bugün

(#577471) kendimi tebrik ediyorum*
- bülent ersoy hamileymiş...
en güncel örneği için,

"abd ve ırak pkk konusunda ciddi adımlar atmazsa hükümet olarak gereğini yaparız"
(bkz: kaan kural ın istatistikleri)
(bkz: ben salak degilim makina muhendisiyim)
bende erkekler içinde sıfır bedenim-ajdar anık
(bkz: KENDi SÖYLEDiĞi YALANA iNANMAK)
BiZiM FERRARiMiZ VAR,BiZiM FERRARiMiZ VAR,BiZiM FERRARiMiZ VAR,BiZi......

EVE GiDEN EBLEH
-BABA BiZiM FERRARiMiZ NERDE.
+GARAJDA OĞLUM HANIM KAZMA SAPINI VER BiZiM OĞLAN ESRARA BAŞLAMIŞ
hiç çıkarmadan 5 posta atmak.**

(bkz: içe kurt düşmek)
geçenlerde minibüste iki teyzenin diyaloğuna tanık olmuşum ki yerlere yattım;

t1: yaa bu ev kiraları çok yükseldi yaa.
t2: bizim ev kiralarıda çok yüksek. Neden acaba?
t1:yaa alaskalı ev sahipleri çok fazla istiyomuş. bizimkide alaskalı *
t2:ewt bizimkide belkide ondandır. nede olsa bizimkide alaskalı *
t1:bir evden taşınmıştım alaskalı diye yine beni buldular *
t2:ya ya. bende taşındım hemde iki kere. benide bırakmadılar. zaten benim kayınvalidemde tam 5 kere ev değiştirdi alaskalılar yüzünden. *
sorarım size a dostlar bu alaskalılar yurdumuzu işgal etmişler. yada adı üstünde kıçından sallamanın en güzel örneği
telefon kullanırken kullanılanın alo'nun açılımı da sallanılışı güzeldir. alo allessandra lolita oswaldo yani alexadır graham bell'in kız arkadışıymışş* aslında allo olarak kullanılır kii buda latincede diğer, öbür demek imiş. telefonda söylenmesinin nedeni ise telefonun öbür ucundaki,diğer taraftaki denmesindendir.

işin ilginç bi tarafı ise bölesine dandik öyküye inanıyor olmamızdır
sallama konusunda sınır tanımamaktır.

"çarşamba akşamı açmışım liverpool-gs maçını izliyorum. devre arası oldu. telefonum çaldı. baktım arayan yabancı numara. açtım alo dedim. ben gerets eric gerets dedi. ooo dedim gözüm nasılsın. abi dedi çok vakit yok bir şey danışacağım sana dedi. tabi buyur dedim. ne diyorsun maç hakkında dedi. ne yapayım gol atmak için dedi. çıkar cihan'ı al ümit karan'ı dedim. iki gol garanti ama üçüncü için bir şey diyemem dedim. nitekim de dinler beni kendisi ümit'i aldı sahaya. attık 2 golü de. ama dediğim gibi üç gelmedi. aslında sorsaydı üçüncü golü atmam için ne lazım diye onu da söyleyecektim ama sormayı unuttu heyecandan. neyse bir dahaki maçlara artık."
(bkz: benim lan bu) *
bu son sigaram bırakıyorum.
abi ben bi daha içmicem....
(bkz: ne kadar sallarsan salla donda kalır son damla)
hani ortada bir park var..

(bkz: vizontele) (bkz: cem yılmaz)
(bkz: hiç kıçımdan sallamadım) *
- geçen sabaha karşı bi baktım kapının önünde inatla çalan bi korna sesi..
- ee, neymiş abi..?
- bizim bi eleman son model bi motor almış,gel abi bi deneyelim diyo, ben de "ben kullanırsam olur" dedim, ayıpsın dedi çocuk, herneyse biz yolda giderken uyuyakalmışız ikimiz de, gözümüzü bi açtık kenarda tabela trabzon il sınırı *
- oha artık
- ne var koçum, yalan mı söylüyoruz yani
- estağfurullah abi, devam et sen..
- neyse, biz biraz abarttığımızı farkedince hemen gerisingeri istanbul'a, e yaklaşık 3.5 saat sonra istanbul'a girmişiz yorgunluk çökmüş tabi bünye dayanamıyo artık düşündüm ulan bu motor bizi trabzon'a kadar götürdü az daha uyuyalım eve gideriz bi şekilde diye,başladım sızmaya..
- sen ciddi misin abi ?
- şüphen mi var güzelim ?
- devam et sen abi, ee..
- öhhö, nasıl olduysa motorun hakimiyetini boğaz köprüsünden geçerken kaybetmişiz, bir ayıldım bizim çocuk yola düşmüş ben köprüden aşağıya uçmak üzereyim baktım yırtamıcaz oluruna bıraktım * allahtan düşme tekniğini biliyorum burnum bile kanamadan su üstüne çıktım, şöyle bi bakındım etrafıma motor az yakınımda düşündüm çocuk daha yeni almış motoru bir el atıp kıyıya kadar yüzdüm, köprüden elemanı geri alıp eve geri döndük..
- ee, bu kadar mı abi ?
- sizi kesmedi biliyorum ama daha sonra devam ederiz, zira yengenizle buluşmam gerekiyo swisshotel'de..

(bkz: yalan makinesi)
(bkz: tequila cup ın ing 201 projesi)
+ abi türkcell'den iki saat bedava konusma süresi kazandım.
- haha. bana altı saat verdiler. kontörlü ama benimki.
(#1350687)....işte budur.tamam laf atıcaksın anladık ama. birazda mantıklı olsun.
90'lı yıllar ve ortalıkta bir mortal kombat fırtınası kopmaktadır. oyunun en son çıkanını almak üzere tek basamaklı yaşlarında olan gr sokakta bir işportacıya yanaşır:

-abi mortal kombat varmı?
-var.. aha!
-abi bunda peki böle sub zero varmı hani böle kapalı, peçeli falan..
-var yegenim var..peçeli peçesiz şalvarlı şalvarsız hepsi var..

sonuç: cd boş..
(bkz: öss kalkacak)
(bkz: harçlar kalkacak)
(bkz: emekliye 2 katı maaş) *
kısaca; (bkz: cem uzan vaatleri)
-geçen gün oknayusa bir ..çtım okyanusta ada oluştu.
-o da birşey mi? ben portekiz'den bi uzattım amerika'ya köprü kurdum.
-oha bu kadar da sallanmaz ki.
-ee böyle döte böyle .arrak!..
Ben şimdi Venedik'teyim. Eiffel Kulesi'ni geziyorum, evet. Hava günlük gülistanlık. Bozmasa bari daha Louvre Müze'sine gidecektim.. Kız mı, ne kızı? Hayatım burada bir tane bile bakılacak hatun yok ki hepsi türban mürban ..Evet hayatım sana hediyeni aldım, o kadar büyük ki getiremeyeceğimden korkuyorum. içki komadım ağzıma bir tanem. Yok gece klübü, diskotek, bar falan beni bozar sevgilim. Hem hiç tutmuyorum oradaki insanları, faşist mazolar hayatım. Gondol mu? Venedik'te gondola mı biniliyor??