bugün

hiç oralı değilmiş gibi sürtünerek bişeyler anlatmak, zira kendileri için bişey isterken yapılan bir harekettir ki karşıdaki kişinin savunmasız kalmasını sağlamak ister, kimisi off noluyo lan tabi tabiki der onaylar, kimisi de hem karşılık verir hem de onaylamaz ve daha fazlasını ister şakayla karışık.
(bkz: sonra sapık diyorlar arkadaşım)
konuşma esnasında bazı lafları söylerken dilinin ucunu dişlerinin arasına sıkıştırıp ardından yavaş yavaş içeri çekmeleri şeklinde meydana gelebilen numaralardır.
elim çok üşüdü dokunsana demeleri. Her defasında 'Seni ısıtacak dokunuşu biliyorum ama neyse' diye içimden geçiririm.
olur olmaz sorular sorup, sorduğun sorulara da soruyla cevap verip yaklaşmak. her defasında da işe yarıyor şerefsizim.
kız çirkinse tahrikten uzaklaşmaya çalışılır.
isteği üzerine matematikten analamadığı konu anlatılırken kafasını deftere dolayısıyla soruyla bütünleşip sonunda çözüme ulaşmış bana yaklaştırması yetmiyormuşçasına yeşil gözleriyle gözlerime 10 santimetre mesafeden uzun süre* baktıktan sonra "eksi kök üç nerden geldii" demesi. tahrik etmek için yapmamış olabilir ama etti yine de. ve benim hayal dünyamda eksi kök üç nerden geldii yerine başka cümleler kuruyo da o başka şimdi, karıştırma onu ulu orta. *
(bkz: fenalardayım sözlük)
kendi yanağindan küçük küçük makaslar almasi
otururken, fırfırlı eteklerini hafifçe açıp buna bilmeden olmuş süsü vermeleri.
masa altından ayaklarını kullanarak erkeğin vucuduna yapılan temaslar.

(bkz: eva longoria)
(bkz: desperate housewives)
saçıyla oynamak en masumudur. Yanınızda oturuyorsa bacaklarını sizin bacaklarınıza sürtmek de başka taklittir. iş ileri ise alt yada üst dudağın ısırılması, kadehle oynanması,davetkar bakışlar diye sıralanıp gidebilir.
iki yanındaki kişiye bir şey vermek maksadıyla hemen yan tarafındaki erkeğe yaslanması ve bunun en az 5 saniye sürmesi.
hatun kişinin sandalyede otururken göğüslerini alttan eliyle destekleyerek dolgun bir hale getirmesi. izleyenler hatırlar ki; o.çocukları filminde ipek tuzcuoğlu bu konuda öğütler verirdi özgü namal'a.
uslu uslu otururken birden önünüzde belirmesi.. gümm diye kucağınıza oturup sürtünmesi.
baş parmağını ısırması yeter....
sıfırdan 9 a kadar olan numaralardır. 1, 5, 3, bunlar hep küçüktür, miniktir.
yapmalarına gerek olmayan numaralardır. bir arkadaşımın* deyimi ile dünyanın en hafif şey'i erkeklerde dir. düşünce gücü bile yeter.
sıkça kullanılan numaralardan biri.
(bkz: odaya girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
isimleri son harfini uzatmaları örneğin ;
aşkımmmmmm
yaaaa
berkcannnn
çoğu yazarların kendi fantezilerinden ibarettir.

--spoiler--
okul kantininde kucağa oturup sürtündü...
--spoiler--

yok artık.
* yağmurda ıslanmaları
* memeli olmaları
* başkasıyla öpüşürken arkalarda bir erkeğe göz kırpmaları
* sınavdan 98 almaları
* sözlükte penis başlığına "ben neler neler gördüm" temalı entryler girmeleri
aslında kızların bir numara yapmasına gerek yoktur, bütün numara erkeklerde... erkeğin kalbinde fesatlık varsa yolda yere bakarak yürüyen kızdan da tahrik olur, otobüsün camından dışarı bakan kızdan da...
kendini bilen erkek kızların hiçbiri numarasından tahirk olmaz. *
*bir şey anlatırken erkeğin iyice kulağına eğilmek; ama o yaklaştığında biraz uzaklaşmak.

*(eğer sevgilinizse) yanlışlıkla olmuş gibi göğüsleri koluna sürtüp geri çekilmek.

*(eğer sevgiliniz değilse) arkadaş grubu içindeyken eline dokunmak sonra gözlerine bakıp hafifçe gülümsemek ve akabinde yine bakışları kaçırmak.
saçlarını düzleştirmek. yok artık demeyin oluyor efendim bunlar.
(bkz: erkeklerin düz saçlı kız hayranlığı)
saçlarına perma yaptırmak. bazıları kıvırıcık yada dalgalı saçlı kız severler .
bakışlar,olur olmaz yerde önünde eğilmeler,seksi iççamaşırları giyip gözümüze sokmaları,çok üşüyorum diyip neredeyse kucagımıza oturacak olmaları gibi büssürü hareket sayılabilir..