bugün

insanı alışverişten soğutan bir lcw gerçeğidir.
bu da lcw'nın herkesçe çok tutulduğunun kanıtıdır.
lcw aslında bir kızılay yan kuruluşudur düşüncesi uyandırır insanda.
(bkz: kaçınılmaz son)
(bkz: acı ama gerçek)
mümkündür. buradan arkadaşım alış veriş yapıcaktı, ben de onla beraber girdim. siyah bi mont vardı, hoşuma gitti aldım. eve dönüş yolunda en az beş kişinin üstünde görmüştüm.. ucuz ve biraz da adı olan bi marka olduğu için sanırım.
bir dahaki sefere lcw'dan bir şey almamanı sağlayabilen bir durumdur.
lcw nin gittikçe ucuzlaması sonucu oluşan durum,
başka markalara yönelme durumunda aşılabilir
ucuzlukta collezione'un birinciliğini elinden almış bir marka olarak, bir ürününü alırken mutlaka 10 kişide, hem de hiç hoşlanmadığı tipe sahip insanlarda görme ihtimalinin unutulmaması gereken durumdur. ama üzerine yakıştığını düşünen bir bünyenin aldırış etmemesi gerekmektedir. alışmalıdır artık bu gibi şeylere. *
- lan olmm sen de mi aldın o tişörtü.
- evet hacı napalım paramız yok bizde alalım dedik.
- lan tamam ucuz olmasına ucuz da niye bunu aldın?
- niyesi var mı aga. bunu verdiler bunu aldık ayrıca ucuz değil lan bedava.
- ne bedavası la hediye çeki falan mı?
- la yok. kızılaydan aldım ben.
- vayy amk. neyse yeşilini giyerim bundan sonra.
- onuda geçen hafta verdilerdi.
Afet anında Kızılay dağıtmış hissi uyandırır.
tam olarak böyle (#10436558)
sadece 10 kişide görürsen kendini şanslı hissedersin.
(bkz: collezione)
(bkz: diesel)
o yüzden ya rodi'den ya mavi'den ya da collezione'dan alıyorum.. daha önce böyle bir şey ile karşılaştım kahretsin ki o günden beri lcw giymiyorum..
(bkz: Zara dan aldığın şeyi aynı gün bir kişide görmek)
piştisi bol markadır. pişti sevmeyenler tarafından tercih edilesi değildir.
pijamalarını aldığınızda pek de sorun olmayacak durumdur.
eğer alınan şey tişörtse normaldir.
fazla kafa takılmaması gereken durumdur. herkesin üzerinde farklı durur, değişik kombinasyonlar ile farkedilmeyebilir. farkedilse dahi dünyanın sonu değildir*. ayrıca siz görmeseniz de, lcw dışındaki yerlerden alınan şeyler 10'dan fazla kişinin üzerinde mevcuttur. *
aynı durumu gap'ten aldığınız şey için de yaşayabileceğiniz,gayet normal hatta komplekssiz bir insansanız hoşunuza bile gitmesi muhtemel bir durumdur. Lcw'nin hem ucuz, hem de çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olması sonucudur. kendilerini beğenerek izliyoruz.
serileri sınırlı tutan firmalardan alışveriş yapmayı gerektirir örneğin ;

(bkz: koton)
seri üretim kurbanı olmaktır. alışıyorsunuz bir süre sonra ve bağışıklık kazandığınızdan dolayı umurunuzda bile olmuyor.
(bkz: pişti)