bugün

entry'ler (934)

ekşi sözlük ün osmanlı tuğrası ile dalga geçmesi

Gençler o başlığı açan benim. namazında niyazında bi insanım. Osmanlı torunu olmaktan da gurur duyuyorum. ama bu o trafikteki gözlemimin yanlış olduğunu göstermez. yahut bu türden neo osmanlıcı görünümlü bencil kimselerin eleştirilmeyeceği anlamına da gelmez.
tanım: şahsım adına olmayan gergerçektir...

bin yıl sonra buraya entry yazdırdınız ya ne diyeyim...

miceddere yiyen adam

kafa iznine gidiyor... zaten buraya da eskisi kadar takılmıyor...

kanzuk sözlük

taşşağın dibine dibine vurluduğu mekan.

düğme yerine buton deme aymazlığı

böyle de bir aymazlıktır.

o değil de buton ne ya? buton ne? sana dedim hazırlık sınıfı okumuş genç sana...

olmaya oldu sağa sola please push the start button, efendime söyleyeyim; insert coin falan da yazın da hepimizin götü soğusun. malum avrupaileşiyoruz ya canına yandığımın...

hasılı kelam; efendi gibi düğme de, kurtul.

sen o kızı seviyon ama o kız verio diyen arkadaş

konuşmayı bilmiyordur, senin de arkadaşın ise senin de mal olduğuna delildir, net, evet...

megan fox un istanbul u kasaba zannetmesi

ya ne olacağıdı???

bu tarz hatunların genel kültürsüzlüğü her haftaki taşhak geçme amaçlı cızgı filimlere konu olduğunu düşündüğümde garipsemediğim hadise.

ayrıyeten de;
(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)

selcukalone

abisi özledim lan.... cümlesinin muhatabı...
-ben geldim...

hiçbir şeyi umursamama eşiği

hayatın sizi doldurması ile aşılan ve duyarsızlaşmayı netice veren eşik. o noktaya nasıl gelindiği bireysel farklılık arz eder....

valla ofsayti biliyorum

kendi halinde bi şirinecik... sevdim bu kızı...

tayt giyen kızın ben burdayım diyen vajinası

pantolonun içini doldurmaktadır yahut da taytın her neyse artık ayrıntının ne kıymeti var...

pantolonun içini doldurmak

1-2 beden büyük gelen pantolonun tam oturması için kilo almaya çalışma eylemi...
veyahut da dilim varmasa bile; (bkz: osurmak ile sıçmak arasındaki ince çizgi)

rahatlama yöntemleri

ılık bir duş, akabinde ve detayında da bornoz ile elyaf yorgan altına mayışmaktır.

osurmak ile sıçmak arasındaki ince çizgi

kaybolmasıyla yanlışlıkla pantolonu doldurmaya sebebiyet verebilecek cızık.

konserlerde çıplak şarkı söyleme geleneği

nerden ve kimden köken aldığı bilinmeyen böyle gelmiş böyle de gitmye devam eden pakçı grup geleneği....

bana bi zararı yok zaten, öyle mutlu oluyor gençler.

sözlük yazarlarının arabaları

şeker kırmızısı ford focus 3, titanium ecoboost 180 hp...

edit: hocam çok pardon da neden eksi yedik durduk yere emenike yaw....
bu arada otomatik park ve x paket de mevcut. ayrıntılı bilgi almak isteyen pm atsın...

türk kadınlarındaki önlenemez göbek atma arzusu

türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde doğmuş, büyümüş(ya da yurt dışında doğmuş, türkiyede büyümüş)(ya da türkiyede doğup yurt dışında büyümüş)(ya da türkiye ile hiç alakası olmamış ama türk kültürü ile yetişmiş de olabilir) (konu dağıldı amk) kadınların müzik duyduğunda önlenemez, engellenemez oynama arzusudur. oynama diyorum dikkat edin. zira bu oynama bildiğimiz çiftetelli veya varyasyonlarına kalkıp 'göbek atmak'tır.

şimdiye kadar tanıdığım ne kadar kadın, kız arkadaş, sevgili, bağyan, özet olarak 44+xx görmüş isem, bilaistisna her heppisinde bir göbek atma çılgınlığı söz konusu idi. hayır oynama demiyorum, hobi olarak yine oyna. ancak bu fenomenin mantığına intikal edemedim (bkz: intikal etmek) şahsen. anlayan varsa beri gelsin.

dipnot: bu arzuyu yaş, sosyokültürel seviye, meslek, tarak, kürek, kab, kacak, teşt(konu yine dağıldı) etkilemiyor. 40 yaşındaki de aynı arzuyu taşıyor, 15'lik ergeni de... ev hanımı daaynı, doktoru, avukatı mühendisi de... enteresan değil mi?

mya nın dönüşü

muhteşem olmayandır... yazarken de muhteşem değildi zira... hiiiiç olmadım ki.
özledim de geri geldim lan....
hepiniz burdasınız değil mi samimi insanlar?? bozulmadın değil mi ulu sözlük???

aha bu da size benden gelsin;
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=nfW8TCJv61E

edit: mya=miceddere yiyen adam

miceddere yiyen adam

tüm sözlük ahalisini sevgi ve saygıyla selamlayarak buradan ayrılan kimse...
tanıştığım tüm sevgili yazar arkadaşlarıma, muhabbet ettiğim tüm güzel insanlara selam olsun. sebebini açıklayamayacağım bazı nedenlerden dolayı ayrılma durumunda kaldığım, yazarlığını yaptığım süre içinde severek okuyup takip ettiğim ulu sözlük'e iyi bakın.
sağlıcakla, hoşçakalın gözüm....

radyo uludağ

an itibariyle kral şarkıların çalındığı maynak radyo.

vaudeville for vendetta

harbiden sevdiğim bir yazardır. özledim lan ben bu adamı dinime allahıma özledim...