bugün

genelde gençlere yönelik bir türk giyim markası.
(bkz: logo)su stilize edilmiş pamuktur
tişörtleri son derece kalitesiz olmasına rağmen özellikle kışlık kreasyonları iyi ve kaliteli olan marka.
gömlekleri uzun erkeklere tam uyan markadır. hele genç türkcell kampanyasına girmişlerdir ki (bkz: tadından yenmez).
fiyatarının uygun olmasıyla bayanların ilgisini ceken mağza
zaranın koleksiyonlarını takip eden, kopyacı ama yine de uygun fiyatlarıyla insanların ilgisini çekebilmiş giyim markası.
seri sonu mağazalarında, aynı ürünü sezonda alacağınız fiyatın onda biri fiyatına bulabileceğiniz marka. yüzde yüz türk markasıdır. gözünüz kapalı herhangi bir ürünü alın ve çıkın diyemem ama her gün seri sonu mağazasına uğrarsanız * acayip güzel ve pahalı parçaları çok çok ucuza bulabilirsiniz. erkek bölümünü hiç beğenmediğimi de eklemeliyim. ayrıca takı ve aksesuar bölümü oldukça başarılıdır. ünlü modacı bora aksu her sezon koton için özel bir koleksiyon hazırlamakta. tabii ateş pahası ''bora aksu for koton'' adlı ürünler.
1988 yılında kurulan, ilk yurt dışı mağazasını münih te açmış olan, türkiye de hemen hemen her il'e yayılmış giyim markasıdır. dönem dönem bazen giyilmeyecek kadar kötü tasarımlar sergilesede moda trendlerini yakından takip eder, üretim maliyetine ve marka kalitesine oranla pahalıdır.
ismi çok başarılı bir biçimde konulmuştur. ismi, insana kaliteli bir marka izlenimi yaratır.
kadıköy' de outlet mağazası vardır. saldırındır. *
iki beden arasındaki farkın çok olduğu marka. 36 giyiyosun daracık oluyor,38 giyiyosun bol oluyor. sanırım prova mankenlerini değiştirseler iyi olacak.
her naneyi çinlilere yaptıran kötü organize edilmiş giyim markası.
bazen vitrinde giyilmicek ilginç kim giyer bunu diye düşünülen ürünler görülür ama iç dünyası renklidir. iç dünyadan kasıt mağaza içi bu arada yanlış anlayanlara duyurulur. genel olarak kalitelidir iyidir son zamanlarda nedendir bilinmez fiyatlari tavan yapmiş firma.
antares alısveris merkezi'ndeki kotonda yaşadığım bir olay sonunda tamamen soğuduğum boktan mağaza.

kız arkadaşım, her ne kadar kazık olsa da, tarzını beğendiği için hep ordan alışverişini yapardı. yine bir gün ona hediye aldığım gömleği beğenmemesi üzerine değişime gittik. ben de oradan bir pantolon beğeniverdim. kendime pantolonu alırken, kız arkadaşımın gömleiğini de verip aynı fiyata hırka ile değiştirmek istediğimizi bildirip hırkayı aldık. kasiyer kadın ise bir tshirt gösterdi ve size çok yakışır dedi kız arkadaşıma. hayır kalsın dedik bıraktık. neyse. sonunda ne kadar dedim, pantolonu paçasını yaptırmaları için kasiyere verirken. 15 YTL fark vericeksiniz dedi. peki dedim, gömlek ve hırkayı değiştirdik kafa kafaya, pantolon da 15 lira tutmuş indirim var demek ki. gömleğin fişini de verdiler değiştirdiğime dair hırka ile, pantolonunkini de. çıktık geziyoruz aradan yarım saat geçdi 3 güvenlik ve iki koton çalışanı bizi claeres isimli mağzadan hırsızlar falan diye yaka paça götürdüler. bağır çağır, bir şekilde laf anlatmak istiyorum ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok ama iki adam önümüzde, üç adam arkamızda kotona kadar götürdüler bizi. neymiş hırka ve tshirt çalmışız. kasiyer karı da deli gibi azarlıyo bizi. laf anlatmak imkansız kesinlikle. aradılar taradılar hırka var sadece poşetimizde. pantolon da paçası yaptırılmak üzere onların elinde zaten. tshirt nerde diye başladılar saymaya sövmeye, sonra söz konusu tshirt soyunma odasından çıktı.ama ne bir özür dileme var ne de başka bir şey. sonra hırkayı da çaldınız verin dediler. gömlek ile değişim yapmıştım dedim, üstünde alarmı duruyo hala dediler ve alarmını çıkarmadan bize verdikleri ortaya çıktı. e madem alarmı var neden ötmedi bu alet kapıdan çıkarken. biz de çıkardık fişini gösterdik. fişi kesip para almamışız dediler. zaten değişim bu parasını verdim diyorum anlamıyorlar. müdürü çağırın diyorum müdür yok deniliyor. sonra 45dk sonunda anlaşıldı ki pantolonu gömlek ile değişim yapmışlar 15 YTL fark almışlar var hırkayı da fazladan fişini kesip bize vermişler ama parasını almamışlar. ben pantolonu paramla alıp, hırka ile gömleği değiştirmek istediğimi söylemiştim ama demek ki dinlemeden ezbere iş yapmışlar. kaldı ki pantolonu almaya geleceğim zaman paça için, durumu anlatabilirlerdi. böyle bir muamele çok fazlaydı. 15 YTL daha para istediler, verdim veçekip gittim pantolonu da aldım paçasını yaptırmadan. terzide yaptırır siz ibnelere para kaptırmam dedim. aradan aylar geçti ve aynı kotona girdik yeniden. nereye gidersek 3 çalışan bizi takip ediyordu. hala suçlarını anlayamamış, özür dilemekten aciz, işini bilmeyen, cehaletten kırım kırım kırılan sümsük elemanları çalıştırmaya devam ederlerse acaba nereye kadar devam edebilecekler hiç bir fikrim yok.
kariyer net'te,

