bugün

Kızlık zarı. Kimi önemsemez kimi önemser.

Evlenmeden önce toplum baskısı altında yaşayan bu kız ben özgürüm diye tutturur ve kızlık zarı bir engel değildir diyerek aşk adı altında cinsel ilişkilere girer. Kimisi bir kez yapar, kimisi sayısını unutur. şimdi siz kızlar evlenmeden önce türlü türlü haysiyetsiz oğlanla düşüp kalkacaksınız, evlenmek istediğiniz zaman; parası olan, saf, düzgün bir erkek ile evlenmek için, onu seviyesizce kandırmak ve pis emellerine alet etmek için ben hiç cinsel birleşmede bulunmadım diyerek ona güven aşılayacak, bunu kanıtlamak içinde o şerefsiz doktora gidip kızlık zarını diktireceksin. Hani haysiyet hani şeref. olur, olmaz değil. Hata yapmış olabilirsin. Dürüst ol, yaptım de. Ama böyle kandırmak adilikten başka nedir.

Gel gelelim, sonra bana türk kızlarını savun, hepsi aynı değil diyorsunuz. Tamam değil, ama şu akla gelen hinliklere bakın. Kimse kimseye güvenemeyecek mi?

Aşık olan namusu bacak arasında aramaz derler, aşık olan kandırılmış haberi yok. Sen para kazanıp didinirken o sen evde yokken ne aşna fişneler karıştıracak. Anadan kıza nesil bu allahsızlar! Pü allahsızlar!

Edit: iğrenç olan tabirden çok bunu yapanlardır.

Edit 2: hala bekaret davası yapanlar var. Konuyu saptırmak bu kadar olur. kimlsi erkek erkek diyor. Erkek haklı diye savunan kim? sözde çağdaşlar.

Edit 3: beyler, burada namus bacak arasında değildir deyince bayan yazarlar pm atmıyor. Yalakalık yapılmamalıdır.
kızlık zarını diktirmeyi düşündürten zihniyet ortadan kalksın.
Bence ssk, bağkur vs. Karşılamalı bunları, siktir siktir devlete diktir oh amk.
"kızlık zarı dikimi" tabiri bile rencide edici, iğrenç, pis.
ikiyüzlü zihniyetin ortadan kalmadan değişmeyecek saçma yasaklardandır.
fermuar yapalım herkes rahatlasın.
bekaretin kizlik zarindan ibaret oldugunu zanleden yazar sacmalamasi.
olmayacak yasaklardandır zira asıl sen yasaklansın dediğin için vardır!
-bizde cinsel özgürlükten yanayızdır!..
(bkz: kızlık zarı kalksın)
kadınların vajinası son zamanlarda erkekleri neden bu kadar ilgilendirir ki? her kadının vücudu üzerindeki denetimi kendine aittir. böyle kadınlar şöyle ilişki yapar, böyle ahlaksızdır diye yapılan genellemeler 'sen de bir anadan doğmadın mı?' sorusunu sordurur insana. milletin eşine, kardeşine laf etmeden, dil uzatmadan önce iki kez düşünülmeli kanımca.
evlenmeden önce böyle bir düşüncesi varsa evlenirken de ona göre bir adam seçmesi gerekir ama o seviştiği erkeklerin yani bizlerin çoğu o kızları eğlenmelik olarak gördüğümüz için kız göt gibi ortada kalır eğer evlenip kızın bakire olmadığıda ortaya çıkarsa ve erkek böyle şeyler önem veriyorsa o ilişkisi o kadar uzun sürmez ayrılma sebebini aileye söylediği anda kız iyice babayı alır ama gülü seven dikenine katlanması gerekir,yani yaptırması bayağı makul ama evliliğimiz yalan üstüne kurulu sözü baştan tezarrür eder.
edit:tayyip için iyi bir gündem değiştirme konusu olur bundan hatta seçim bile kazanılır bundan
bu ameliyatı yapan doktar olmak isterdim düşünsene müthiş bir koz(şakaydı)
kadınların sevişmesine ya da bu tarz şeyler yapmasına karşı bir insan değilim ama bunu kesinlikle destekliyorum. kimse kimsenin kandırılmasına yardımcı olmamalıdır. hala bakir olup bakire eş arayan insanların olduğu bir yerde, hala insanların dokunulmamış insan istedikleri bir yerde -kadın ya da erkek farketmez- bu işlem gerçekten işleri kötüye götürecektir.
follofoş olduktan sonra, dikilse ne olur ki?
namusu bacak arasında göremeyen, kızlık zarında görmeyenler, namus nerededir peki? sadece zihniyette mi? Kadında bekaretlik varda erkekte zar yok diye bekaretlikte yok mu sanıyorsunuz?
Erkek te de namus 2 bacak arasındadır. bununla ilgili Hadis-i Şerif'te bildirim size ama siz aydın kişilersiniz ya vereceğiniz cevabı yazayım; "uydurma hadis canım o!"
(bilmek isteyen araştırı öğrenir zaten)

