bugün

entry'ler (41)

hastası olunan sözler

evlenip balayına gireceğime evlenmeyip alayına girerim!

işyeri asansöründe yapılacak şeyler

kıçının arasına giren donu düzeltmek tabi bu tüm asansörlerde geçerli durum.kamera falanda varsa artık gayet cool bir şekilde istifini bozmadan ilerlemek

norah jones

yaptığı müzik tam anlamıyla jaz olmasada jaz dinlemeye yeni başlayanlara tavsiye edilen naif sesli şarkıcı.

limon yemek

başlığı okuduğum anda bünyemin talep ettiği yerken akla tekila getiren olay.

behzat ç

dizilerin nasıl biteceği konusunda tahminlerim olurdu ve diziyi izlerken pek zevk almazdım fakat behzat ç nin sonu hakkında pek bi tahminde bulunamadım kızının katilinin evinde yaşaması ve katilin bilmediği kızı olması aklıma gelmeyen ihtimaldi seyrettiğim iyi finallerdendi.

burnunu karıştıran adam ile tokalaşmak

poposunu karıştıran adamla tokalaşmaktan daha iyi olan durumdur.

sağanak yağmur

günün kırk derece sıcağının ardından akşam başlayan şaşırtıcı bedenen ve ruhen ferahlatan ,atmosferdeki su buharının bir anda yere düşmesiyle oluşan yağış türü.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

kimseye kendini anlatmaya çalışmamak.

ösym deki skandalların önüne geçilememesi

abarttık ama kekini kabarttık.

bu yazıyı babama yazdım

kendimi insanlara karşı borçluymuşum gibi hissettirsende bu umrumda değil kendime değil en çok sana üzülüyorum baba kaç yaşına geldin hatalarını binlerce kez tekrarladın.çocukluğundan beri birkez olsun ilgilenmediğin çocukların senin hatalarının bedelini ödüyor.umurunda değiliz bizi düşündüğünde yok biz hep böyleydik soğuktuk birbirimize.ama hayat sana hiç gülmüyor baba bununda farkındayım. ne kadar kızsamda umursamasamda babamsın işte yeri gelince özlüyorumda...

eskişehir

deli gibi yağan yağmurda sokaklarında gezmekten zevk aldığım;uçaklarından ve kalabak suyu melodisinden ötürü soğuduğum şehir.

muhabbet kralı

birçok insan tepkili haklı olarak öfkeli internet yasaklarına fakat icraata gelince 3 5 kişi oluyor meydanlarda.yarın öbür gün konu kapanır herkes kabul eder yeni yasaklar devam eder gider.konuşuyoruz konuşuluyor ama sonuç?

salca

bu aksam konuşmayı düşünüyor mu acaba?koskoca uludağ sözlüğü temsil ediyor.şu incideki herif sussa iyi olacak.aha konuştuuu!

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

hayat önüme engeller koydukça iyi insan olmak pek mümkün olmuyor
acılar beni asabi ve umursamaz yapıyor tanrım.
help me!

facebook ve twitter hesabı olmayan insan

hesabı olupta kapatan insan.

sözlük yazarlarının dinlediği müzikler

zakkum-anason
anason kokarken sofralar
yaşlandırıyor seni aynalar
her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar.

tüm ülkelerin elbet sosyalist olacağı gerçeği

kapitalist sistemin insanlara zarar verdiği mal gibi ortada.insanlar arasındaki uçurumlar kapanmalı.sosoyalist devrim tüm dünyada elbet birgün gerçekleşecek. (bkz: devrimden sonra)

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

emile zola emek.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

ben böyle değildim yaşarken oldum.

başbakan ın çılgın projesi için ne dediler

sen koca bir çılgınsın!