bugün

efendim bu limon yemek eylemi cok eksi bir eylemdir.eger siz sapur supur limon yerseniz insanlarin bu eylemden oturu disleri kamasir ve hatta kendikendilerine meksika dlgasi yaparlar.limonun suyunu basasagi sıkarak agzinizin icine akitmaniz kadar guzle bir eylem varmidir bu tencere dibli dunyada? hele karsinizdaki insani gicik ediyorsaniz deymeyin keyfine.
soyle bir beyitle sozlerimi tamamlayayim:
en kral telefon nokya otuzucon
ama bu alemin krali limon.
bir tutkudur. hayatın olmazsa olmazıdır.
limonun uzerine tuz dokulerek yapildiginda super olan sey!
karşındaki insanın zaafı varsa sana ekşi bir suratla bakmasını sağlayan eylem. limon suyu vazgeçilmezlerdendir herşeyin yanına gidendir.limon olsun da ne olursa olsundur.
eğer mideniz aşırı bulanıyorsa tavsiye ederim..
yuksek tansiyona birebir olan sey!
limon yiyen bir insanı izleyenin ağzının çemçük şeklini almasıdır.
küçükken düğünlerde zurnacının karşısına geçip şapır şupur yaptığımız eğlencevari eylem. zurnacı yakalarsa o zurnayı varya...
tuzlayarak yenilmesi gerektiğini bir kızdan öğrendiğim hadisedir.
zayıflatıcı etkisine inandığım için sürekli yediğim, artık bir bağımlılık yaratan ama sözlükte tek olmadığımı gördüğüm için rahatladığım eylem. hamileyken canınız çekiyosa kız geliyo demekmiş**
üzerine biraz da tuz dökülerek yenirse süper olur.
insanın ayak parmaklarına kadar titremesine sebep olan fantastik bir davranıştır. çoğu sevildiğinden değil, sırf verdiği bu garip hissiyat için yapılır.
Eve limon aldığımızda limonların ekşi olmasını beklerken, limonun tadının ekşi olmamasıyla beraber suyunun yokluğu limonu yemekten başka çare bırakmadı.
güzel bir eylemdir efendim, limonun inanılmaz asidi insanı kendine getirir; ölmeden önce sık sık yapılması gerekenlerdendir; yumulun.
başlığı okuduğum anda bünyemin talep ettiği yerken akla tekila getiren olay.
hıçkırığa çaredir. bir tatlı kaşığı limon suyu içiniz.
şeker dökülerek yenilebilen ama tekila içiliyorsa şekerin yerini limonun tuzla uyumunun aldığı limon tüketimi.
askerde yapılması farz olane eylemdir.
hatta limonata yapıyordum paso.
neden?
çünkü askeriyenin verdiğim yemek yetersiz. vitaminsiz kalıyorsunuz. dolayısı ile tonlarcası çöpe gidecek limonlardan 5-10 tanesi ile sek limonata yapıp çaktınızmı kendinize geliyorsunuz.
üzerine tuz dökülerek sade şekilde yenilebilir fakat tekila yanında tüketimi oldukça fazla olan eylemdir
kabadayıları dize getirebilen eylemdir.
(bkz: sahte kabadayı)
dişleri aşındırır. o yüzden kemirdikten sonra diş fırçalanmalıdır.
daha geçen gün okuldan çıkıp metrobüse yürürken yaptığım eylemdir.
ama o c vitamini artık nerden çıktıysa 3 gün sonra hasta olup malak gibi yattım.
teori çürüttüm sözlük kutla beni.
üzerine tuz ya da şeker döküp yemeye doyamadığım yiyecek.
yüzünü ekşitmek.
aramız bu aralar ek$i mesajı vermektir.
güncel Önemli Başlıklar