bugün

Seçici olmayan bir insan için geçerlidir. Kız- erkek farketmez ortalık seviyesiz beraberliklerle dolu.
Doğrudur. isterse bulur. Erkekler sapık ve abazan imajından kurtulamayacak.
kanmaya müsaitiz çünkü.
erkek için bir ilişkide kaybedilecek bir durum yok ki, yani erkeğe yeter ki kız olsun. kadın ise daha kalıcı ve geleceği olan şeyler ister. çünkü türkiye' de olan toplum kadının birlikteliğini orospuluk, erkeğin birlikteliğini zafer olarak görüyor.
iskandinav ülkelerinden işçi felan alınsa, alamancı tarzı bişey olsa da buraya gelseler o zaman görürdük nası kabuklarına çekiliyorlar.
not: 1.70 üzeri ve sarışın olan kızlar eqlesin bu konuyu uzun uzun tartışalım. oyş.
edit: esmerler rahatsız.
eksik bir iddiadır. doğru olan yakışıklı erkeklerin ve güzel kızların sevgili bulmak için diğer erkekler ve kızlar kadar uğraşmak zorunda olmadığıdır.
türk erkeklerinin(ben dahil) nefes alsın yeter anlayışı.
sadece türkiyede gecerli gercek. gercekten sosyal anlamda ilk ve sacma olan ne varsa turkiyede. o kadar dengesiz ve sacma bir duzensiz bir duzen var ki tuhaf,cok tuhaf...
çok da doğru olmayandır. kız erkek farketmiyor, şansız bazıları.
Ayni zamanda erkeklerinde buldugunu gosterir. O çok sevgili yapan dediginiz kizlar kizlarla sevgili olmuyor herhalde.
genelleyici tespit.

tam aksine erkeklerin sevgili bulması daha kolay çünkü seçici değiller. çoğu nefes alsın, güzel olsun yeter mantığında. kız öyle mi? kız değerlendirirken tipi güzel olsun, zekası iyi olsun, maddiyatı iyi olsun, duygusal olsun, koruyucu olsun, ilgili olsun, sorumluluk alabilsin, ortak zevklerimiz olsun, sesi etkileyici olsun, toplumda saygınlığı olsun, fit olsun vs vs. diye gider. ve genelde yalnızlık kızlara mahsustur.
Seçiçi olmayan, nolursa olsun yanımda olsun mantığında kızlar için çok doğru tespittir.
öyle bir açlık var ki... hani saniyeler almaz.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar ....
öyle bişey yok emin olun, bizim üniversite de yalnızlıktan delirecek kızlar var agliyorlar aq siz ne diyonuz ya.
çünkü boşta kalan erkek çokta ondan bazı erkeklerimiz o kadar aç ki, ne yapsınlar..
iktisat bilimindeki klasik akim temsilcilerinin referansi ile bu konuyu "her arz kendi talebini yaratir." onermesi ile aciklayabiliriz. Baslik ozelinde kadinlari para olarak gorecek olursak sayet kadinlar her eski sevgilisini birakip yeni bir tanesini buldugunda piyasa canlanacak ve likidite genisligi yasanacaktir piyasada. Sevgili degisikliginin azaldigi zaman araliklarinda ise likidite darligi yani abazanlik piyasayi kasip kavuracaktir.
Buradan yola cikarsak saglikli bir piyasa ya da sozum ona tum yalniz bireylerin kendisine es bulabildigi bir dunyada para mahiyetindeki kadinlarin surekli el degistirmesini goruruz. Aksi takdirde faizler artar likidite daralir revaluasyon yasanir ki bir sap icin cehennemdir bu. Yani arkadaslar "laissez faire, laissez passer". Ya da baska bir deyisle belkide benim kagit param donup dolasip senin cebine girmistir.

(bkz: her topal esegin bir kor alicisi vardir)
Arz talep in cinsiyet örneğidir. Rakamlarla açıklayacak olursak

1 güzel kız= 50 talip.
1 normal kız= 10 talip.
1 çirkin kız= 3 talip.

1 yakışıklı erkek= 25 talip.
1 normal erkek= 1 bilemedin 2 talip.
1 çirkin erkek= elizabeth forever -25 yani.
olmayan durumdur. bugün 20 sinden 50sine fal kafeleri doldurup ''falcı abla bana bir sevgili,bana bir kısmet'' diyerek falcıları zengin eden abazan kızları kadınları düşününce geçerliliğini yitiren bir durumdur.
Doğrudur. Erkeklerin kolay elde edildiğini bilen her kız çok kolay bir şekilde sevgili bulabilir. Aslında bu durum erkeklerin düşünce yapısını ortaya koyuyor. Sürekli cinsellik düşünen bir erkekle beş dakika konuşmak yeterlidir. Tabi genellemeye girmeyen insanların olduğunu söylemekte fayda var.
seçici olmasanız herkes kör topal da olsa birini bulur eminim. biraz güven çok az da sempatiklik. ha ağır kroyum diyorsanız onu bilememdir.
boşuna dememişer dünya kadar malın olacağına fındık kadar..
erkeklerin ayıbıdır.
Beyler, şapkayı önümüze koyup düşünmemiz lazım. Hayvan gibi her kızın üstüne atlıyoruz, bazılarımız hatta "nefes alsın" yeter diyor. Biraz ahlaklı, prensipli olun lan. Geçen kızın biri bana mesaj attı instadan. Biraz yazıştık, kendisinin bir sevgilisi olduğunu söyledi. Ben de tekmeyi bastım, işim olmaz. Kaçınız tekmeyi basardı? Basacaksınız! Aksi halde işte böyle başlıklar açılır!
(bkz: kızların istediği zaman sevişebildiği gerçeği)