değil mi? xurd.
(bkz: gana gana için).
an itibariyle 9 oydan 7 lipton ice tea ve 2 didi sonucu alınmıştır. bakalım devam ediyor anketimiz. lütfen ilk entry den oyunuzu kullanınız sayın yazar kardeşlerim.
Bim deki satılandan.
görsel
Didididididi.
Ice tea açık ara öndedir. Adamlar ikibuçuk litre didi yapmış. Öyle iş mi olur .
fuse tea'nin sikip atacağı versus.
Hiçbiri tavşan kanı çayın yerini tutamaz.tatlıdırıcıdan dolayı sanırım ağzınızdan şeker TADI gitmiyor bir süre.sevemedim gitti.
karpuzlu fuse tea.
ve link çilekli tabiki.
ustteki entry e katilarak fuse tea.. gercekten akiyo.
daha yoğun ve güzel tadıyla lipton ice tea alır.