bugün

sen dostumsun gülünce güneşler açan,
bulutlara rüzgara asarım suretini her akşam.
her akşam bir mektup yazarım dağlar kadar
unutma dostumsun sen! nerdeysen orda ölmek isterim!!!
b oğayım ukalayım zekiyim yakışıklıyım kahretsin yaa. allah beni özene bezene yaratmıs.beni çözmeye çalışmayın ben soyliyim fenerliyim uzun saçlarım ve ela gözlerim var heheh.ya ekşide kendi nikine yazı yazan dallamalar diye bi başlık vadı o aklıma geldi devam edemedim
ing.ozgurluk
fiatın bir modeli yanılmıyorsam
üçgenlerle bir ilişkisi olduğu ya da matematik benzeri bir bölümde okuduğundan süphelendiğim yazar
liberty city vardır gta vice city de
kendi entryimi kendim silerim diyerek beni benden almış uuser
kaç entrysi silindikten sonra uçuşa geçiceğini merak ettiğim yazar.
(bkz: entry silinme limiti)
başını taşa değil boynuza vurmuş kişi . severek takip ediyoruz kendisini tabiki de .
okudugum ve okunmasını tavsiye ettigim üç bes yazardan biridir.
hayran kalınabilir o yüzden dikkatli olunmalı.(ne dedim ben simdi)
her ne kadar da şöyleyim boyleyim aşk meşk anlatsak da içimizde durustluk insanlık yatar bizim. sevmediğim entrilere başlıklara direk dalar silinene kadar cebelleşirim.kufur olabilir ama ahlaksızlığa karşıyım. hakedene saygı duyarım.kaliteden gelişmekten keyif alınası şeylerden yanayım. budur.
bursayi seviyorum cunku başlığına verdiği bkz ile takdir ettiğim insan
yazar ismi altına entry girmeyi pek sevmesem de, uykusuz kalmasına gönlümün razı olmadığı, pek içten, samimi, sıcakkanlı insan. badilist olursa ileride, ilk ekleyeceğim kişilerden.
beni seviyor olduğundan emin olduğum sozlük yazarıdır.. (bkz: kalp kalbe karşıdır)
takdir edilen, takip edilen yazar
birileri birilerinin hakkında adam gibi bişe yazınca hani bana diyen yazar..
kendisine ülkücü diye bakınız açılsa ne yapardı çok merak ediyorum..
tarzi olan bi yazar. gerci bana pek hitap etmese de, sozluge degisik bi tat verdigi gozlemlenmistir. geyik yapar bol bol, ama bos da konusmaz hani.
gidip gorduklerini daha cok anlatmasini bekliyoruz. gozlem kabiliyeti yuksek. takdir ettim. ***
panik atak gibi, ara ara gulme krizine sokmaktadir beni. yun yumagini kurcalarken eline beline dolayan sonra bi de ordan kurtulmak icin yarim saat daha geciren kedi yavrusuna benzemeye dogru yol almaktadir hatta. ben de mi gelsem diye dusunuyorum.
bir tür sevilen sözlük nöbetcisi,sahip çıkan koruyan sözlük maçosu
Yeni ufuklara yelken açmak teorisini yanında bir laptopla gerçekleştirmesini dilediğim yazar.. (bkz: tebdili mekanda ferahlık vardır) dediğim ama yine de sozluğu başıboş bırakmamasını istediğim (belki konseyle beraber emredeceğimiz) yazar..taşlar yerine oturuyor derken taşların ona göre konumlandığını düşündüren uludağsozluğun prenslerinden (bir de aşksız sanırım problemin kaynağı bu) ..

Çalışan bir insan olmasına rağmen uyku,eğlence ve gezinti gibi zevklerden uludağ sozluğun ihyası için eragat etmiş ,çok da iyi etmiş yazar,kuser..

(bkz: entry girecek diye pusuya yatılanlar) grubunun en daimi( ve bence müzmin) üyesi..

Madem bir yere gideceksin 'gel seni istanbul'da biraz gezdireyim ' dediğim sozluğun kaderinin iplerinin birkısmını klavyesinde bulunduran yazar..
bu gece beraber içilmesi,sohbet edilmesi gereken insandır...şu anda atmosferde uçuşan bir yazardır kendisi...
Yazik be dedigim yazar olmustur an itibariyle. Hem kalbi hemde midesi agriyormus ki cok aci cekiyor olmali. Tezden iyilesmesini temenni ederim buradan..
nefessiz kalmis yigit. nereye kosan, acelen nedir koc?
yazi hizi normal bir insanin okuma hizini gecen insan.
(bkz: freedom)