bugün

nerede orospu çocuğu serseri tip varsa onu seçen türk kızlarının genel durumudur.
türk kızının kanında var bu. seven s... s... sevilir durumları.
(bkz: seçme ve seçilme hakkı)
nerede orospu varsa onu tercih edenlerin karşı cinsi olmalarındandır.
orospu biraz ağır mı oldu?
fıstık gibi hatunları bu tiplerin yanında görmek mümkündür.
normal bir tercihtir, saygı duymak gerekir. Kızlar demekki annesinde bulduğu yakınlığı hissediyor o orospu çocuklarında..
abi yok oyle bisi. yillarin orospu cocuguyum, hakketten yok oyle bisi. evet ilgi gosteriyolar, hoslarina gidiyo falan ama asil nokta, sevilen adamin orospu cocuklasmasi. cunku hatun sevince, bokunu cikartiyor herif de yuz buluyor, orospulasiyor.
bir dönem oluyor o. sonra o orospu çocuğu varken yüzüne bile bakmaya tenezzül etmedikleri ezik tipler var ya, heh işte o işin sonunda kazanan oluyor. neden? çünkü bu mal adamlar dışlanmışlığın verdiği hırsla çalışıp kazıyıp direkt zengin oldukları için, o güzelim kızlarımız canımız tatlışlarımız orospu çocuklarından yedikleri tekmelerin sonucunda bu ezik abilerimizle evleniyorlar. o neden? çünkü para orda. bu da hayatın bir sırrıydı, e önemli olan iç güzellik falan? sikerler. hadi öptüm sözlük.
kızların tercih etmediği erkek tipi olmadığından eksik önermedir. kızlar her erkek tipini tercih eder. yeter ki göze bat. nasıl mı? şöyle:

sessiz erkek seven bir sürü kız vardır. ha yeter ki kasma sessiz sakinsen öyle dolaş o seni bulur.

serseri cahil seven bir sürü kız vardır. sen de kasma mallığına devam et o seni bulur.

entelektüel, samimi, olması gereken adam. sen de kasma, senin gerçekten değerli olduğunu anlayan tek tük çıkar ama çıkar. sen onla çıkar mısın? allah bilir

kabadayı, maço: sen de kasma, maço seven bir sürü tip var onlar seni bulur.

dolayısıyla kızların zevki enteresan gelebilir ama, çeşit çeşit tip var. kızlar şunu sever demek manalı değil. ha o kızlar böyle sevse ne olur sevmese ne olur. mesele kızların neyi nasıl sevdiği değil, o kızlarla anlaşabilmek, onun o kafasından tiksinmemek ki yeterince muhabbet yaşayınca evet tiksiniyorsun.

allah bana sabırlar versin. ben ateistim allah'ı cümle içinde kullandım. eleştirme ne olur.
seçtiği erkeklerin anneleri ile kendileri arasında baş kurmalarından kaynaklanmaktadır.
acı ama gerçektir.
nezaket,kültür,insanlık para etmemektedir. sanırım kızlar kendilerini yatağa atmak isteyen erkek arıyorlar...
Kendisi de orospu olduğu icindir.
Her kız babası gibi bi erkek istediği içindir.
sebebi,kadınların piç erkeklerde kendini bulduğu gerçeğidir.
Evlenirken ise de maaşı iyi olsun, evi ve arabası olsun erkekleri isteyen kızlardır.
Tercih yapan kızların ergen olmasıdır. Yasa bakmaz ergenlik. Ergenlikten çıkma formülü veriyorum kızlarımıza arkadaş çevresini değiştirsinler. Kızlar birbirine felaket kötü akıl veriyor.
Buraya bunu yazan her erkek en az bir defa bir kiz tarafindan tercih edilmiştir. O zaman siz dee....
aptalca bir eylem.bu kızlar kalitesiz kızlardır.veletlerdir.
Müddeinin anasını severim,bana bir ulaşsın.
Çoğu orospu olduğu içindir, tencere kapak misali.
neden yalnız olduğumun tesscillenmesidir. annem emekli memur mk.