Boy: 1.80cm
Gögüs: 102 cm.
Bel: 86 cm.
Basen: 104 cm.
Beden Boyu: 45 cm.
Arka Genişlik: 40 cm.
Baldır : 59 cm.
Kolboyu : 67 cm.
Boyun: 40 cm.
Omuzdan Omuza: 45 cm.
iç Boy: 86 cm.

Full - time çalışacak yukarıdaki ölçülere uyan Erkek Prova Mankeni alınacaktır.

şeklinde ilan veren marka.
son derece kaliteli ürünler üreten ve kalitesine oranla fiyatları gayet uygun olan giyim markasıdır.
kimi zamanlar erkekler için süper pantolon ve kazaklar üreten firma. kimi zamansa insan girdiğine pişman oluyor. bazı şubelerinde erkek reyonu ya çok küçüktür yada yoktur.
bu aralar erkekler için işe yarar pek bir şey üretmeyen marka. Gömlekleri çok kaliteli olmamasına rağmen kesimleriyle muadili markalara koyar keza fiyat performans oranlarıyla da. Kazakları da keza çok kaliteli olmamasına rağmen üzerinize güzel oturur altına giydiğiniz gömlekle güzel uyum sağlatırsınız indirim zamanı da fiyat performans oranları yüksektir.
Alışveriş merkezlerine gidildiğinde şöyle bir bakılmadan, alışveriş merkezinden çıkılmayacak mekandır. Şiddetle tavsiye ederim.
bayan ürünlerinin çeşitliliği ve güzelliği kadar erkek ürünlerinin bir o kadar kötü olduğu yerli hazır giyim markası.aynı zamanda bu marka çalışanlarına bir böcek kadar değer vermez,beşeri sermaye kavramının bir türlü farkına varamamışlardır.
sezonsonu anormal indirimlerle satış yapan firmadır,şöyle ki sezonunda 180tl'ye satılan bir takım elbiseyi sezon sonu 85 tl'ye almışlığım ve ne yani takım elbisenin de mi modası olacak demişliğim vardır.
Çok kaliteli olmayan, ama fiyatlarına bakıldığında rakiplerine oranla daha ucuz olan, aynı zamanda her kesime hitab eden ve yılda %30 gibi uçuk bir büyüme hedefi olan, tamamiyle yerli malı yurdun malı giyim markasıdır.
sahalin adası'ndaki pobedino kasabasının 1855-1875 ve 1905-1945 arasındaki japon egemenliği dönemindeki adı. bu da ispatı: http://www.fallingrain.com/world/RS/64/Pobedino.html
albenisi olmayan fakat uzun ömürlü ürünleri uygun fiyatlarla çok sayıda müşteri çekmektedir. istanbul'daki bütün şubelerine gitmişliğim vardır.****
sade ve şık olmak isteyenlerin tercih etmesi gereken yerdir. özellikle takı konusunda seçiciyseniz harika takılar bulabilirsiniz. *