bugün

entry'ler (132)

cem uzan

millet ülkeden nasıl kaçarız derdindeyken yıllardır ülkeye geri dönme uğraşında olan enteresan kişilik.

güzel insan

tanıma şansına erişmişsen kendini iyi hissettirebilecek insandır. misal şahsım, 37 gün gibi kısa sürede biten bir ilişkide erişmiştir bu kişiye. onca işin içinde gecenin bi' vakti arar askerliği sorar. üstelik büyük de ayıp edilmiştir bu kişiye. heh işte güzel insan olması da buradan ileri gelmekte.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=sSKSd9zHokM

sevgili yapmama nedenleri

dönemsel olarak sebepleri değişebilecek durum. artış yaş ilerleyince en mantıklısı, ileride karşına çıkacak hayatının insanıyla doyasıya bir hayat yaşayabilmek için kenara para atmak olabiliyor.

martin linnes

iş yaparsa en çok tinerci kartalları çıldırtacak yeni aslan.

geçmişi çok fazla düşünmek

üst üste yenilen kazıkların sonucudur.

mutluluk

bazen, "nasıl bir şeydi la o" şeklindeki sorgulamalarla eksikliğini hatırlatır.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=2WdYt9VkVek

yayınlandığı zamanın en iyi tv programları

(bkz: gecekondu)

31 çekerken 1 de boşalan erkek

manuel vites tercihini gözden geçirmesi gereken erkektir.

tolga zengin

tinercileri üzmüş kaleci. olm cordoba'dan sonra kimler korumuş kalenizi dönüp bi' baksanıza.

efes xtra shot

migros'ta satılıp satılmadığını merak ettiğim içki. nerelerde satılıyor lan bu?

evleneceğin kişiye bir mesaj bırak

masaj önemli.

ozan tufan

cahil türk futbolcusu tipinin son örneği. birazcık ilim irfan öğretsinler altyapılarda şu malozlara ya.

eski sevgiliye söylenecek son sözler

üniversite yıllarımdaki fakbadim bile doğum günümü kutladı sen kutlamadın. artık gözümde hak ettiğin konumdasın.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

it's just one kiss, that's all i need

yalnızlık

en çok ailevi sıkıntılarda acısını hissetiğim. büyük sıkıntı içerisindesin ama etrafındaki kuru kalabalıkta derdini paylaşacağın biri yok. ne komik! en son lise yıllarında bu denli bir ailevi sıkıntıya girmiştim. o zaman da yalnızdım. aradan yıllar geçti, yıllarımı verdiğim biri oldu. yıllar sonra aynı sıkıntıya gireceğimi biliyordum. zira hastalıktı bu. peşimi, peşimizi kolay kolay bırakmayacaktı. ancak bu kez farklı olacaktı. aynı sıkıntıyı yalnızken çekmeyecektim. yani mutlak bir güvenle ben öyle hissediyordum. hayat işte, yine kötü yakaladı.

sevgilinizin sözlük nickinizi bilmesi

sevgiliyken sorun olmasa da ayrıldığında can sıkacak durumdur. yazasın gelir, yazarsın yazarsın sonrasında "ulan okur ne gerek var" düşünceleriyle yazdıklarını silersin. akabinde "aa benim uludağ'da da hesabım vardı lan" diyerekten kaçış yolunu bulursun.

27 şubat 2015 galatasaray kayseri erciyesspor maçı

balıkesirspor maçı gibi kolay olmayacağını düşündüğüm maç. zira ileride burak yerine umut olacak.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

gojira - Where Dragons Dwell