bugün

limon isimli meyvenin kabuğudur.
mandalina ve portakal kadar yoğun ve hissedilen bir kokusu olmasa da hoş bir konusu vardır.
bir gün karstayız kar kış kıyamet hastayım. o gün kendimde değilim 3 terörist indirebildim anca bizim komutan geldi limonu kabağuyla ye birşeyin kalmaz dedi. ertesi gün 8 tane avladım hikayesini hatırlatan kabuktur ne abuk subuk bir hikayeydi amk.
Değersiz olarak gördüğünüz limon kabuklarını güneşli bir yerde kurutursanız, iyi bir temizleme aracına sahip olursunuz. Bu kurumuş kabuklarla, özellikle isli ve yağlı mutfak eşyalarınızı, çelik eşyaları ve bıçakları ovarken, şaşırtıcı sonuçlar alabilirsiniz.
görsel
Kendisiyle barışık, özgür bir yazar.
mandalin portakal kabugu gibi kışın yanan sobanin üstüne atildiginda çok guzel hisler uyandiran nesne.
Nane ile beraber kaynatılırsa 10 numara 5 yıldız bir içecek olur.
(bkz: Cinsel yazar)
Yazmayın lan sevgilisi varmış.*
Müteahhit ile şevişiyormuş.
Eski entrylerine nazaran iyileşme surecine girmis olan yazar artik daha kaliteli entryler paylasiyor. Kurtarilmislar kervanina katildi...
kek yapılırken rendelenerek kekin içine kullanılır. oldu mu sana limon aromalı kek.
trabzonlu sözlük kızı eskiden konuşurduk az biraz muhabbetim vardı ama sonra baktım burnu bi hayli uzun o yüzden irtibatı kopardım.
efsane keki yapılan, kokusuyla mest eden, suyun içine atıp içince rahatlatan mucizevi kabuk. özellikle kış aylarında hastalık direncini arttıran şey.
Sevdiğim bir yazardır, her ne olursa olsun. Evet.
Megan fox gifleriyle sözlükte zuhur bulmuş hali. Bir yazar.
rendelenmek suretiyle ve vanilya ile birlikte * özellikle sütlacın içine konduğunda hoş bir tat ve aroma verir.
birkaç dal taze yaprak nane ile birlikte ev yapımı limonataya konulup bir süre bekletilmesiyle elde edilen sonucu da es geçmeyelim.
Kek içine de atılabilir hatta bi çok tatlıda kullanılabilir. Ben direk şekere banıp yiyiyorum.
Bazen kıymalının içine koyup yerim.
Kokusu müthiştir.

Bir de böyle bir yazar vardı.
Yaptığım damla çikolatalı keke kokuyorum harika tat veriyor.
güncel Önemli Başlıklar