bugün

kim olduğunu çok merak ettiğim moderatör kişisi. ne zaman biraz iğneleyici bi entry girsem o kadın hakkında, anında entry siliniyor ve beş gün çaylak oluyorum. iki kere denedim aynı şey oldu. sonra baktım sözlüğe şöyle bir inceledim iyice; ya bu sözlük bu lafları kaldıramayacak kadar terbiyeli mi diye, ama yok yani benim o na söylediklerim sözlükteki eleştri içerikli entrylerin çoğunun yanında devede kulak kalıyor.e tabi ki şöyle düşünüyorum kendi kendime; bu moderatör arkadaşlardan birisi kesin olarak lerzan mutlu denilen şarkıcımsının akrabası.yoksa bu kadar çifte standart olmaz ki canım.

ah mod ahh bi tutmasan beni bi yazsam, bi hırsımı alsam...
bazı modlara göre değiştiğini düşündüğüm durumdur.

önemli not: bu kısımda biraz sessiz olmanızda yarar vardır zira üst kısımda lerzan mutlunun ismi zikredilmiş *
terörist başına her türlü hakaret ve küfür serbest iken, dtp liler hakkında daha az yoğunluğa sahip bir argo kelime kullanınca mesajım silindiği için, çifte standart uygulayan moderatörlere seslenmeden edemediğim durum. hayır bunların arasında bir fark varda ben mi göremedim.
moderasyonun uzun süredir bir standart tutturamadığının göstergesidir. bazı başlıklarda küfür gırla giderken, birisi lerzan mutlu'yu eleştirdiği için 5 gün çaylak olmuşsa, ben ibrahim tatlıses'i "65 milyarlık adammıyım ben 150 milyar alacam" lafı sebebi ile eleştirdiğim için 10 gün çaylak olmuşsam burada açıkça moderatörler arası bir anlaşmazlık vardır.
mod vaaar, mod'cuk var.
tümünü bi mod karakter eleğine doldurup elemek ve düşenlerle ilgilenmeyip eleğin üstünde kalabilenlerle yakinen alakadar olmak gerekiyor. (tamamen sessizim, amirim sıfır ses)
lerzan'a can feda.
yazar : fiyufıtt! * yavrum hepsi senin mi?
lerzan mutlu : aa terbiyesize bak. görürsün sen. haddini bildirecem sana.
yazar : bildir anaam! asfaltın olayım çiğne beni.

akşam evde..
yazar : anaa. çaylak olmuşum. neden la ne yaptım ben. hemen bi derdim varla danışayım.
mod : 5 mayıs 2008 tarihinde gaziosmanpaşa yıldız caddesinde lerzan mutlu'ya laf atmışsınız. 15 gün çaylaksınız!
yazar : oeeh!
mod : 20 oldu!
modlarin cok keyfi is yaptiginin ispatidir. kufurun her turlusu edilen sozlukte "kasar" kelimesini kullandiginiz icin yaziniz 1 dakika icinde silinir !
lerzan mutlu sözlük'ün modudur. *
ayrıca (bkz: lerzanmutlusozluk com)
kendisi;
(bkz: vaudeville for vendetta)
olması muhtemeldir. duyumlara göre lerzan mutlu bu arkadaş mutludur.
sözlüğü ve yazarını dava konusu etmemek için bu yola başvuran moderatördür. hem lerzan mutlu bile olsa bir kimseye kötü söz söylemek, hem hukuken suçtur hem de ahlâken ters bir tutuma işaret eder.
(bkz: komik moderatör)
lerzan mutlu da olsa insan insandır. (al o zaman ben de çaylak olayım)

(bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)**
(bkz: lerzan mutlu modlar mutlu)
(bkz: bir derdim var)
(bkz: nerede bu devlet)
(bkz: adalet mülkün temelidir)
(bkz: lerzan mutlu ben mutlu)