bugün

(bkz: bir jason terry değil)*
"yüzük istiyorum, bunun icin bana her yol mübahtir!" deyip, kendi takimini satan ve miami'yle kolaya kacan, son macta yine 3ün birini alan kral (!).
-öksürmeye gittim gelecem.
Basketbol Tarihindeki ilk taçsız, yüzüksüz kraldır heralde. * Pardon ilk cümlem hatalı olmuş, kral olduğunu sanan kimse olacaktı.
o kadar da yuklenilmesine gerek olmayan basketbolcudur. zira kendini cok gelistirmistir. misal daha once elendigi final serilerinde kimseyle tokalasmadan soyunma odasian giderken simdi en azidnan jason kidd ile tokalasmistir mesela. *
Lanetlenen adam. kupa yok ona...
(bkz: kumda oyna)
kaan kural'ın da belirttiği gibi space jam filmindeki jordan'a benzemiştir son maçta bu onun büyük maçlara hala psikolojik olarak hazır olmadığını gösteriyor. peki giden şampiyonluğun tek sebebi lebron mu ? hayır bir de mario chalmers var fakat en dikkat çekeni lebron.
hiçbir zaman bir michael jordan olamayacaktır. michael jordan'ın tırnağı dahi olamayacaktır, o yüzden umarım artık jordan'la bu adam arasında kıyaslama yapmazlar.

normal sezon maçlarında ne yaptığın önemli değildir. oradaki her hatanın telafisini bir sonraki maçta verebilirsin çünkü. ama finallerdeki hatanın telafisini bir sonraki maçta veremeyebilirsin, ki veremedin de. sen lebron'sun. son üç maçtaki performansının hiçbir açıklaması yok. paşa paşa gidip özür dileyeceksin. ayıptır.

ayrıca maç sonunda es keza jason kidd'e yakalanıp bir şeyler konuşmakla tebrik etmiş sayılmazsın. sporcusun sen, her şeyi geçtim lebron'sun. dünyada milyonlarca hayranın var ve hepsi sana "şu an dünyanın en iyisi" gözüyle bakıyor. dön bir tebrik et. ama o da yok.

zaten hiç sevmezdim, gözümde herhangi bir değeri yoktu bu adamın, şimdi tamamen nefret ediyorum.
(bkz: kaybedenler kulübü)
şöyle bir söz söylemiştir an itibariyle: "The Greater Man upstairs know when it's my time. Right now isn't the time."
bizde merak etmeye başladık ne zaman acaba lebronun zamanı gelecek.
hızlı, kuvvetli ama yetenekleri sınırlı. çok iyi bir ikinci adam bir lider değil. herşeyi yapabilir ama finalde ağırlığını koyup yüzüğü alacak kapesitesi yok. bir bryant bir nowitzki gibi değil yani. spor beyni üst seviye değil işin özü.
içine sabri sarıoğlu kaçmış nba süper starıdır.
(bkz: sabri şut çekecek anons yapın)
http://30.media.tumblr.co...qzo0IGJ91qam8ddo1_500.jpg

yahu annesine delont west atlar, karısına rashard lewis ama bunun kadar koyan olmamıştır sanırım.
Lebron James'i ancak düğününde "yüzük" takarken görebilirsiniz. *
kobe bryant gibi gerçek bir süper yıldız ile karşılaştırılma cürretinde bulunulan, 2. sınıf, kendini aşırı beğenmiş basketbolcu müsvettesi.
dallas final serisinde bir jordan olmadığını ve hava atmakla yüzük kazanılmayacağını daha iyi kavrama fırsatı bulmuş olan yetenekli basketbolcudur.
sevgilisinin kendisini aldattıgını öğrenmis ve bu oyununa da yansımıstır. miami ilk defa bu kadar cok yaklasmısken şampiyonluga, kaybetmiştir.
ünal aysal'ın özel jetinde takılıyormuş kendisi. ne yapıyorlarmış bilemem artık.
playoff'larda paul pierce'in yaptığı sert bir faulden hemen sonra annesine anne otur, sen bu işe karışma diye seslenmiş basketbolcudur.*

http://www.youtube.com/watch?v=VxPAKipFHx4
"şimdi sorunlarınızdan bir süre kurtulup bayram edeceksiniz, fakat yarın hepiniz o sorunlu hayatlarınıza geri dönerken, ben ailemle tatilin keyfini çıkaracağım" gibisinden bir şey demiş geçenlerde.
bizim yavşak basketbol sunucularını hatırladım bir an.
oww owww owww voooooo libbbrrrooooyn jeeeyms
komple bir basketbolcu olarak yapamayacağı şey yoktur. üçlük atabilir , smaç basabilir , blok koyabilir , ribaund alabilir.
hırsının her zaman basketbol yeteneğinin önüne geçtiği, takım oyunundan bihaber basketbolcu.*
Dünyanın en iyisidir . Kobe falan kalmadı ortada her alanda ondan öne geçmesine rağmen ah bi de yüzüğü olsa dediğimiz oyuncu . hayırlısı olsun bakalım