bugün

entry'ler (362)

berat albayrak

Adamın umrunda değil zaten becereceği de yok ama dalga geçer gibi konuşması insanın zoruna gidiyor be.

sözlük kızlarının en başarılı olduğu ders

Lisede geometri
Üniversitede Nörolojik rehabilitasyon.

şehitlik

Herkese nasip olmaz şehitliği hak etmen gerekir diyorlar ya gerçekten öyleymiş. 4 ay kadar önce kuzenim şehit oldu ve o kadar güzel kalpli bir insandı ki ailesinde herkesten çok ona saygı duyardık öyle biriydi. Cenazesinde öğrendik 6 ailenin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyormuş bi arkadaşı vasıtasıyla ve yine bi teyze gelip dedi "şehidimizi tanımam ama bize bayramda kurban gönderiyordu" bunu da cenazede öğrendik. Onunla bir kez daha gurur duydum ama çok zoruma gidiyor bu hükümetin politakaları yüzünden bu kadar ocağa ateş düşmesini kaldıramıyorum.

babayla girilen diyaloglar

Herhangi bir diyalog sırasında eksik veya yanlış söylediğim şeylerden sonra babamın cevabı aynıdır :

Kızım bi de üniversite okuyorsunuz.

gecenin şarkısı

R.O.D.Y dünyada - türkü

instagram anneciliği

Şov ve gösterişten başka bi şey değildir. En iyi annenin kendisi olduğunu çevresine kanıtlamak için her şeyi yapar.

öğretmenlerin genel özellikleri

Genel olarak isterlerse bi şey anlatmadan da paralarını alabilen meslek grubu ama kesinlikle onlar bizim öğrenmemizi istiyor. işini hakkıyla yapanlara saygım sonsuz.

hastası olunan sözler

Diyojenin gölge etme başka ihsan istemem cümlesi.

kyk da yapılan gizli işler

Odada elektirikli ocakta mısır patlatıp komşu odalara vermek.

telefona sevgilisini aşkirolatam diye koyan kız

Böyle kaydetmesini geçtim tek seferde söyleyebiliyor mu acaba çünkü ben 3 kez okudum anlamak için.

yazarların neden sevgilileri yok

Daha zamanı değil gibi.

en son alınan kitap

Kuyucaklı yusuf.

çok şey yapmak isteyip hiçbir şey yapmayan insan

Genel olarak benimdir.

kolay olmasına rağmen üşenilen şeyler

Su içmek.

yazarların güne verdiği puan

-3 yapmam gereken şeyler bitmedi.

beraber kahve içmek istenilen ünlüler

ilber ortaylı ama bilgim, kültür seviyem yetmez. Bi de Cem adrian.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ne yaparsan yap şimdi yaptığın ertesi gün yetmiyor hep daha fazlasını yapmak zorundasın.

evliler sözlüğü bırakmalı

Sözlüğü izdivaç programı sanan yazar beyanı.

reynmen

Bir işi yapabilmek ve o işte uzman olmak arasında çok fark var. Sesi rahatsız etmiyor tamam da şarkı çıkarmak ne ya?

sürekli aynı kıyafeti giyen tip

Bana göre temiz olacaksa sıkıntı olmayandır ama biraz zor gibi.