Bir arkadaşımın mezhebi geniş, zihni yapısı ve düşünceleri için herşey mübah, sizin gibi çok özgür(!) yani! getirin bacılarınızı, götürün analarınızı bu çocuğa, onun için delik olsun yeter! hayvanat bahçesi mi lan burası?

özgürlüğün ne demek olduğunu bilmeyen embesillerin düşünce yapılarına ve savundukları özgürlüklerine bakıyorum da sadece cinsel ilişki vb. islam'da tamamen yasak olan ahlaksızlıklardan ve büyük günahlardan ibaret. istediğiniz ve bildiğiniz tek özgürlük uçkurunuzun heva ve hevesinde koşmaksa gidin ormana dalın birbirinizin bacılarına da analarına da hayvanlar gibi!.. size zaten karışan mı var! ama bizim ahlakımızı ve çocuklarımızın ahlakını da size bırakacak değiliz!

Netice; erkeklerin de aynı şekilde evlenene kadar kendilerine dikkat etmelerini ekleyerek yazara katıldığımı beyan ediyorum.
dar düşünceli erkekler olmazsa kızlık zarının dikimine zaten gerek kalmaz. yasaklansın ama sonra tek geceliklerinize çakıp çakıp karım bakire olsun demeyin. azcık mantıklı düşünün ya başlıkları görünce utanıyorum arkadaş bu nedir!
(bkz: tekstil sektörü kriz yaşıyor)
yakında yasalaşması olağan önerme.
olur da bu kampanya eskaza yasallasirsa falan aklina kurban oldugum turk halki buna da bir kilif bulur.
ayrica milletin kizlik zarindan size ne lan, birakin millet sevissin.
internetten bakıyorum da ankarada maalesef kızlık zarı diken poliniklik ve ozel hastanelerin sayısında muthis bir artış var durum gercekten çok vahim, sizi gidi ikiyüzlü sürtükler!!
gönülden katıldığım kampanya. yıllarca kandırılmaktan bıkmış türk gencinin sonunda patladığı noktadır.

sen onca erkeğin altına yat, sonra evlendiğin adamı bakireyim diye kandır. oldu gülüm. biz de enayiyiz seni evimizin kadını yapalım.

edep yahu.
bu olguyu ortaya çıkaran zihniyet yasaklansın.
ikiyüzlü kevaşelerdir. sen git lisede üniversitede serserilerle zengin bebeleriyle düş kalk ver ailenden gizle kızlı erkekli aynı evlerde kal yüz vermediğin hor gördüğün akıllı temiz çocuklar okusun adam olsun (senin serseri tabiki bi bok olamamış) hemen o akıllı ve çalışkan çocuklara kendini yamamak için amını diktir. siktir ordan siktir. seni alıp besleyip kuaför masraflarını ödeyeceğime kertenkele beslerim daha iyi.
katılmadığım istektir.
boşuna çabalamayın kızlar, zarı diktirebilirsiniz ancak onun daha önceden yırtıldığını bana yutturamazsınız.
en iyisi kıçınızdan vermeye devam edin ve anüs duvarı çatlağından enfeksiyon kaparak geberin.
üzülüyom lan, çok üzülüyom, en azından amınız var sevinin, bazı yumurta surat sivri kıçlılar gibi tek deliğe mahkum değilsiniz. onlar naapsın amk, mecbur götü sktiriyolar.
mesele vajinada değil yalandadır. prensip olarak buna karşıyım. yani neyse söyle amk. diktirme nedir?
Birkanizi diksinler sanki anlasilmiycak dikişler.