bugün

elini erkeğin bacağına koyup okşamak. yukarılara doğru büyük tahrik unsurudur.
başlıcaları, mini etek giymek ve göğüs dekoltesi giymektir.
ufaklar ama her zaman işe yarayan numaralardır.
sen neymişsin be abi dedirten, cogu milli abazan guclerinin fantezilerinden olusan tavir veya hareketler. Yalniz dikkat ettiysen cogu dedim! var boyle gotu semalarda hanim kizlarimiz tahrik edecem diye kasilip 32 yerinden kirilan, onlara ise guluyoruz. burnunun dibinde dudaklarina bakarak konusmalari veya caktirmadan kalcalarini silme-oksama seanslari uygalayanlara ise skut durup bakiyoruz topluca.
kolları açarak esnemek felan. bende bu tik oldu misal bi kız bunu yapsın taşak düzeltme hareketimle misilleme yapıyorum.
ağğğğğğğğğğğğğğğğğğhhh diye bağırmaları *
isaret parmagiyla dudaklarina dokunmak.
gozlerini kisarak etrafi kesmek.
pipilerini kaşımaları.
matematik dersinde duyduğu her çift haneli rakam ile kafada seks pozisyonları eşleştirerek açıklama istemek.
özellikle diğer arkadaşlarınızla hararetli bir muhabbetin içindeyken, arkadan gelip boynunuza sarılmasıyla tanrının onlara* armağanı olan bir çift göğüsü olduğu gibi sırtınızda hissetmenize sebep olması bu numaralardan biri sayılabilir.
kendi dudaklarını yalamaları.*
nefes almaları. sizi numaracılar.
sevgiliye yapılıyorsa başka, bir erkeği yatağa atmayı planlıyorsa başka şekillerde zuhur eder.

sevgiliye yapıyorsa; bir anda avuçlayabilir.

adamın birine yapıyorsa; göğüslerini öne çıkararak saçlarını arkaya doğru atabilir.
yok eğer saçları kısaysa, yine göğüslerini öne çıkararak ve iki eliyle boynunu okşayarak -çok sıcaaak- diyebilir.

yok eğer hava soğuksa, yine göğüslerini öne çıkararak ellerini göğsünün altında bağdaştırır ve alttan alttan destek veririr ki, adam azsın.

yok eğer göğüsleri küçükse hiç tasalanmayın, zaten dolgulu sutyen giymiştir. unutmayın bunun cefasını yatakta çekeceksiniz.

yok eğer dolgulu sutyen de fayda etmiyorsa, kalkın gidin o kızın yanından. gidin, memeleri ele gelen bi kız bulun. o ne öle amk.
dudaklarını sürekli hafif aralık bırakarak ortada dolaşmak. (bkz: angelina jolie)
güzel mi gözüküyor? bence hayır.
bunlardan en önemlisi var olmaktır. hangi erkek gerçekten var olan, etten kemikten bir kadına karşı koyabilir ki?
fotoğraf çektirirken nasıl beceriyorlarsa artık göğüslerini oramıza buramıza değdirdikleri andır.
konuşurken kola meme sürtmeleri.
+ nerdeydin canım açmadın telefonu?
- ay hayatım afedersin duştaydım da...
+ ha tamam. sıhhatler olsun madem.
- ya aslında daha erken de açardım da vücut yağı sürdüm vücuduma duştayken.
+ anladım..
- çilekli. ay yok pardon çilek şekerli. bu pastaların üstündeki çilek şekerinden.
+ evet.
- çilek çilek kokuyo şimdi her yanım var ya.
+ ne mutlu.
- sonra da çıktım bornozumla otururken krem sürdüm. parlak böyle.
+ seda..
- özellikle de göğüsler üzerinde yoğunlaştım böyle dairesel hareketlerl..
+ seda!
- gelsene bize ev boş. bugün. bu akşam. mümkünse hemen.
+ ...
- çilekli.
kesinlikle memelerinin kola sürtmesidir.
memelerine cola sürmeleri.
bunada kendi kendine gelin güvey olmak denir . sanki özel bir şey yapmaya gerek var .
gözlerini sağa sola çevirmesi sürekli gülümsemesi hatta başkasıyla konuşurken size doğru hafif bakışlar atması vs...
annesinin sütyenini takınan kız, epey yol almış kızdır. senin ki kac cm? yazısıda, sosyal sorumluluk ve yürek işidir. arz ederim.
göğüs dekoltesine sahip bir elbise giymiş olan kızın zırt bırt eğilmesi gibi numaralar.
mini şort.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar