bugün

(bkz: kime ne)
(bkz: troll olmaya çalıştım ama beceremedim)*
bu ülkede imkansız olan durumdur.
(bkz: salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk).
(bkz: belgrad ormanı) * *
her yer denilen yer neresi acaba? orası kesinlikle ankara'da sıhhıye, ulus, bentderesi falan olamaz kesinlikle. hayır gezersinde rahat olamazsın.
--alıntı--
"sözlükte takılan asosyal internet kevaşesi hatun"
--alıntı--

(bkz: sözlükte takılan asosyal internet kevaşesi hatun)
(bkz: hayal) ettiğim dünyadır.
yanlış yaklaşım bunu okuyanın nedenini anlayacağı anlamsız düşünce.

(bkz: ben bu yazıyı izmir valiliğine yazdım)
(bkz: yok öyle bir dünya)
erkek egemen bir dünyada yaşıyorsak, hayaldir anacım. yok öle bişe. gazozuna ilaç atılmış onun kanma ona. yok öle bişe.valla benimki yemiyor. yani gözüm yemiyor. her yere sokmam burnumu ya da kıçımın sığmayacağı yere başımı.
(bkz: kızları ağa düşürme yolları ders 1)

dışardan bakınca her şey toz pembe görünüyor. kızların dam sorunu yok olum ne güzel hayat lan gibi konuşmalar geçebiliyor erkekler arasında. keşke her şey o kadar kolay olsa. işin aslı öyle değil işte. sıradan bir günde sıradan kıyafetlerle dışarı çıksanız bile birazcık boyunuz varsa bütün gözler iğrençce üzerinize çevriliyor. yanında bir erkek olmadığı sürece göz tacizine mahkumsun. hatta erkek olduğu zamanlarda bile buna cesaret edebilenler var. kendini aşmış sokak magandalarına ne demeli peki? laf atmalar kendini bir şey sanmalar. aman diyim, sadece sıradan bir günden bahsediyorum sözlük. hala fikrini değiştirmediysen yazıklar olsun senin yediğin dolmalara.
(bkz: yok öyle bir şey)
Bu istikamet yanlış yol, sen bir kilometre sağa sap, ardından 500 metre ileriye git, daha sonra karayolunu gördüğün de 300 kilometre kadar git, sola dön işte aradığın yer orası dedirten başlık.
bir kızın, her yerde rahat rahat gezememesinin tek sebebi erkeklerdir. eğer cahil, gözü aç, kıro, orospu çocuğu, karıya aç erkek varsa bulunulan noktada; o noktada rahat rahat gezilmez kardeşim. ha ben her yerde rahat gezerim maksat gezmekse. ama gezdiğim yerlerde böyle tipler olunca kafam rahat gezemem, düzgün psikolojiyle gezemem. insanın içindeki gezme isteğini bile alırlar. iki dakikaya bakar! netice olarak bir kızın gönlünce gezememesinin tek sebebi; yoldaki köpekler, diğer kadınlar, çocuklar, inler cinler ya da gerçeküstü varlıklar değil; sadece ve sadece erkeklerdir. ne zaman daha bilinçli,okumuş, ahlaklı, terbiyeli, gelişmiş, karıya kıza aç bakmayan, kadını ( annelerini de dahil) amdan ibaret görmeyen insanlardan oluşan bir erkek toplumu oluşursa, ancak o zaman genç kızlarımız kadınlarımız sokakta rahatça gezebilir. ama zaten bu tip başlıklar açan ya da başlık altına;" çıkmamalıdır, gezmemelidir, orospudur, gezemez" diye yorum yapan insanlar oldukça ve bit yavrusu gibi her geçen gün çoğaldıkça, anca hayal olur sayılan iyi temenniler. ama bunları söyleyen erkekler bilmeliler ki; yarının kızları kendi kızları olacaktır. bir evlat sahibi olduktan ve onu gözünden bile sakındıktan sonra ;aynı temennileri kendisi de kafasında tekrarlayacaktır. ama ancak o zaman !! belki o zaman bile düşünemez bunları.
erkeklerin bu kafayla ilerlediği bir dünyada, mümkün olsa dahi; sonu kötü sonuçlanacak eylemlerden biridir.
Türkiyede zordur bu günümüz şartlarında mahalle baskısı var sonuçta .
(bkz: açılıp kaçılan başlık)
(bkz: ütopya)
dünya erkeklerin dünyası olunca pek de olası bir durum değildir.
görükle gibi bir öğrenci köyünde güvenlik kuvvetlerinden * gelen açıklamadan sonra gerçekten olmayan yerdir. adamlar bayan arkadaşlarımıza gece saat birden sonra sokakta tek gezmeyin dedi.
oralar buralara gidiyormuşsun, yanlış, ters! *
olması gerekendir.
Ne rahat gezmesi ulan. Tecavüz edilerek öldürülen kızları ne çabuk unuttunuz. Özgecanın suçu da mi gezmekti ? Olması gereken şeyleri saçma sapan basliklar açarak illegalleştirmeyin.
ya o değilde beyni olmayan bir insan nasıl hayret edebiliyor anlamıyorum.