bugün

entry'ler (641)

anın görüntüsü

Bekleriz.
görsel

seks yaparken dinlenecek müzikler

size bir iyilik ama ritmi tam zamanında yakalamanızı tavsiye ediyorum, o zaman keyfinden yenmez.

not: komşular sizin için sigara yakacaktır.

https://open.spotify.com/...si=zJvIwRahQZy_v6TMkXHiPA

zorunlu edit :
ne olur bunu deneyin ama ne olur

https://open.spotify.com/...si=0RtfCWpTSEKMjRmmZ85gtg

seks yaparken dinlenecek müzikler

Size bir iyilik ama ritmi tam zamanında yakalamanızı tavsiye ediyorum, o zaman keyfinden yenmez.

Not: Komşular sizin için sigara yakacaktır.

https://open.spotify.com/...si=zJvIwRahQZy_v6TMkXHiPA

anın görüntüsü

Bekleriz.
görsel

görücü usulü mü mantık evliliği mi

Tinder üsülü diyerek artırıyorum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Belgrad çok güzel. Hepinize not bıraktım.

gumball izleyen yazarlar

Bu başlığı nasıl ben açmadım yaaa. Up up up up up. Gumball izleyenler derneği.

kızların sevişmekten kaçması

Bu kızları biraz daha açmak lazım. Bunu yazan arkadaş sanırım dünya tecrübesi az. Eğer ki orta Avrupa'da iseniz kontrol tamamen kadındadır. Güney italyada iseniz kadınlar bir adım çekinir. Sebebi tabi ki dini baskılar. Buda yanında toplumun sosyal yapısını değiştirir.

dövmenin kadınlara daha çok yakıştığı gerçeği

Son zamanlarda dikkatımı çeken durum. Nerdeyse her dövme kadınlara bence daha güzel gelirken erkenlerde tam öyle olmaması.

iri memeli çirkin kız vs küçük memeli güzel kız

Küçük memeli güzel kızı tercih etmiş birisi olarak. Uzun vadede ve kısa vadede en iyi seçenek. Net. 27 ilk abilerden tavsiye.

hayatı kolaylaştıran kelimeler

By the way.

atatürk e mason diyen uzman erbaşın tutuklanması

Harika bir cümle.
mareşal mustafa kemal atatürk'ün ordusunda atatürk düşmanlarına yer yok.
Ellerine sağlık böyle bir tanım için.

sözlük kızlarının mesajlara cevap vermemesi

Düşüyor mu beyler böyle yazınca.

bakire olmak

Bir kadın belirli yaştan sonra mesela özelikle hele ki 28 hala bakire ise bence onda bir sorun vardır. Hayatı ıskalamış, nerdeyse diyorum kı genelleme yapmayı sevmeyen kişiyim maalesef eğlenmemiştir. Eğlenmek demek illa sex mi tabi ki hayır. Asla yanlış anlamayın ama güzel festivale gitmiş olsun güzel konserlere girmiş olsun yurtdışı hayallerine gitmiş değildir.
Bakın ince çizgi var. Tekrar ediyorum. Bunları yapman kesin bakire değildir demiyorum ama bence yoktur.
Kesinlikle namus cinsellik bir birleşme ile ölçülemez. Bundan dolayı Avrupa daha mutlu. Bir sebebi tabi ki. Bundan dolayı ki Arap ülkeleri daha mutsuz. Tabi ki tek sebebi bu değil. Ama önemli sebep.
Umarım olayı cinsellik olarak bakmazsınız. Hayat kısa kuşlar kimileri için uçtu.

sivas ülkü ocağı eski başkanının çocukla basılması

Kanım dondu. Umarım çoçuk ile yetkililer travmasını atlatmak için tüm sağlık imkanlarını kullanırlar. Çoçuğa ve ailesine çok geçmiş olsun. (bkz: Ensar vakfı)

güne bira içerek başlamak bira içerek devam etmek

Bunu kesinlikle Guinness birası ile başlayın. Hafif bir tostun yanında Harika gidiyor. Günün biraz ilerleyen saatlerimde alın elinize sandalyenizi ve caddeye çıkın. Orada da güzel bir leffe birası için. Yanında müzik havada güzel. Yok ama yanında da bu ruhtan anlayan kadın.

anın görüntüsü

Bekleriz.
görsel

öpüşürken ağızda 40 000 parazit değişimi olması

Oral sex sırasında ?

en güçlü duygu

Hırs. Kendimden biliyorum. iyiliğin yada kötülüğün yegane enerji kaynağı. Nasıl yönlendirdiğinize bağlı olarak hayatınız şekil alıyor.

galerideki en güzel fotoğraf

görsel
Horozlar.